کیمبرلی استوارت در مورد نظم بخشیدن به کمدها ، قلم موها و کرم معروف چهره ای که برای آزار و اذیت کردن او استفاده می کرد

گرچه دشوار است که به فکر کیمبرلی استوارت نباشید بدون اینکه به پدر معروف روحانی او راد بیندیشید ، اما در واقع الهام بخش او بود که او را به سمت آخرین کار خود ، یک شرکت سازمان خانه به نام The Realm ، آغاز کرد. در حال حاضر ، افراد مشهور OG در حال انجام کاری هستند که بسیاری در میان همه گیری انجام داده اند ، و به دنبال اشتیاق او برای ایجاد منظم تر جهان ، هر بار یک کمد ، تلاش می کنند. در اینجا ، او بهترین نکات مربوط به سازماندهی خانه خود را به اشتراک می گذارد و جزئیات برنامه 20 ساله مراقبت از پوست خود را که مدتها قبل از سرد شدن تصویب کرده بود ، رها می کند.

NewBeauty: شما دهه ها در معرض دید عموم بوده اید و اکنون تقریباً غیر واقعی است که در 40 سالگی هستید. آیا اکنون کاری که قبلاً انجام نمی دادید برای پوست شما وجود دارد؟
کیمبرلی استوارت:
من فکر می کنم یکی از مواردی که دیگر از 30 سالگی من متوقف شدم پختن پوستم زیر آفتاب است. من قبلاً دوست داشتم برنزه شوم و مادرم همیشه غم غرق شدن در زیر آفتاب را به من تحمیل می کرد. حالا اگر هرگز زیر آفتاب بروم ، یک کلاه و SPF اضافی روی سرم می گذارم و همچنین از هر چیزی که بالای 30 سال است روی بدنم استفاده می کنم ، زیرا در 40 سالگی شما واقعاً می بینید که خورشید آسیب دیده است. که متأسفانه ، اگر در دهه های 20 و 30 زندگی خود می دیدید که آسیب خورشید چگونه است ، می گفتید ، “اوه جهنم نه”. اما من همچنین همیشه مراقبت از پوست ، نوشیدن مقدار زیادی آب و تغذیه سالم بوده ام.

توجه: کدام محصولات مورد علاقه شما هستند؟
KS:
به هر چیزی قسم می خورم ، دکتر باربارا استورم. من از 20 سال پیش فداكار بوده ام ، از زمانی كه وی تجارت خود را بنا نهاد ، زمانی كه فقط یك پزشك در آلمان بود. دیدن اینکه الان او در کجاست حیرت انگیز است و من به تک تک محصولات قسم می خورم. اسید هیالورونیک او ، کرم است. به یاد دارم وقتی مردم می گفتند من از مرطوب کننده ای استفاده می کردم که خون خودم در آن بود ، فکر می کردند من دیوانه هستم. اکنون همه از آن کرم استفاده می کنند و من 20 سال پیش از آن استفاده می کردم. من طرفدار سرسخت هر کاری هستم که او بسازد.

توجه: چه چیزی به شما الهام بخشید تا The Realm را شروع کنید؟
KS:
بنابراین ، در واقع خنده دار است زیرا این ایده زمانی که من در اواخر سال گذشته در پالم بیچ بودم به ذهنم خطور کرد که رسماً آن را به یک تجارت واقعی تبدیل کنم ، اما از همان کودکی سازماندهی همیشه مورد علاقه من بوده است. من همیشه عادت داشتم کفش ها و باربی های خود را مرتب کنم و واقعاً می خواستم همه چیز را بسیار دقیق و به نوعی عالی جلوه دهم. بنابراین ، هنگامی که شربت خانه پدرم را فقط برای سرگرمی سازمان دادم و در این باره در اینستاگرام پست گذاشتم ، پیامهای زیادی دریافت کردم که “آیا می توانی کار بعدی را انجام دهی؟” من نمی دانستم که چند نفر در این مورد جدی هستند ، اما آن وقت است که گفتم ، من فقط باید این کار را به صورت حرفه ای انجام دهم. من همچنین احساس می کنم زمان آن بسیار مناسب است زیرا همه در خانه هستند و می خواهند از شر چیزها خلاص شوند. بسیاری از موارد “من دیگر نمی توانم به کمد خود نگاه کنم ، یا نمی توانم به کشوهای دفتر خود نگاه کنم” ادامه دارد ، بنابراین به نوعی نحوه شروع کار من است.

