یک پرستار بهبودی جراحی پلاستیک توضیح می دهد که بیماران “موفق” وی پس از جراحی چه کاری انجام می دهند

روز سه بعد از جراحی پلاستیک است و آخرین مشتری من می گوید ، “کلی این واقعا خوب پیش می رود.” بلافاصله از خنده ترکیدم. بعد از کاهش پستان و لیپوساکشن در ناحیه شکم ، پهلوها ، بازوها و قسمت فوقانی کمر ، از اینکه اینقدر خوب شده متعجب شد. با این حال ، افشاگری او به هیچ وجه مرا عصبانی نکرد. پس از کمک به تعداد بی شماری از بیماران جراحی پلاستیک ، بهبود یافتند و بلافاصله پس از بازگشت به خانه از عمل جراحی ، می توانستم بگویم که وی یکی از موفق ترین بیماران من خواهد بود ، به این معنی که هم نتایج خوبی خواهد داشت و هم بهبودی خوبی خواهد داشت. هر بیمار سزاوار هر دو است.

این بیماران موفق چه کاری انجام می دهند که بسیار منحصر به فرد است؟ استفاده از ترکیبی از شش عمل که باعث تغییر کلاله بعد از جراحی می شود.

رالی قبیله خود را

خوب ، شاید نه کل قبیله شما ، بلکه حمایت کننده ترین ، سرگرم کننده ترین و مثبت ترین دوستان شما هستند. شما آن دوستانی را می شناسید که کاملاً عقیده شان را حفظ کنند که شما کاملاً همانند قبل از عمل کامل بوده اید؟ نه آن دوستان. من در مورد دوستانتان صحبت می کنم که صرف نظر از اینکه در چه مرحله از روند بهبودی قرار دارید ، یک اسموتی به دست شما می آورد و برای شما بسیار هیجان زده راه می رود (زیرا بعد از جراحی احتمالاً کمی خشن به نظر خواهید رسید ، که طبیعی است). شما دوستانی را که به آنها اشاره می کنم می شناسید: آنهایی که بعد از شکم شکم شما را کمی بیشتر از آنچه دوست دارید بخندند. آنها به شما کمک می کنند هنگام حرکت در این فرآیند ، شما را تشویق و دوست داشته باشند.

آماده کردن

هرچه زمان بیشتری را برای آماده سازی برای بهبودی خود سپری کنید ، بهتر خواهد بود. بیماران من که صبح روز جراحی آماده می شوند و برای بهبودی عالی آماده شده اند ، این وضعیت را دارند. چند مرحله قبل از جراحی من: برنامه ریزی کنید که چه غذایی به بهبودی شما کمک می کند. طیف وسیعی از گزینه ها را در اختیار داشته باشید بنابراین موفق خواهید بود و به طور پیش فرض برای پیتزا عمل نمی کنید. در اتاق خواب خود نقطه ای داشته باشید که در آن تمام مراقبت از لباس پوشیدن و تخلیه شما انجام شود (من این منطقه را “فضای تمیز” می نامم). یک حوله تمیز کوچک بگذارید و همه چیز را مرتب کنید. و جای شب خود را با چیزهایی که ممکن است در دسترس باشید آماده کنید. نی ، مرهم لب ، دستورالعمل های بعد از عمل و شارژرهای تلفن را فراموش نکنید.

درباره نتایج خود قضاوت نکنید

این یک مورد بزرگ است. موفق ترین بیماران من قصد دارند هفته اول زیاد به آینه نگاه نکنند. برخی حتی روزنامه ها را روی آینه ها چسب می زنند. سخت ، اما درخشان. خارج کردن این قسمت از روند بهبودی از معادله کاملاً شگفت انگیز است – تمرکز خود را روی پر کردن چیزهای خوب قرار دهید و به یاد داشته باشید که بهبودی زمان می برد.

سازگار باشید

موفق ترین بیماران من دستورالعمل های بعد از عمل خود را خوانده اند و هر چیزی را که نمی فهمند روشن کرده اند. س Askال کنید و یادداشت کنید – این برنامه بهبودی شماست ، و باید در طول مراحل به آن مراجعه کنید.

بدن خود را حرکت دهید

اغلب اوقات ، بیماران از طریق جراحی به خانه می رسند و می خواهند به رختخواب بخزند و در آنجا بمانند. این کار را نکن. اگر حداقل هر چند ساعت در طول روز بلند شوید احساس بهتری خواهید داشت و بهبود می یابید. امیدوارم که شما به اندازه کافی آب می نوشید که باید حداقل یک بار در طول شب از خواب بیدار شوید. کمی پیاده روی به دستشویی و بازگشت به تخت یا صندلی کاملاً مناسب است. کلید حرکت و نگه داشتن جریان خون شماست. هنگامی که در رختخواب قرار می گیرید ، اگر این بخشی از روند بهبودی شما باشد ، آرامش بیشتری خواهید داشت.

بخور

بیشتر بیماران من نمی خواهند بعد از جراحی غذا بخورند. این ممکن است برای شما دیوانه به نظر برسد ، اما تنها عامل مشترک 95 درصد بیماران من است. به چند دلیل مهم ، من توصیه می کنم به محض ورود به خانه مقدار کمی غذا در معده خود وارد کنید زیرا زمان آن است که بدن خود به خود بهبود یابد. زمان جراحی زمان رژیم گرفتن نیست ، کالری را کاهش دهید یا وعده های غذایی را حذف کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>