گوپ گوینت پالترو به دلیل شمع منفجر شونده – بله ، آن شمع شکایت کرد

شما ممکن است به دلایل مختلف ، شمع Goop با نام تا حدی تند و تیز از آن شنیده باشید. در ژانویه سال 2020 ، شمع 75 دلاری “This Smells Like My Vagina” به سادگی به خاطر نام منحصر به فرد خود خبرساز شد.

یک سال بعد ، این شمع بار دیگر به دلیل انفجار در خانه زن لندنی ، خبرساز شد. در این مورد، خورشید گزارش داد که هنگامی که جودی تامپسون برای اولین بار شمع خود را روشن کرد ، بلافاصله آتش گرفت ، شعله های آتش زیادی منتشر کرد و بقایای تیراندازی را از اتاق نشیمنش بیرون داد.

اکنون ، یک حادثه دوم با صاحب شمع با جزئیات یک داستان مشابه گزارش شده است ، فقط این بار او شکایت کرده است. این دادخواست که به نمایندگی از کولبی واتسون ، شاکی ، طرح شد ، ادعا می کند که شمع های 10.5 اونسی دارای “نقص یا نقصی در طراحی” هستند که باعث “منفجر شدن یا از بین رفتن فاجعه بار” می شود.

طبق اسناد دادگاه ، واتسون می گوید که وی برای اولین بار در ماه فوریه این شمع را روشن کرد و قبل از اینکه منفجر شود ، آن را به مدت سه ساعت روی کابین شب خود می سوزاند و به گفته وی ، “در شعله های آتش فرو رفته” بود. خوشبختانه ، هیچ کس آسیب ندیده است و واتسون می گوید که شمع حلقه ای از سوختگی سیاه را در جایگاه شب خود ایجاد کرد و در حالی که هنوز سالم بود ، ظرف سیاه و سوختگی بود.

واتسون به دنبال جبران خسارت تنبیهی 5 میلیون دلاری است و می گوید گرچه گوپ در وب سایت خود اخطار داده است که بیش از دو ساعت شمع ها را نسوزاند ، اما وی آن را “هشدار محدود” خواند.

در بیانیه ای به اخبار NBC، سخنگوی Goop گفت: “ما اطمینان داریم که این ادعا ساده لوحانه است و تلاشی برای تأمین هزینه پرداخت بیش از حد از یک محصول سنگین مطبوعاتی است. ما در پشت مارک هایی که حمل می کنیم و ایمنی محصولاتی که می فروشیم ایستاده ایم. ”

سخنگو در ادامه خاطر نشان کرد که شمع از طریق شرکت تولید کننده Heretic آزمایش شده است. سخنگو افزود: “در اینجا ، Heretic – مارک تهیه کننده شمع – عملکرد و ایمنی محصول را از طریق آزمایش استاندارد صنعت اثبات کرده است.” از هم اکنون ، واتسون تصمیم گرفته است که از این شرکت شکایت نکند ، بلکه تلاش خود را معطوف به Goop می کند.

شمع Goop دیگر که تیتر اصلی آن است ، شمع “This Smells Like My Orgasm” که اخیراً به افراد مشهوری مانند دمی لواتو و کورتنی کارداشیان هدیه شده است ، هنوز هیچ حادثه انفجاری یا آتشین را ثبت نکرده است. ما امیدواریم که آن ها نیز سالم و سالم بمانند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>