گائو لیو بازیگر چینی عکس های تکان دهنده ای از ‘شغل بینی کابوس’ خود به اشتراک می گذارد

اولین بار توسط اخبار بی بی سی، گائو لیو بازیگر چینی از مردم می خواهد که قبل از عمل جراحی زیبایی بینی تحقیقات زیادی انجام دهند ، زیرا او عکس های شخصی خود را به عنوان “عمل کابوس بینی” به اشتراک می گذارد. (تصاویر را در اینجا مشاهده کنید.)

عکس های لیو که قبلاً در یک بستر وب چینی به نام Weibo ارسال شده بود ، پوست سیاه و مرده ای را در نوک بینی نشان می دهد. وی در پست خود خاطرنشان كرد: “پوست نوك بینی من تیره و تیره می شود و بینی من نكروز می شود.”

توضیح می دهد لیو از طریق یکی از دوستانش به دکترش معرفی شد اخبار بی بی سی. بدون تحقیقات بیشتر ، “او تصمیم گرفت که” به دلیل پیشنهاداتی که “کمی اصلاح” کند ، جراحی را پیش ببرد. “وقتی بعد از عمل به خانه برگشت ، لیو دانست که مشکلی پیش آمده است ، سپس به طور مکرر آلوده شد. “

“من فکر کردم که این چهار ساعت است [of surgery] من را زیباتر می کند ، اما من نمی فهمیدم که آنها آغاز یک کابوس خواهند بود. ” او همچنین توضیح می دهد که عمل جراحی اشتباه منجر به کاهش شغل وی همراه با افسردگی شدید شده است.

در کلینیکی که لیو تحت عمل جراحی قرار گرفت “قبلاً از مارس تا اکتبر سال 2020 پنج مجازات اداری دریافت شده است. مشخص نیست که چه قوانینی را نقض کرده است”. برای اطمینان از یک درمان ایمن و نتایج زیبا ، مراجعه به پزشک دارای مجوز هیئت مدیره باید اولویت شماره یک باشد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>