یک دادخواست جدید ادعا می کند شامپو و نرم کننده OGX منجر به ریزش مو می شود

محصولات مراقبت از مو Johnson & Johnson OGX ، به ویژه شامپو و نرم کننده از خطوط مختلف ، در حال حاضر موضوع یک دعوی طبقاتی است که ادعا می کند فرمول ها منجر به ریزش مو در مصرف کنندگان می شوند.

طبق این دادخواست ، بزرگترین نگرانی برنامه نویس لاریسا ویپل این است كه یكی از مواد اصلی موجود در تعداد اندكی از محصولات DMDM ​​هیدانتوئین است ، یك ماده نگهدارنده و ضد میكروبی كه می تواند باعث ریزش مو شود. خطوط مورد بحث خطوط روغن آرگان ، بیوتین ، روغن نارگیل ، کلاژن و انار هستند.

در این دادخواست آمده است: “جانسون و جانسون اظهارات غلط مثبتی ارائه کردند … که محصولات” به شدت تغذیه می شوند “،” به آرامی تمیز می شوند “و” موها را ترمیم می کنند “. جلوگیری. “با این حال ، فرمول محصولات حاوی یک ماده تشکیل دهنده یا ترکیبی از مواد است که باعث شده است که شاکی و هزاران مشتری دچار ریزش مو و / یا تحریک پوست سر شوند.”

جانسون و جانسون همچنین گفتند جلوگیری طنین انداز آن در پشت استفاده از این ماده در محصولاتش: “برخی از محصولات موجود ما حاوی مقدار کمی DMDM ​​هیدانتوئین هستند ، ماده نگهدارنده ای که برای جلوگیری از رشد کپک در هنگام دوش گرفتن محصول استفاده می شود. هر ماده نگهدارنده ای که در محصولات ما استفاده می شود باید روند دقیق ارزیابی ایمنی ما را پاک کند. ما در حال کار با شرکای خود هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که فرمولاسیون های تکامل یافته ما در کل مجموعه شامپوها و نرم کننده ها گنجانده شده است. “

با ما همراه باشید نیوبایتی برای به روزرسانی با پیشرفت کت و شلوار.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>