کیت بکینسیل این درمان کلاژن سازی را برای پوست جوان خود اعتبار می دهد

در مصاحبه اخیر با زمان، کیت بکینزیل اعتراف می کند که جوان به نظر می رسد ، اما می گوید که ظاهر جوانی او نتیجه کاهش چروک های تزریقی نیست. در عوض ، او پوست زیبا خود را مدیون ژنتیک و یک درمان خاص در مطب است. او می گوید: “خانواده من عموماً جوان تر به نظر می رسند.” “حتی سگ من 9 ساله است و شبیه توله سگ است.”

این خانم 47 ساله که در روال معمول پوست خود صحبت می کند ، می گوید لوازم آرایشی بوتاکس برای او مناسب نیست. “من مخالف این نیستم که مردم آن را داشته باشند. [But] من عصبانی می شوم این نوعی داده است که من آن را داشته ام ، که به معنای واقعی کلمه آن را نداشته ام. از فلج شدن صورتم می ترسم. صدای مادر من ، همیشه بلند ، در سر من است. مادر من حتی صورت هم پیدا نمی کند ، او به چنین چیزی مشکوک است ، و درخشان و شگفت انگیز به نظر می رسد. من می دانم که اگر بوتاکس انجام می دادم ، کسی می شد که چشم افتاده پیدا می کرد و مادر من می رفت ، “من به شما گفتم! دیدن؟ شما هرگز نباید چنین کاری کنید. “

با این حال ، بکینزیل می گوید یک درمان در مطب وجود دارد که او انتخاب می کند – و این از انواع نرم کننده پوست و تقویت کننده کلاژن است. “من PRP را دوست دارم ، وقتی خون شما را می گیرند [plasma and re-inject it into your skin]، “او می گوید. “این یک چیز واقعی است ، از بدن خود شما. اما نه با چیزهای سمی ترسناک! ”

PRP ، پلاسمای غنی از پلاکت ، از پلاسمای موجود در خون شما برای جوان سازی پوست ، نرم سازی بافت و تقویت تولید کلاژن استفاده می کند – همچنین به عنوان یک درمان ریزش مو ، نتایج امیدوار کننده ای را نیز نشان داده است. با توجه به ظاهر جوانی بکینزل ، او همه کارهای درست را انجام می دهد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>