کورتنی کارداشیان ترفندهای خود را برای بدنه نرم و صاف به اشتراک می گذارد

اگر مانند ما پیرو وفادار Kourtney K هستید ، از برنامه سخت تناسب اندام او ، که شامل پیلاتس در خانه و تمرین با مربی اش است ، آگاه هستید ، اما او یک ترفند دیگر برای پوست صاف و سفت دارد – و این نمی شود شامل عرق شکستن است.

طبق مقاله اخیر از هفتگی ما، این ستاره دارای چند نکته در مورد مراقبت از پوست برای استحکام بخشیدن به بدن از هر زمان دیگری است و همانطور که به نظر می رسد ، آنها آسان تر از تصور ما هستند.

در وب سایت سبک زندگی او پشت، کارداشیان توصیه های خود را رد می کند و اولین نکته او استفاده منظم از اسکراب بدن است. طبق مقاله ، کارداشیان هر روز با استفاده از اسکراب Caudalie Crushed Cabernet (38 دلار) از شانه های خود به پایین پا لایه برداری می کند ، به علاوه یک دستکش برای کمک به از بین بردن پوست مرده.

سپس ، برای رسیدن به پوستی “براق” ، 42 ساله “کرم ها و سرم های ضخیم تری را که نمی خواهد روی صورتش بگذارد ترکیب می کند و در عوض آنها را روی بدنش می مالد” ، در این مقاله توضیح داده شده است که ” قبل از له کردن ، چند قطره روغن به کف دست او اضافه می کنم. چند منبع آبرسانی بدن به بدن او: روغن نارگیل به راحتی امکان پذیر است – او ذوب نارگیل کوپاری (28 دلار) را دوست دارد – دکتر. کرم ضد پیری بدن باربارا استورم (95 دلار) و کرم بدن La Mer (275 دلار).

سرانجام ، او بدن خود را ثابت ، باریک و صاف برای هیدراتاسیون ، به طور خاص 12 فنجان آب در روز می داند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>