کیت بوسورث برای درمان ملاسما از این سرم روکش یک شبه استفاده می کند

اگر شما عاشق بخش زیبایی Whole Foods هستید ، مطمئناً مارک Juice Beauty را که در راهروها عرضه می شود ، دیده اید. مطابق با گزارش زوییوقت آن رسیده است که به دنبال یک مورد جدید باشید ، زیرا این برند فقط با بازیگر و مدل کیت بوسورث همکاری کرده است تا جدیدترین محصول خود را ایجاد کند: سرم ضد چروک ضد سوزش سلولی سلولی (72 دلار).

سرم با 2.5-وین رتینول وگان ، که از گل مغربی گرفته شده است ، به آرامی سطح پوست را هنگام چرت زدن باز می کند ، بنابراین رنگ چهره شما براق ، روشن و حتی صبح به نظر می رسد. کارن بهنکه ، بنیانگذار Juice Beauty ، به او می گوید: “ایده کل مجموعه سلول های بنیادی از سه کاره بودن من آغاز شد.” گزارش زویی. “من مدام در مورد تزریق سلول های بنیادی برای بهبودی می شنیدم و فکر می کردم که چگونه می تواند پوست را ترمیم کند. اکنون ، این تزریق سلول انسانی بود و بدیهی است که ما می خواستیم از سلول های بنیادی گیاهی استفاده کنیم … ما در حال حاضر تقویت کننده شگفت انگیز خود را داریم ، که یک ویتامین C با اسیدهای چرب ضروری است ، اما ما همیشه می خواستیم یک رتینول انجام دهیم. ”

پس از یک فرآیند طولانی برای فرمول بندی و آزمایش ، محصول نهایی اینجا است – و Bosworth طرفدار آن است.

این خانم 38 ساله در مورد مبارزه با ملاسما در اوایل 20 سالگی خود گفت که برای پاک کردن نقاط خود و جلوگیری از پیری به یک مأموریت رفت. “من واقعاً باید درک محصولات ، مواد اولیه و چگونگی عملکرد آنها و دلیل کار آنها را شروع کنم. مراقبت از پوست چیزی است که من مدتهاست علاقه شدیدی به آن داشته ام ، بنابراین نمی توانم فقط با هر محصولی همسو شوم. ” دقیقاً به همین دلیل ، بوسورث به منظور جلوگیری از بازگشت ملاسما ، این رتینول را هر شب استفاده می کند.

از جمله رتینول های تمیز دیگری که مورد علاقه ما قرار گرفته است ، روغن کنسانتره ضد چروک Ren Bio Retinol (69 دلار) است که دارای باکوچیول و روغن دانه گل محمدی برای جوان سازی پوست و صاف شدن بافت و تقویت کننده بیولوژیکی و رتینول Evolve Organic Beauty + C است ( 38 دلار) ، یک روغن مرطوب کننده عمیق که ویتامین C را نیز برای روشن شدن در خود جای داده است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>