کری واشنگتن در مورد باورهای غلط سرطان پوست در جامعه سیاه صحبت می کند

در یک قسمت اخیر از مردم هر روز پادکست ، بازیگر کری واشنگتن از طریق مستند جدید خود صحبت می کند – او آن را با استودیوی Neutrogena تولید کرده است در خورشید، که به دنبال هفت خانواده و تغییراتی که زندگی پس از گذراندن مدت زمان زیادی در زیر اشعه های مضر خورشید تحمل کردند ، ایجاد شد.

در این قسمت ، واشنگتن اذعان می کند که او از طریق روند خلق فیلم چیزهای زیادی درباره ایمنی در برابر آفتاب آموخته است. وی همچنین بر اهمیت محافظت در برابر آفتاب برای افرادی که دارای پوست تیره تر هستند ، تأکید می کند و توضیح می دهد که اغلب تفکرات غلط زیادی در رابطه با سرطان پوست در میان افراد سیاه پوست وجود دارد. یک تصور غلط که وی بارها بر آن برجسته می کند این است که افرادی که رنگ پوست تیره دارند نمی توانند به سرطان پوست مبتلا شوند. در حالی که کسانی که دارای پوست غنی از ملانین هستند احتمال کمتری برای تشخیص دارند ، این بیماری اغلب برای این جمعیت کشنده است زیرا ، طبق درماتیت، کسانی که رنگ پوست تیره دارند اغلب پس از رسیدن سرطان به مراحل پایانی تشخیص داده می شوند. واشنگتن می گوید: “از آنجا که ما آن را بررسی نمی کنیم ، بدنبال آن نیستیم و آگاهی نداریم ، این خطر را افزایش می دهد.” مردم.

واشنگتن با بیان اینکه او از کودکی نسبت به محافظت در برابر آفتاب ساده لوح بود ، می گوید که نزدیکانش برای جلوگیری از تیره شدن به او می گفتند SPF بپوشد. پاسخ او همیشه “من بد نیست” بود. در حالی که او عشق خود را به پوست قهوه ای زیبا و در هر سایه ای بیان می کرد ، با شروع فیلمبرداری برای نمایش شو ، دیدگاه او تغییر کرد رسوایی.

“بعضی اوقات وجود دارد که ما می خواهیم [leave] برای تعطیلات کریسمس در وسط یک قسمت برای رسوایی،او می گوید مردم. “و آنها مانند” سه سایه تیره برنگردید ، زیرا ما در میانه این قسمت قرار داریم. ” نمی توان از یک صحنه به صحنه دیگر رنگ پوست را پرید! ” با گذشت زمان ، دیدگاه واشنگتن در مورد محافظت در برابر آفتاب از نگاه حرفه ای به شخصی متمرکز شد.

او می گوید: “من فکر می کنم برای بسیاری از زندگی ام ، تمایل داشته ام روی پوچی پیرامون رابطه خود با خورشید تمرکز کنم.” “مردم می گویند …” سیاه ترک نمی خورد ، “اما ما می دانیم که خورشید یکی از مواردی است که باعث پیری پوست می شود. اینها مواردی است که در طول سالها به آنها فکر کرده ام. ” با گذشت زمان ، 44 ساله انگیزه ایجاد همان عقاید غلط را با دیگران ایجاد کرد. “پرداختن به بسیاری از این افسانه ها برای من در این مستند واقعاً مهم بود.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>