کلی آزبورن به شایعات مربوط به جراحی پلاستیک می پردازد

کلی آزبورن در پست اخیر اینستاگرام رشته های بنفش جدید خود را نشان داد ، اما به نظر می رسید پیروان او بیش از رنگ های اسطوخودوس روی لبهای پرپشت و پوست صاف تمرکز می کنند.

اندکی پس از اشتراک ، بخش نظرات به سرعت پر از مفروضات جراحی پلاستیک شد. پیروان در مورد همه چیز ، “چه شگفت انگیز جراحی می تواند انجام دهد” تا “امیدوارم از شما بپرسید بد نیستید اما لیفت لب زده اید؟” 36 ساله را ترغیب می کند ویدیوی دیگری را برای آنها ارسال کند.

آزبورن می گوید: “من فقط می خواهم موضوعی را مطرح کنم که همه شما در مورد آن صحبت می کنید زیرا من همیشه واقعاً صادق هستم و واقعاً از قبل درمورد آنچه که با بدنم انجام داده ام و آنچه که هستم ظاهر شده ام و جراحی پلاستیک نکرده ام.” در فیلم او وی با اشاره به نواحی مختلف صورت خود گفت: “من هرگز به غیر از چند بار آمپول زدن در لب ، فک و پیشانی ام ، هیچ کاری با صورت خود انجام نداده ام.” “من دروغ نمی گویم اما از تعارف شما متشکرم.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>