کریس جنر در حال راه اندازی یک برند زیبایی است – در اینجا همه چیزهایی است که می دانیم

هنگام مشاهده کارداشیان به عنوان یک کل ، شهرت ، ثروت و درام تلویزیونی واقعیت را مشاهده خواهید کرد ، اما موفقیت را نیز خواهید دید. از برند گریم کیم کارداشیان ، KKW Beauty ، تا امپراطوری کایلی جنر از خط آرایشی ، لوازم آرایشی کایلی ، خواهران مطمئناً در فضای زیبایی نام خود را به دست آورده اند و سرانجام مامانشان کریس جنر نیز به این باشگاه پیوسته است.

مانند است! اخبار گزارش ، در تاریخ 10 فوریه ، درخواست علامت تجاری socialite برای “Kris Jenner Beauty” ، “Kris Jenner Skin” و “Kris Jenner Skincare” توسط اداره ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده پذیرفته شد. در آن ، مارک اعلام کرد که راه اندازی به طور بالقوه شامل مواد آرایشی ، مراقبت از پوست ، محصولات مراقبت از ناخن ، مژه مصنوعی ، محصولات مراقبت از مو و عطرها است.

کیم و کایلی در طی دو سال گذشته درصدی از مارک های خود را به Coty Inc فروخته اند. در سال 2019 ، کایلی 51 درصد سهام لوازم آرایشی کایلی را به قیمت 600 میلیون دلار و کیم 20 درصد از برند خود را به قیمت 200 میلیون دلار فروخت. در حالی که هر دو با مالکیت کامل کار خود را آغاز کردند ، است! اخبار می نویسد که هنوز مشخص نیست که آیا کریس برای راه اندازی نام تجاری خود با Coty Inc شریک خواهد شد.

همچنین مشخص نیست که آیا جنر مانند دخترانش برای هر گروه از محصولات مارک های جداگانه راه اندازی می کند یا همه چیز را زیر یک سقف نگه می دارد. اگر از یک چیز مطمئن باشیم ، این است که کریس در دنیای زیبایی به خوبی چسبیده است.

در ادامه با ما همراه باشید نیوبایتی برای به روزرسانی با انتشار اطلاعات بیشتر در مورد پرتاب.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>