یکشنبه نمونه – قوانین قانونی

برای ورود یا برنده شدن هیچ خریدی ضروری نیست. یک خرید باعث افزایش فرصت های برنده شدن نمی شود.

 1. واجد شرایط بودن: این کمپین فقط برای افرادی که در http://www.newbeauty.com/skinceuticals-sunday-sample-6-6/ ثبت نام می کنند و از تاریخ ورود 18 سال سن دارند امکان پذیر است. این کمپین فقط برای ساکنان قانونی ایالات متحده آزاد است و در صورت منع قانونی ، فاقد اعتبار است. کارمندان NewBeauty ، شرکت های تابعه ، شرکت های تابعه ، آژانس های تبلیغاتی و تبلیغاتی و تأمین کنندگان (در مجموع “کارمندان”) و اعضای خانواده نزدیک و / یا کسانی که در همان خانه کارمندان زندگی می کنند واجد شرایط شرکت در این کمپین نیستند. این کمپین تابع کلیه قوانین و مقررات فدرال ، ایالتی و محلی قابل اجرا است. در صورت ممنوع بودن باطل است.
 2. توافق با قوانین: با شرکت در مسابقه (“شما”) موافقت می کنید که کاملاً بدون قید و شرط به این قوانین ملزم شوید و شما نمایندگی و ضمانت می کنید که شرایط واجد شرایط بودن را برآورده می کنید. علاوه بر این ، شما موافقت می کنید که تصمیمات NewBeauty را به عنوان محتوای این کمپین نهایی و لازم الاجرا بپذیرید.
 3. دوره کمپین: ورودها از 16 ژوئن 2021 در ساعت 12:00 EST و تا 27 ژوئن 2021 در 12AM EST بصورت آنلاین پذیرفته می شود. تمام ورودی های آنلاین باید تا 27 ژوئن 2021 در ساعت 12:00 EST دریافت شوند.
 4. نحوه ورود: این کمپین باید با ارسال یک ورودی با استفاده از فرم آنلاین ارائه شده در http://www.newbeauty.com/skinceuticals-sunday-sample-6-6/ ، ارسال یک تصویر و / یا فیلم به اینستاگرام ، وskinceuticals را برچسب گذاری کرده و با استفاده از هشتگ #ShowYourGlow #SkinCeuticals. برای واجد شرایط بودن برای برنده شدن در یک جایزه ، باید شرایط لازم کمپین را مطابق مشخص شده برآورده کنید. ورودی هایی که ناقص هستند یا به قوانین یا مشخصات پایبند نیستند ، ممکن است به صلاحدید NewBeauti رد صلاحیت شوند. فقط یکبار می توانید وارد شوید. شما باید اطلاعات درخواستی را ارائه دهید. در تلاش برای دور زدن قوانین ، نمی توانید با استفاده از چندین آدرس ایمیل ، هویت یا دستگاه ، بارهای بیشتری را وارد کنید. اگر از روشهای جعلی استفاده می کنید یا در غیر این صورت سعی در دور زدن قوانین دارید ، ممکن است ارسال مقاله شما با صلاحدید NewBeauty از واجد شرایط بودن حذف شود.
 5. جوایز: سه (3) برنده کمپین (“برندگان”) کارت هدیه 250 دلار ویزا دریافت می کنند. ارزش واقعی / ارزیابی شده ممکن است در زمان اهدای جایزه متفاوت باشد. مشخصات جایزه فقط توسط NewBeauty تعیین می شود. جایگزینی جایزه نقدی یا جایزه دیگری مجاز نیست مگر با صلاحدید NewBeauty. جایزه غیرقابل انتقال است. تمام هزینه های مربوط به جایزه ، از جمله بدون محدودیت هر گونه مالیات فدرال ، ایالتی و / یا محلی ، تنها بر عهده وینر خواهد بود. جایگزینی جایزه یا انتقال / واگذاری جایزه به دیگران یا درخواست معادل پول نقد توسط برنده مجاز نیست. پذیرش جایزه به منزله مجوز NewBeauti برای استفاده از نام ، تشابه و ورود وینر به منظور تبلیغات و تجارت بدون جبران خسارت بیشتر است ، مگر اینکه توسط قانون منع شده باشد.
 6. شانس: احتمال برنده شدن به تعداد ورودی های واجد شرایط بستگی دارد.
