یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که در موارد مربوط به بدن نتیجه همه گیری است

چند ماه مانده به قرنطینه ، پس از هوس شدن نان موز و افزایش میان وعده های روزانه (چه کار دیگری برای انجام کار در خانه در طول روز وجود داشت؟) ، بسیاری از ما در مورد COVID-15 شوخی کردیم. اما آیا این بود واقعاً جوک؟ من شخصاً به سختی پاهایم را جدا از برنامه دوش گرفتن دیده ام و به نظر می رسد شلوار عرق لباس تنها لباس قابل قبول این روزهای کمد لباس من است. بنابراین جای تعجب نیست که نتایج یک نظرسنجی جدید که توسط OnePoll به نمایندگی از Massage Envy انجام شد ، نشان داد که اکثر مردم در اثر همه گیری ، رابطه ای ناسالم و ناخوشایند با بدن خود ایجاد کرده اند. در اینجا حرکت شبیه چمچه زنی است.

این نظرسنجی که از 2000 آمریكایی انجام شد ، مشخص كرد كه این همه گیری بر احساس بسیاری از پاسخ دهندگان (51 درصد) نسبت به بدن خود تأثیر منفی گذاشته است. به طور دقیق تر ، 40 درصد گفتند که آنها از آینه عبور کرده اند و حداقل از یک بار از ابتلا به بیماری همه گیر بازتاب خود را تشخیص نداده اند. وای! و تقریباً نیمی از آنها (49 درصد) اظهار داشتند که اعتماد به نفس قبلی قبل از COVID-19 را ندارند.

این مطالعه فقط بر روی نگرانی های زیبایی شناختی متمرکز نبود: 47 درصد از شرکت کنندگان گفتند که بدن آنها از مارس سال 2020 به روش های کاملاً جدید و جدیدی درد می کشد. من می دانم که می توانم با این موضوع بزرگ ارتباط برقرار کنم. اگر مثل من باشید ، هرگز یک کار منظم از هومر نبوده اید و راحتی بیشتری نسبت به صندلی میز تحریر پیدا کرده اید ، اما مرد این کار باعث آسیب به بدن شما می شود. این نظرسنجی همچنین نشان داد که 58 درصد از مردم فکر می کنند که برنامه روزانه آنها از زمان ابتلا به بیماری همه گیر باعث ساییدگی شدید بدن آنها می شود: 44 درصد از افراد می خواهند درد کمر خود را بهبود بخشند و تقریبا 43 درصد قصد دارند وضعیت خود را بهبود ببخشید. من مطمئناً در این گروه هستم!

بت استیلر ، مدیرعامل Massage Envy گفت: “این بیماری همه گیر آسیب روحی و جسمی بسیاری از ما را به وجود آورده است.” “با توجه به اینکه بسیاری از مردم بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانند و در خانه مشغول کار در خانه در میز آشپزخانه یا کف اتاق نشیمن خود هستند ، مهم است که ما از بدن خود مراقبت کنیم. گنجاندن تشریفات مراقبت از خود مانند ماساژ درمانی یا مراقبت منظم از پوست در برنامه های روزمره کلیدی در تقویت اعتماد به نفس و کار بدن شما است. شما فقط یک بدن دارید ، درست است؟ بنابراین ، شما باید بهترین مراقبت را از آن داشته باشید و تعهد به مراقبت منظم از بدن بسیار مهم است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>