توجه: شما هم اکنون در پالم بیچ هستید. Realm کجا مکان های دیگری را سازماندهی می کند؟
KS:
من در لس آنجلس نیز مشتری های زیادی دارم. من اکنون کارمندانی در لس آنجلس دارم که برخی پروژه ها را در ماه مارس به عهده می گیرند. من در حال حاضر اینجا در پالم بیچ هستم که البته با کمد های افسانه ای پر شده است. وقتی مردم می گویند به کمد من نگاه نکنید زیرا نمی خواهند شکلی که در آن است را ببینم ، این قسمت مورد علاقه من است. من واقعاً این را یک چالش می دانم ، مثل اینکه چقدر ممکن است بد باشد؟ و پس از اتمام کار ، تضاد از جایی که بود به جایی که می برم بسیار ارزشمند است.

توجه: آیا بین کاری که انجام می دهید و سلامتی عمومی ارتباطی مشاهده می کنید؟
KS:
وقتی اوضاع بهم ریخته و نامناسب است ، شخصاً دچار اضطراب می شوم. من چنین کارهایی را انجام می دهم ، اگر مشکلی ایجاد شود اولین کسی هستم که آن را برطرف می کند. بنابراین ، نظم چیز عظیمی است. وقتی یک سری چیزهایی دارید که فقط غیرضروری هستند ، با گذشت زمان جمع می شوند و احساس سنگینی می کنند. وقتی چیزها را پاکسازی و خلاص می شوید ، یک پالت تمیز برای کار دارید و زندگی به طور کلی جریان راحت تری دارد.

توجه: مهمترین نکات شما برای سازماندهی فضای زیبایی ما چیست؟
KS:
من با آرایش بسیار مقدماتی هستم ، بنابراین فقط یک پایه دارم و همیشه 14 محصول مختلف ندارم. از نظر آرایش و محصولات ، فقط به مقدار وسایل شما بستگی دارد. من دوست دارم همه چیز را به حداقل برسانم. همچنین فکر می کنم داشتن هر آنچه روزانه استفاده نمی کنید در کشوها یا کابینت ها مهم است. من همچنین همیشه تاریخ انقضا در مورد چیزها را نگاه می کنم – شما متعجب خواهید شد که واقعاً چه مقدار از مواد ماندگار گذشته است. اگر مدت زیادی آرایش یا محصولی داشته ام ، خلاص می شوم.

توجه: در مورد مقابله با کمدها چطور ، روش شما چیست؟
KS:
اگر در یک سال گذشته آن را نپوشیده اید ، من به طور معمول آن را ذخیره می کنم یا خلاص می شوم. فقط فکر می کنم وقتی در کمد لباس خود هستید خیلی مهم است که چیزهای غیر ضروری از این دست خارج شوید. من برای فصول مختلف کمد لباس های مختلف انجام نمی دهم ، این خیلی پیچیده است و من دوست دارم همه چیز را خیلی ساده نگه دارم و خیلی شلوغی نداشته باشم. من معمولاً موارد را به سه دسته مختلف تقسیم می کنم: مواردی که ذخیره می کنید ، چیزهایی که می خواهید از شر آنها خلاص شوید و مشخصاً آنچه را که نگهداری می کنید. آویزهای یکنواخت و جدید ضروری است. و سپس من بسته به مشتری سازماندهی می کنم ، و ما مانند رنگها یا بعضی از افراد مانند جلوه ombre دسته بندی می کنیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>