 7. انتخاب و اعلان برنده: برنده توسط نقاشی تصادفی و تحت نظارت NewBeauty انتخاب می شود. ظرف پنج (5) روز پس از انتخاب برنده ، از طریق ایمیل به برنده اطلاع داده می شود. NewBeauty هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم دریافت اخطارهای Winner به دلیل هرزنامه ، نامه های ناخواسته ایمیل یا سایر تنظیمات امنیتی و یا ارائه اطلاعات تماس نادرست یا غیرفعال توسط Winner دارد. اگر نمی توان با برنده تماس گرفت ، صلاحیت ندارد ، ظرف 14 روز از زمان ارسال اعلان جایزه ، نمی تواند جایزه را ادعا کند ، یا اظهارنامه تکمیل شده و اجرا شده را به موقع پس نمی دهد و در صورت لزوم منتشر نمی کند ، ممکن است جایزه منتفی شود و یک برنده جایگزین انتخاب شود . دریافت جایزه ارائه شده در این کمپین توسط برنده منوط به رعایت قوانین و مقررات فدرال ، ایالتی و محلی است. هرگونه نقض این قوانین رسمی توسط برنده (در تبیین منحصر به فرد NEWBEAUTY) نتیجه سلب صلاحیت برنده را به عنوان برنده مسابقه ، و کلیه امتیازات برنده خواهد شد به طور فوری و فوری.
 8. حقوق اعطا شده توسط شما: با ورود به این مسابقه (به عنوان مثال ، عکس ، فیلم ، متن و غیره) ، شما درک می کنید و موافقت می کنید که NewBeauty ، هرکسی که به نمایندگی از NewBeauty اقدام کند و مجوزها ، جانشینان و انتصاب کنندگان NewBeauty حق داشته باشد ، در صورت مجاز بودن قانون ، برای چاپ ، انتشار ، پخش ، توزیع و استفاده در هر رسانه ای که اکنون شناخته شده یا از این پس ساخته شده است ، به طور همیشگی و در سراسر جهان ، بدون محدودیت ، ورود ، نام ، پرتره ، تصویر ، صدا ، شکل ، تصویر ، اظهارات مربوط به کمپین و اطلاعات بیوگرافی برای اخبار ، تبلیغات ، اطلاعات ، تجارت ، تبلیغات ، روابط عمومی و اهداف تبلیغاتی. بدون هیچ گونه غرامت ، اخطار ، بررسی یا رضایت بیشتر. با وارد کردن این محتوا ، شما نمایندگی و تضمین می کنید که ورود شما یک اثر اصلی تألیفی است و حقوق مالکیت معنوی و مالکیت شخص ثالث را نقض نمی کند. اگر ورود شما موجب نقض حق مالکیت معنوی شخص دیگری شود ، به صلاحدید NewBeauty رد صلاحیت خواهید شد. اگر ادعا شود که محتوای ورودی شما نقض حقوق انحصاری یا معنوی مالکیت شخص ثالث است ، شما با صرف هزینه خود از این ادعاها دفاع کرده یا تسویه خواهید کرد. شما باید NewBeauty را از و علیه هرگونه طرح دعوی ، رسیدگی ، ادعا ، مسئولیت ، خسارت ، خسارت ، هزینه یا هزینه ای که NewBeauty ممکن است متحمل شود ، متحمل شود یا مجبور به پرداخت آن شود ناشی از چنین تخلف یا مشکوک به تخلف ، جبران ، دفاع و نگه دارید. از حق هر شخص ثالث است.
 9. شرایط و ضوابط: در صورت ویروس ، اشکال ، مداخلات غیر مجاز انسانی ، کلاهبرداری یا علل دیگری که خارج از کنترل NewBeauty باشد ، باعث خراب شدن یا تحت تأثیر قرار دادن مدیریت ، امنیت ، NewBeauty حق محفوظ ، خاتمه ، اصلاح یا تعلیق کمپین را برای خود محفوظ می دارد. ، انصاف ، یا رفتار صحیح کمپین. در چنین حالتی ، NewBeauty ممکن است برنده را از بین کلیه موارد واجد شرایط دریافت شده قبل و یا بعد از (در صورت لزوم) اقدام انجام شده توسط NewBeauty انتخاب کند. NewBeauty حق دارد ، به صلاح دید خود ، هر شخصی را که دست به دستکاری می کند یا می خواهد در روند ورود به سیستم یا فعالیت کمپین یا وب سایت دستکاری کند یا این شرایط و ضوابط را نقض کند ، رد صلاحیت کند. NewBeauty حق دارد ، بنا به صلاحدید خود ، یکپارچگی کمپین را حفظ کند ، به هر دلیلی رأی را باطل کند ، از جمله ، اما نه محدود به: چندین ورودی از یک کاربر از آدرس های IP مختلف. ورودی های متعدد از یک رایانه بیش از آنچه در قوانین کمپین مجاز است ؛ یا استفاده از ربات ها ، ماکروها ، اسکریپت ها یا سایر ابزارهای فنی برای ورود به سیستم. هرگونه تلاش یک شرکت کننده برای آسیب رساندن عمدی به هر وب سایتی یا تضعیف عملکرد قانونی کمپین ممکن است نقض قوانین کیفری و مدنی باشد. در صورت انجام چنین تلاشی ، NewBeauty حق جبران خسارت را در حد مجاز قانونی مجاز می داند.
