یک زن فلوریدا به جرم حضور در جراح پلاستیک دستگیر شد

مطابق با نیویورک پست، آلکالیرا خیمنز د رودریگز ، یکی از اهالی فلوریدا ، به جرم حضور در جراح پلاستیک مجاز دستگیر شد. اگرچه این مرد 56 ساله در اواسط جراحی توسط افسران پلیس گرفتار شد ، اما این مقاله گزارش می دهد که بیمار تحت عمل با عمل جراحی بینی “بوته دار” از عمل جراحی بیدار می شود.

این اولین اقدام متقلبانه خیمنز د رودریکز در فضای جراحی پلاستیک نبود ، زیرا ماه گذشته پس از شکایت بیمار به نام وینچنزو زورلو در مورد جراحی زیبایی بینی “بهم ریخته” وی توسط پلیس تحقیق شد. طبق یک گزارش پلیس ، روش 2800 دلاری دو بار انجام شده است زیرا بینی او به درستی بهبود نیافته است و پس از هر دو دور “تغییر شکل” به نظر می رسد.

زورلو شماره پروانه پزشکی خیمنز د رودریگز و اطلاعات بیمه سو mal قصور پزشکی خود را پس از عمل دوم درخواست کرد ، اما ، طبق گزارش ، وی از افشای جزئیات درخواست شده خودداری کرد. اندکی پس از تحقیقات ، افسران و وزارت بهداشت فلوریدا تأیید کردند که خیمنز د رودریگز واجد شرایط تمرین در فلوریدا نیست.

نیویورک پست همچنین گزارش داد که خیمنز دی رودریگز به طور غیرقانونی با تظاهر به شخص دیگری مسکن و آنتی بیوتیک برای بیماران خود تجویز می کند ، که زورلو می گوید بلافاصله “پرچم های قرمز را برافراشت.”

وی گفت: “او نمی تواند بینی من را به درستی انجام دهد ، او دارو را از پزشك دیگری برای من تجویز كرده است ، او نمی تواند برای درد من راه حلی پیدا كند بنابراین مشكلی وجود دارد ، مشكلی باید اشتباه باشد.” “او کسی بود که با آن عمل جراحی در آن روز ، زندگی من را نابود کرد.”

تجربه زورلو با یک جراح پلاستیک بدون مجوز نشان می دهد که چقدر مهم است تحقیق ، انجام تکالیف درسی خود و فقط بازدید از یک پزشک دارای صلاحیت صحیح دارای هیئت مدیره – تمرین در محدوده کار – و داشتن شرایط خوب در جوامع مربوطه.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>