کریسی تیگن و کریس جنر در حال راه اندازی خط مراقبت از خود هستند

اگر به کمی خنده احتیاج دارید ، به صفحه Chrissy Teigen یا Kris Jenner در اینستاگرام بروید ، جایی که هر یک از آنها از سلفی های صریح گرفته تا لرزش ترین کلیپ ها را ارسال می کند همگام با کارداشیان. جدیدترین پست در هر دو صفحه آنها شخصیت آنها را کاملا برجسته می کند و گرچه قطعاً باعث خنده ما می شود ، اما همچنین خط جدید محصولات تمیز کردن و مراقبت از خود با نام ایمن را به ما معرفی می کند.

در این ویدئو ، جنر می گوید این خط “شامل طیف وسیعی از محصولات تمیزكننده گیاهی است كه به اندازه كافی برای كل خانواده ایمن هستند و حتی می توانیم از آنها برای شستن دستها استفاده كنیم.” از کرم دست گرفته تا پاک کننده لیوان ، در مجموعه وجود دارد و طبق محصولات منتشر شده ، همه محصولات “به تمیز کردن تمیز با رایحه های رایحه درمانی معطر اختصاص دارند.” قیمت محصولات جداگانه هنوز اعلام نشده است.

جنر و تیگن هر دو از یک سوابق کارآفرینی ناشی می شوند ، زیرا قبلاً تیگن یک سری ظروف آشپزی به نام Cravings توسط کریسی تیگن تاسیس کرد و مانند دخترانش ، جنر دارای خط تولید لوازم آرایشی مخصوص به خود است. با این حساب ، ما مثبت هستیم که با هم ، این دو خطی ایجاد می کنند که نمی توانیم از آن سیر شویم.

این خط این پنجشنبه ، 25/3 ، در سایتafafely.com راه اندازی می شود ، اما به لینک بروید و از قبل ثبت نام کنید تا در میان اولین کسانی باشید که مجموعه را خریداری می کنند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>