یک دندانپزشک زیبایی می گوید: “بلند کردن لبخند” می تواند 20 تا 30 سال از صورت شما بکشد

در حالی که علائم جسمی پیری اجتناب ناپذیر است ، اما روشهایی وجود دارد که می توانیم با سفر به یک متخصص پزشکی عدم امنیت بزرگسالان را برطرف کنیم. به گفته گای لوئیس ، دندانپزشک زیبایی هوستون ، DDS ، یکی از بزرگترین شکایاتی که وی در عمل از بیماران مسن می بیند لبخند فرو ریخته است ، اما او یک راه حل دارد: بلند کردن لبخند. “اگر دندانهای شما آنقدر ساییده شده است که صورت شما خراب می شود ، لیفت لبخند می تواند فکری در رفع لقمه و دندان شما داشته باشد. این روش به تنهایی بسیار چشمگیر است که می تواند 20 تا 30 سال از صورت شما بکشد. ” در مصاحبه زیر ، دکتر لوئیس آنچه را که باید در مورد این روش تقویت لبخند بدانیم تجزیه می کند.

لیفت لبخند چیست؟
لیفت لبخند ، که ما آن را “لیفت صورت برای دندان ها” می نامیم ، نوعی اصلاح لبخند است. اصلاح معمول لبخند جایی است که ما روکش ها ، تاج ها یا پرها را روی دندان ها قرار می دهیم تا لبخندی کاملاً جدید به بیماران بدهیم. تفاوت بین آن و بلند کردن لبخند به لقمه برمی گردد. در لیفت لبخند ، بیماران نه تنها باید دندان هایشان را با تاج یا روکش ثابت کنند ، بلکه باید ابعاد عمودی خود را – فاصله چانه و بینی نیز تنظیم کنند. با افزایش سن ، دندان های آنها به دلیل ساییدن و غیره فرسوده می شوند ، که باعث ایجاد چهره ای بهم ریخته می شود.

برای رفع این مشکل ، باید فضای بیشتری در دهان ایجاد کنیم ، که به این معنی است که بعد عمودی را به جایی که بود برگردانده و دندانها را بلندتر کنید. این روش به تنهایی می تواند نیمه پایینی صورت را مانند 20 تا 30 سال پیش نشان دهد.

چگونه ابعاد عمودی و نیش را در لیفت لبخند تغییر می دهید؟
گزش با تاج و روکش های چینی باز می شود ، اما نه فقط روکش های معمولی. اگر برای این روش استفاده از روکش انتخاب کنیم ، از آنچه که روکش onlay نامیده می شود استفاده می کنیم. برخلاف روکش های سنتی که قسمت جلوی دندان را می پوشاند ، این نوع روکش پرسلن جلوی دندان و همچنین سطح گاز گرفتن دندان را می پوشاند. ظروف چینی در سطح گزنده دندانهای پشتی قرار گرفته و به عنوان یک سوراخ پشت برای گزش عمل می کند ، که بعد عمودی را باز می کند و به اتاق اجازه می دهد دندان ها را طولانی کند.

آیا بلند کردن لبخند به شکل لب کمک می کند؟
لیفت لبخند به لب ها کمک می کند زیرا معمولاً دهان فرو ریخته به معنای نازک بودن لب ها نیز است. وقتی لبخند را با لیفت به سمت بالا باز می کنیم ، فشار صورت از روی لب ها گرفته می شود. در نتیجه ، لب ها اغلب بسیار پر و یکدست تر به نظر می رسند.

کل فرآیند چگونه است؟
فقط در دو بازدید می توانم از ابتدا تا انتها یک لیفت لبخند انجام دهم. قبل از شروع ، آنچه را که واکس تشخیصی نامیده می شود ، درست خواهیم کرد – که اساساً طرح لبخند جدید است. در این مرحله ، من برای آزمایش و طراحی لبخند جدیدشان ، از نزدیک با آزمایشگاه دندانپزشکی خود کار می کنم. در اولین ویزیت ، ما تمام دندانهای آنها را آماده می کنیم ، من برداشت می کنم که آنها را به آزمایشگاه می فرستم ، و من مجموعه ای از دندانهای موقتی را برای بیمار درست می کنم تا چند هفته قبل از اینکه دندانهای نهایی ساخته شود ، دور آنها را ببندد. در صورت تمایل ، می توان در این مرحله تغییراتی در معاصر ایجاد کرد. هنگامی که بیمار از شرایط قبلی راضی شد ، آزمایشگاه دندان های جدید را نهایی می کند و بیمار برای ویزیت نهایی برمی گردد.

چرا شما مجموعه ای از افراد معاصر را به بیمار می دهید تا قبل از عمل از آنها استفاده کند؟
این مرحله از روند به بیمار اجازه می دهد تا ببیند آیا چیزی که دوست دارد قبل از ورود دندان های دائمی تغییر کند وجود دارد یا خیر. این ممکن است شامل طول ، شکل ، اندازه یا سبک باشد. این امر همچنین به بیمار اعتماد به نفس زیادی می دهد زیرا آنها می توانند لبخند خود را قبل از لبخند ویرایش کنند. اگر آنها چیزی در مورد معاصرانشان را دوست ندارند ، واقعاً مسئله خیلی بزرگی نیست – اگر بیمار تمایل به تغییر داشته باشد ، این کار به راحتی در این مرحله انجام می شود. من دوست دارم این روند برای بیمار قابل تنظیم باشد ، با این حال ، من آنجا هستم تا آنها را در مسیر درست هدایت کنم. من دوست دارم از این مرحله به عنوان “تست محرک” لبخند جدیدشان یاد کنم.

آیا این روش به بهبودی طولانی نیاز دارد؟
بعد از اینکه لیفت را انجام دادید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از محافظ شب استفاده کنید زیرا این امر باعث جلوگیری از سفت شدن یا ساییدن و همچنین جلوگیری از تغییر مکان دندان ها می شود. در صورت نیاز به هرگونه تعدیل نیش ، یا اگر حالتی احساس ناراحتی شد ، ممکن است لازم باشد بیمار برای ویزیت سوم مراجعه کند که ما می توانیم یک تنظیم کوچک انجام دهیم. این شامل هیچ بیهوشی نیست و به طور کلی بدون درد است.

با حمایت مالی گای لوئیس ، DDS

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>