 10. محدودیت مسئولیت: با ورود ، شما موافقت می کنید که NewBeauty و شرکت های تابعه ، شرکت های وابسته ، آژانس های تبلیغاتی و تبلیغاتی ، شرکا ، نمایندگان ، نمایندگان ، جانشینان ، وظایف ، کارمندان ، افسران و مدیران را از هرگونه مسئولیت ، بیماری ، جراحت ، آزاد و نگه دارید. مرگ ، خسارت ، دادرسی ، ادعا یا خسارتی که ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم رخ دهد ، خواه ناخواسته ناشی از سهل انگاری باشد یا نباشد ، از: (i) مشارکت چنین شرکت کننده ای در کمپین و / یا پذیرش ، تصرف ، استفاده یا سو mis استفاده وی از هر جایزه یا هر بخشی از آن ؛ (ii) خرابی های فنی از هر نوع ، از جمله شامل اختلال در عملکرد هر کامپیوتر ، کابل ، شبکه ، سخت افزار یا نرم افزار یا سایر تجهیزات مکانیکی ؛ (iii) در دسترس نبودن یا غیرقابل دسترسی بودن هرگونه انتقال ، تلفن یا خدمات اینترنتی ؛ (iv) مداخله غیرمجاز انسان در هر بخشی از فرآیند ورود یا تبلیغ. (v) خطای الکترونیکی یا انسانی در مدیریت تبلیغات یا پردازش ورودی ها.
 11. اختلافات: این کمپین توسط قوانین فلوریدا اداره می شود ، بدون توجه به درگیری دکترهای قانونی. به عنوان شرط شرکت در این کمپین ، شرکت کننده موافقت می کند که همه و همه اختلافاتی که بین طرفین حل نشده باشد و علل اقدام ناشی از این کمپین یا مرتبط با آن باشد ، بدون استفاده از هر نوع اقدام طبقاتی به صورت جداگانه حل خواهد شد. ، منحصراً در دادگاهی واقع در میامی ، فلوریدا که دارای صلاحیت قضایی است. بعلاوه ، در هرگونه اختلاف ، تحت هیچ شرایطی به شرکت کننده اجازه داده نمی شود که جایزه دریافت کند ، و بدینوسیله از کلیه حقوق خسارات تنبیهی ، حادثه ای یا ناشی از آن ، از جمله حق الزحمه وکیل معقول ، به غیر از هزینه های واقعی جیب از شرکت کننده سلب می شود ( هزینه های مربوط به ورود به این کمپین). شرکت کننده در ادامه از کلیه حقوق برای افزایش یا افزایش خسارت چشم پوشی می کند.
 12. خط مشی رازداری: اطلاعات ارسالی همراه با تابع سیاست حفظ حریم خصوصی مندرج در وب سایت NewBeauty است. برای مطالعه سیاست حفظ حریم خصوصی ، http://www.newbeauty.com/skinceuticals-sunday-sample-6-6/ اینجا را کلیک کنید.
 13. لیست برندگان: برای به دست آوردن کپی از نام برنده یا کپی این قوانین رسمی ، درخواست خود را به همراه یک پاکت مهر خورده و خودآموز به آدرس NewBeauty، 3651 NW 8 ارسال کنید.هفتم Ave، Boca Raton، FL 33431. درخواست ها باید حداکثر تا 27 ژوئن 2021 در ساعت 12:00 EST دریافت شوند.
 14. حامی مالی: حامی مالی کمپین NewBeauty است ، 3651 NW 8هفتم خیابان ، بوکا راتن ، FL 33431.
 15. کمپین میزبانی شده توسط NewBeauty به هیچ وجه مورد حمایت ، تأیید ، مدیریت و یا مرتبط با فیس بوک نیست.

.

The post یکشنبه نمونه – قوانین قانونی اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>