گولوی سبک زندگی ، کالین کاوی در مورد تجارب جدید غذاخوری حساس و نکاتی برای مقیاس بزرگتر کردن جشن ها

در حالی که مردم در مهاجرت بزرگ سال 2021 به فلوریدا هجوم می آورند ، مدتی یک پیوند افسانه در اینجا بوده و به یک هتل تاریخی کمک کرده تا از دو مفهوم غذاخوری جدید رونمایی کند. به عنوان بخشی از مرمت و بازسازی تاریخی Boca Raton Resort & Club – گسترده ترین در طول تاریخ 95 ساله خود – گولو سبک زندگی ، کالین کاوی مهر خود را بر روی دو غذاخوری جدید تفریحی ، Marisol و Beach Club Lobby Lounge گذاشته است. در اینجا ، empresario برنامه ریزی رویداد دیدگاه خود را برای یک دوره شیک و جدید در ناهار خوری و نکات خود را برای برنامه ریزی رویدادهای کوچکتر که هم ایمن و هم افسانه هستند ، بیان می کند.

نیوبایوتی: چگونه خود را در طراحی رستوران یافتید؟
کالین کاوی: من با Boca Raton Resort & Club درمورد احتمال انجام کاری با آنها صحبت کرده ام و سپس آنها برنامه هایی را برای من برای تغییر بزرگ هیولا که در واقع جوهر دوران جدید آنها است ، برای من به اشتراک گذاشتند. به بیان شما ، آنچه آنها در رفت و آمد مکرر انجام می دهند پر کننده نیست ، بوتاکس نیست ، لیفت نیست – این یک لیفت صورت مهم است. آنها از بالا به پایین به آن تغییر کامل می دهند. دیدن این باورنکردنی است زیرا آنها از نظر طراحی بهترین نژاد را داشته اند. برای رستوران و اتاق استراحت ، دو ایده به ذهنم رسید و کلاه برنامه ریز مهمانی خود را به سر گذاشتم. من می خواستم مثل یک خانه ساحلی یک فرد بسیار ثروتمند باشد.

توجه: نسخه کالین کاوی از خانه ساحلی یک فرد ثروتمند چگونه است؟
CC: پالت من با بسیاری از مواد اولیه ، بسیاری از مواد طبیعی ، و به عنوان یک رنگ لهجه آبی تیره در برابر کرم روشن تر ، بژ و سفید ، و با نرم و لهجه های زیبا کار می کرد. وقتی به وسایل خانه نگاه می کنید ، واقعاً مثل این است که در یک اتاق نشیمن باشید. ما چندین ویتنام از سبک های مختلف مبلمان داریم که همه با هم داستان زیبایی را روایت می کنند. چیزی که بیشتر از همه به آن افتخار می کنم این است که پاسیوی چقدر تماشایی ظاهر شده است. من یک سقف استتار زیبا با نورهای متلاشی شده از درون قرار دادم. این پر از درختان نخل فوق العاده روبلینی و مبلمان زیبای ساج با کوسن های مشکی است. این بسیار سکسی و بسیار زیبا است ، خواه دو نفر در آنجا برای یک کوکتل غروب آفتاب نشسته باشند و یا چند نفر از دوستان خود یک شام کامل بخورند ، این یک محیط ایده آل برای تماشای بهترین غروب خورشید در فلوریدا است.

ماریسول در Boca Raton Resort & Club

توجه: به نظر می رسد زمان خوبی برای ایجاد بهشت ​​خودتان است زیرا مسافرت های زیادی در انتظار شماست.
CC: بله ، من می خواستم این بسیار مدیترانه ای باشد و از کلوپ های ساحلی که در میکونوس ، جزایر یونان ، در جنوب فرانسه ، ریویرای ایتالیا بوده ام ، الهام گرفته شود ، جایی که الهام من از آنجا بود. ما همچنین یک عطر سفارشی در هوا داریم که بخشی از رویکرد طراحی منحصر به فرد من است. من یک تصویر بزرگ ارائه می دهم و سپس آن را با آنچه بو می کنید ، لمس می کنید ، مزه می کنید ، می بینید و می شنوید ، زنده می کنم و سپس این داستان شما را روایت می کند.

NewBeauty: چگونه این عطر سفارشی را ایجاد کردید؟
CC: من با روغن کار می کنم و می خواستم رایحه ای بی انتها ، تمیز ، تازه و کمی اغوا کننده ارائه کنم ، چیزی که شما بیشتر از آن می خواهید. ما حدود 55 عطر مختلف را کار کردیم ، تا اینکه آنچه را می خواستیم به صفر رساندیم و در نهایت با این عطر خاص روبرو شدیم که از آن عصبانی هستم. به زودی شمع واقعی را به فروش خواهیم رساند.

توجه: شما دهه ها در کانون توجه بوده اید ، راز جوان ماندن شما چیست؟
CC: من آدم مثبت و شادی هستم. خط های خنده در چهره من بیشتر از چین و چروک است. من 35 سال است که از همان محصولات پوستی استفاده می کنم. من از Clarins Double Serum و یک مرطوب کننده روزانه با 20 SPF استفاده می کنم. من هر شب از کرم شب استفاده می کنم. اما SPF مهمترین است و باید بگویم که من در طول سالهای تشکیل خود از هیچ استفاده نکردم زیرا تمام وقتم را دراز کشیدن زیر آفتاب با استفاده از روغن زیتون روی صورتم و آب لیمو در موهایم می گذراندم. فکر می کنم همه ما این کار را کردیم

توجه: به عنوان برنامه ریز مهمانی ، توصیه شما برای افرادی که مجبور بودند برنامه های خود را به تعویق بیندازند و جشن کوچکتری را از آنچه در ابتدا انتظار داشتند برگزار می کنند ، چیست؟
CC: اول ، شما باید ایمنی را در ذهن داشته باشید. قوانین منطقه شما چیست؟ ثانیا ، اقتصادهای محلی به همه پشتیبانی هایی که می توانند داشته باشند نیاز دارند. بنابراین ، حتی اگر عروسی مقصد را می خواستید ، می توانید یک تختخواب و صبحانه عالی در شهر خود پیدا کنید. مشاغل مهمان نوازی هرگز بیش از آنچه در حال حاضر بود به تجارت نیاز نداشتند. ما اخیراً بسیاری از عروسی های کوچکتر را انجام داده ایم. مهم نیست که چند میهمان دارید. منظور من این است که دلیل واقعی حضور ما در آنجا جشن روح و روان است. در حال حاضر ، هر گل فروشی می خواهد کار کند ، هر تهیه کننده غذا می خواهد کار کند ، همه امروز می خواهند کار کنند. بنابراین ، منابع همه اینجا هستند ، همه در فاصله. فکر می کنم هر کاری که بخواهیم می توانیم انجام دهیم. نیازی نیست که برای انجام این کار ثروت زیادی هزینه کنیم ، اما می توانیم این کار را به صورت معنی دار ، با سلیقه انجام دهیم و می توانیم آن را لایه لایه و با عشق زیاد نگه داریم – و می توانیم به صورت محلی خرید کنیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>