یک مجموعه چاپ شهریار محدود و شهری فروپاشی در حال آمدن است – اکنون می توانید برای آن ثبت نام کنید

در اخبار مهیجی که نمی دانستیم به چه چیزی احتیاج داریم ، Urban Decay فقط اعلام کرد که آنها با The Prince Estate همکاری کرده اند تا یک کپسول و کمپین منحصر به فرد لوازم آرایشی “Living Lour in Colour” را منتشر کنند.

این مشارکت – ما می خواهیم حدس بزنیم كه رنگ بنفش نیز در آن دخیل است – با موسیقی و دوست خوبش ، داماریس لوئیس ، به عنوان چهره ، به آیكون احترام می گذارد. طبق این مارک ، کل پروژه با همکاری نزدیک “اعضای اصلی اردوگاه خلاق پرنس” انجام شده و در تاریخ 27 مه در دسترس خواهد بود.

وند زومنیر ، شریک بنیانگذار Urban Decay در بیانیه ای گفت: “ما نمی توانیم از شخصی به اندازه پرنس افسانه ای تقلید کنیم و مقایسه او با یک پالت باعث می شود که کسی چه کسی باشد.” “آسان است که بگوییم چرا این مجموعه در سطح ظاهر منطقی است – ظاهر آرایش و عشق مشترک ما به بنفش – اما ما تمام تلاش خود را کردیم تا انرژی او را در سطح عمیق تر مجسم کنیم. ما اخلاق وی را در مورد عدم درخواست اجازه برای آنچه که بود یافتیم و داشتن آن چنان جسارتاً مطابق با ارزشهای ما برای شکستن قالب و پیروزی در انواع زیبایی ها دانستیم. “

در حالی که ما نمی دانیم دقیقا آنچه در این مجموعه وجود خواهد داشت ، این برند طرفداران را تشویق می کند تا در اینجا ثبت نام کنند تا ببینند چه چیزهایی در فروشگاه موجود است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>