کیت هادسون 2 لایه بردار مورد علاقه خود را برای ‘بدون فیلتر پوست’ به اشتراک می گذارد

کیت هادسون همیشه راهی پیدا می کند تا ما او را بیشتر دوست داشته باشیم ، چه در اولین فیلم (آخرین فیلم او) موسیقی آنجا در لیست مورد علاقه های ما در سال جاری است) ، عکس جدیدی از بچه های خود ارسال می کند یا برنامه زیبایی خود را رها می کند. خوش شانس ما – و همه 13 میلیون نفر از پیروانش – چگونه یک پسر را در 10 روز از دست بدهیم ستاره فقط 9 محصول مورد علاقه خود را برای مراقبت از پوست به اشتراک گذاشته است و ما به عنوان اعضای رسمی باشگاه هوادارانش ، همه آنها را ذخیره می کنیم.

در یک حلقه اینستاگرام که شب گذشته منتشر شد ، هادسون قبل از شروع به کار مورد علاقه خود ، “پوست بدون فیلتر” خود را به ما نشان می دهد. اولین مرتبه پاک کننده Symbiome The Renewal Daily (60 دلار) است ، یک شستشوی روزانه ژل به شیر که به آرامی با کمک روغنهای طبیعی تمام علائم آرایش ، کثیفی و روغن را از بین می برد.

در مرحله بعدی ، او Micro-Exfoliant (56 دلار) – لایه بردار فیزیکی و شیمیایی که برای از بین بردن سلول های پوستی مرده و مبهم طراحی شده است – و Juice Beauty Stem Cellular Resurfacing Micro-Exfoliant (و پوست پاک کننده بازسازی Tata Harper (84 دلار)) پین کردن دو نفره به عنوان “دو لایه بردار که دوست دارم”

اینستاگرام / کیت هادسون

کرم جدیدی که در ترکیب او “وسواس دارد” محبوب ترین ویرایشگر کلاسیک است: Crème de la Mer Moisturizer (345 دلار). این فرمول غنی نه تنها خشکی و پوسته پوسته شدن را از همان محل بهبود می بخشد ، بلکه پوستی درخشان و آماده برای دوربین را آزاد می کند. او همچنین می گوید اسانس گل رز گیاه شناسی آفریقا (160 دلار) “بهترین” است.

چند محصول نهایی در زرادخانه هادسون ، Augustinus Bader The Face Oil (85 دلار) است که غنی از تهویه باباسو و تجدید انار است. ماسک خواب لیفت لیفت چیزهایی که ما انجام می دهیم (62 دلار) که باعث سفت شدن و چروکیدن پوست قبل از چرت زدن می شود. آنچه که او به عنوان “فاجعه جدید” خود نشان می دهد ، Aloisia Glow لایه بردار نرم لایه برداری (60 دلار) ؛ Mist و Omorovicza Queen of Hungarian Mist (95 دلار) ، محصولی که در اصل برای ملکه الیزابت مجارستان تولید شده بود اما اکنون توسط دوستداران مراقبت از پوست برای انتخاب وسط روز استفاده می شود. در زیرنویس ، هادسون “سهم محصول # موریتوسوم” را می نویسد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم چه بعدی است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>