یک قاشق چنگ بزنید: درم ها می گویند این دقیقاً میزان ضد آفتابی است که باید استفاده کنید

هنگامی که گوئینت پالترو اکنون ویروسی است و زیبایی را متمرکز می کند Vogue ویدیو در اوایل این هفته پخش شد ، ستاره بلافاصله برخی از سرها را روی استفاده از ضد آفتاب “برجسته مانند” خود خراش داد (GP و Goop از آن زمان روشن کردند که این فیلم برای مدت طولانی ویرایش شده است و ستاره در واقع SPF را برای کل خود اعمال کرد صورت).

بنابراین ، باید س askال می کردیم: این مبلغ درست چیست؟

در یک پست تصویری تصویری اینستاگرام ، Shereene Idriss ، متخصص پوست ، نیویورک ، دکتر دستورالعمل SPF پوست سالم خود را به اشتراک گذاشت ، که شامل “یک سوم تا نیمی از قاشق چای خوری ضد آفتاب برای صورت و گردن شما” است. دکتر ادریس همچنین وقت خود را صرف تأکید کرد که شما باید “به شهر بروید” و محافظت از بینی ، ابرو ، بالای سر خود (اگر طاس هستید) و گوش خود را فراموش نکنید ، زیرا می بیند که سرطان پوست در آن منطقه خاص کاملاً ظاهر شده است غالبا.

به همین ترتیب ، سدل بروک ، متخصص پوست ، دکتر فردریک هابرمن ، دوست دارد تا 1 اونس برود – یا به اندازه کافی برای پر کردن یک لیوان – برای پوشش کامل بدن شما ، که همچنین اندازه گیری آکادمی پوست آمریکا (AAD) است. بر اساس. (یک آمار ترسناک: AAD می گوید بیشتر افراد فقط 25 تا 50 درصد مقدار توصیه شده ضد آفتاب را استفاده می کنند.)

دکتر هابرمن اضافه می کند: “روی قسمت بالای دست ، پا ، گردن ، گوش و بالای سر خود قرار دهید”. “30 دقیقه قبل از بیرون رفتن از کرم ضد آفتاب به پوست خشک بزنید و هر یک تا دو ساعت دوباره آن را استفاده کنید.”

بلومفیلد هیلز ، Linda C. Honet ، متخصص پوست ، MI همچنین یکی از طرفداران پیشنهاد “یک لیوان شیشه ای” است و به پیشنهادات “SPF 45 یا بالاتر برای یک ساعت سرگرمی در آفتاب” اعتماد می کند. “به علاوه ، هرچه به خط استوا نزدیکتر باشد ، SPF نیز باید بالاتر باشد. هر یک تا دو ساعت دوباره اقدام کنید ، به خصوص اگر عرق کنید یا بعد از شنا.

دکتر هونت علاوه بر کرم های ضد آفتاب به صورت مراقبت از پوست ، همچنین اضافه می کند که فراموش نکنید که محافظ های راش و سایر لباس های بیرونی با UPF از ضد آفتاب عالی نیز برخوردار هستند – و حتی اگر خیس باشند نیز از بین نمی روند. او می گوید: “کلاه ، عینک آفتابی و سایه بان در هر زمان ممکن نیز مهم است.” “لازم نیست که مد و سبک برای حفاظت از آفتاب هوشمند قربانی شود. بسیاری از خرده فروشان گزینه های مختلفی از لباس های زیبا ، هوشمند و پوشیدنی UPF را ارائه می دهند. “

گلن دیل ، متخصص پوست ، والری کالندر ، دکتر ، مسیر ورزشی را برای بهترین توصیه خود انتخاب می کند: “من یک مقدار توپ گلف را برای صورت و بدن دوست دارم ،” همانطور که فورت لودردیل ، متخصص پوست ، دکتر متیو جی الیاس می گوید بهترین کمیت سنج “خیلی بیشتر از چیزی است که فکر می کنید!”

و ، فقط می تواند به عنوان “شیرین ترین” نکته ضد آفتاب که ما شنیده ایم توصیف شود ، دیوی ، متخصص پوست ، ماریانا بلومین-کاراسیک ، MD ، یک “مقدار بوسه هرشی” را برای صورت ، گردن ، سینه ، دستها توصیه می کند [that is for each!]، که بیشترین مناطق در معرض آفتاب هستند “و سوگند به” SPF 30+ با پوشش طیف گسترده “.

لوئیزویل ، متخصص پوست KY تامی باس کاسیس ، MD همچنین به ما یادآوری می کند که جدا از مقدار آن ، استفاده از آن هر روز ، باران یا درخشش نیز امری مطلق است. “حتی اگر یک روز ابری باشد ، اگر ضد آفتاب خود را نزنید ، می توانید سرخ شوید.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>