یک پرکننده جدید و جدید از نوع آن برای گونه ها تابستان امسال ارائه می شود

جدا از تزریق نوروتوکسین مانند بوتاکس آرایشی ، دیسپورت و زئومین ، که سالانه سال به عنوان محبوب ترین درمان کم تهاجمی در مطب رتبه بندی می شود ، پرکننده های پوستی هیلاورونیک اسید (HA) نیز به طور مداوم مورد تقاضا هستند و یکی از مهمترین ابزارها زرادخانه های متخصصان پوست و جراحان در سراسر جهان. و امروز ، Galderma (سازندگان Dysport و Restylane ، در میان بسیاری از مارک های دیگر) خبر می دهد که یک مورد جدید هیجان انگیز به دنیای جدید ارائه می شود که تابستان امسال در مطب پزشکان شروع می شود: با Restylane Contour آشنا شوید.

تأیید شده توسط FDA برای بزرگ شدن گونه و اصلاح کمبود کانتور میان سطح در بزرگسالان بالای 21 سال ، Restylane Contour مبتنی بر اسید هیالورونیک اولین و تنها محصولی در ایالات متحده است که از فناوری اختصاصی XpresHAn گالدرما برای گونه ها استفاده می کند – XpresHAn اجازه می دهد تا ژل حرکت روان و طبیعی تری دارد زیرا صورت حالت های پویایی مانند لبخند زدن ایجاد می کند. در خارج از ایالات متحده ، با نام دیگری Restylane Volyme شناخته می شود و از سال 2010 برای بیش از 1.5 میلیون بیمار در سراسر جهان استفاده می شود.

لسلی باومن ، متخصص پوست میامی ، محقق اصلی در آزمایش بالینی Restylane Contour ، می گوید: “گونه ها سنگ بنای صورت هستند و تمرکز روی کانتور طبیعی و نه فقط کاهش حجم می تواند منجر به بیان پویایی شود که زیبایی طبیعی آنها را تقویت می کند.”. “با افزایش سن ، سطح اسید هیالورونیک در پوست کاهش می یابد و باعث از بین رفتن فرم صورت می شود ، در حالی که احتمال ایجاد چین و چروک افزایش می یابد.”

بر اساس گزارش متوسط ​​اقتصادی Yelp در سال 2020 ، جستجوهای پر کننده گونه با محبوبیت 218 درصدی از 2018 به 2020 افزایش یافته است و پزشکان پیش بینی می کنند که این تعداد همچنان افزایش یابد ، به ویژه به لطف “Zoom Boom” اخیر در نتیجه تغییر سبک زندگی ایجاد شده در طی پاندمی.

Diane Gomez-Thinnes ، رئیس Galderma ایالات متحده می گوید: “در گذشته ، همه چیز درباره گونه ها حجم داشت ، اما امروزه مصرف کنندگان به دنبال نتایج طبیعی مانند بیان پویا ارائه شده توسط XpresHAn Technology هستند.” مبتکران در بازار پرکننده اسید هیالورونیک ، Restylane Contour درمانی را ارائه می دهد که می توانید به آن اعتماد کنید. در حالی که نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد ، 98 درصد بیماران Restylane Contour از نتیجه یک سال خود راضی بودند. نتایج پویا واقعاً خود گویاست. “

نتایج گومز-تینز از یک مطالعه فاز 3 ، تصادفی ، کنترل شده با مقایسه ، چندمرکز ، محوری 48 هفته ای انجام شده است که در 15 مرکز در ایالات متحده بر روی 270 بیمار انجام شده است. به گفته این شرکت ، در طول مطالعه با استفاده از روش تزریق سوزن و کانول ، پرکننده برای تقویت گونه قابل تحمل بود و بیشترین عوارض جانبی مشاهده شده کبودی ، قرمزی ، تورم ، درد ، حساسیت به لمس و خارش در محل تزریق بود. (اگرچه “85 درصد بیماران هیچگونه عارضه جانبی را تجربه نکردند”).

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>