10 مارک زیبایی که در روز ملی رژ لب تخفیف های زیادی ارائه می دهند

رژ لب به طور رسمی به تابلوی راهنمای زیبایی بازگشته است ، زیرا ماسک ها در اکثر شهرها اختیاری است. زمان بندی نمی تواند کاملتر باشد ، زیرا روز ملی رژ لب امروز 29 ژوئیه است و بسیاری از مارک های برجسته لیپی برای جشن گرفتن آماده می شوند.

برای تعیین آخرین عادات مصرف کننده ، تیم علم داده در Pattern تعداد افرادی را که در طول یک دوره معین در آمازون محصولات زیبایی را با توجه به لب خرید می کردند ، در هر روز سالهای 2019 ، 2020 و 2021 (تا به امروز) پیگیری کرد تا متوجه شوند. چگونه عادات خرید آمریکایی تغییر کرده است ، به ویژه پس از همه گیری. به گفته این شرکت ، در میان گروه های مورد تجزیه و تحلیل ، رژ لب بیشترین افزایش تقاضا را در نیمه اول سال 2021 تجربه کرده است که 52 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2020 و 110 درصد نسبت به سال 2019 افزایش یافته است.

اگر کیف آرایش شما می تواند از یک به روزرسانی استفاده کند – فرمولهایی که از سال 2019 استفاده نکرده اید به احتمال زیاد باید در حال حاضر دور انداخته شده بودند – این 10 مارک معاملات بسیار خوبی را ارائه می دهند که قابل رد شدن نیست.

1
/
10

Deck of Scarlet Threeway Solid Lip Oil Trio (74 دلار ؛ 28 دلار هنگام فروش جداگانه)

به مناسبت روز ملی رژ لب ، این برند هنگام خرید سه روغن لب جامد Threeway (هر کدام معمولاً 28 دلار است) که تخفیف رنگ رژ لب ، درخشندگی براق و تغذیه روغن را ارائه می دهد ، 10 دلار تخفیف ارائه می دهد. در یک چوب براق و 13 سایه برای انتخاب وجود دارد!

2
/
10

رنگ لب مات مغناطیسی Nudestix (26 دلار) و لب گلی Nudestix (28 دلار)

چه رنگ لب مات می خواهید و چه براق ، Nudestix هر دو را با کد LIPLOVE – 25 درصد تخفیف – به فروش می رساند. ما گزینه مات لباس های بلند را برای قالب مداد رنگی آن دوست داریم که خط کشیدن و پر کردن آن را با یک محصول آسان می کند. لب لب با پپتیدهای حجم دهنده تزریق می شود تا جلوه ای قوی و درخشندگی فوق العاده ای داشته باشد ، اما چسبندگی ندارد. برهنه 02 رنگ مورد علاقه من “لبهای شما اما بهتر” است – هر دو فرمول در پنج سایه وجود دارند.

3
/
10

Haus Laboratories Le Monster Lip Vault Vol 2 (170 دلار ، ارزش 216 دلار)

ما طرفداران لکه روغن لب PhD Hybrid Hybrid جدید لیدی گاگا هستیم ، اما برای روز ملی رژ لب ، ما روی این جعبه کلکسیون با تعداد محدود متمرکز شده ایم که دارای 12 رنگ مورد علاقه مشتری از لب مات Le Monster با پوشش کامل است. Crayon: Dust ، Talk Dirty ، Power Move ، Fire Me ، Miami Tango ، 1950 ، Mastered ، Greaser ، Hot Rod ، Rebel ، Destroyer و Pusher.

4
/
10

رژ لب مایع جاودانه KVD Beauty

این لیپی قطعاً مورد پسند جمعیت است: این رنگ لب مات با ماندگاری طولانی ، گیاهخواری و مقاوم در برابر انتقال ، تنها با یک بار کشیدن انجام می شود – شما به معنای واقعی کلمه فقط به یک کش رفتن احتیاج دارید! با این حال ، این لیست طولانی از علاقه مندان ساخته شده است زیرا با نرم کننده های لب طبیعی مانند ویتامین E و موم دانه آفتابگردان بسیار پر شده است ، بنابراین لب ها را خشک نمی کند. امروز ، قیمت آن 10.50 دلار (معمولاً 21 دلار) نصف می شود و در 21 سایه عرضه می شود!

5
/
10

رژ لب مات نرم BITE Beauty Power Move

رژ لب مات جدید Power Move نرم BITE Beauty کاملاً شبیه فرمول کلاسیک فرقه ای Amuse Bouche این برند نیست (برای خواندن گزارش ما در مورد راه اندازی جدید و تفاوت بین این دو اینجا را کلیک کنید) ، اما واقعاً خوب است. به مناسبت روز رژ لب ، BITE بسته نرم افزاری رژ لب را با 25 درصد تخفیف ارائه می دهد: مجموعه Beauty Basics Set به جای 100 دلار 75 دلار و Prep & Color Lip Duo 39 دلار به جای 52 دلار است. همچنین می توانید امروز و فردا 30 ژوئیه در تمام خریدهای خود یک بطری آب BITE Beauty GWP رایگان دریافت کنید.

6
/
10

رنگ لب لب آتلیه لب Emilie Heathe (38 دلار)

اگر از طرفداران رنگ های زیبا ناخن امیلی هیت – و بسته بندی فوق العاده لوکس – هستید ، هیجان زده می شوید زیرا مارک تجاری در دسته رژ لب ها در حال گسترش است و این خبر بالاخره برای روز ملی رژ لب رسمی می شود. این مجموعه شامل پنج رژ لب نیمه مرطوب و مرطوب کننده است که از موم های طبیعی ، جینسنگ ، چای کاملیا ، عصاره ارکیده و قهوه برای صاف کردن لب ها و در عین حال محافظت از آنتی اکسیدان استفاده می شود. اگرچه هیچ تبلیغی در رابطه با این راه اندازی وجود ندارد ، ما هنوز مجبور بودیم اخبار مهم را در اینجا به اشتراک بگذاریم!

7
/
10

CoverGirl

این هفته همه محصولات مورد علاقه خود را از CoverGirl با این تخفیف های منحصر به فرد در چندین خرده فروش تهیه کنید. در Walgreens و RiteAid ، تمام محصولات CoverGirl این هفته و همچنین دو هفته بعد 50 درصد تخفیف دارند! در CVS ، اگر این هفته 18 دلار برای محصولات مارک هزینه کنید ، 6 دلار از ExtraCare دریافت می کنید. یکی از فرمولی که در لیست آرزوهای ویراستاران ما قرار دارد ، رنگ لب برهنه Outlast است (در تصویر) ، که یک فرآیند دو مرحله ای برای ثابت نگه داشتن لب ها در تمام طول روز است-و منظور ما تمام روز است. فقط رنگ را بمالید و سپس آن را با روکش ملیت براق مهر و موم کنید ، یا در صورت عدم نیاز به پوشیدن طولانی مدت از رنگ به تنهایی استفاده کنید.

8
/
10

لورا گلر

رژ لب لکس این نقاشی را از GiGi سگ لورا با استفاده از تنها سایه های رژ لب Laura Geller خلق کرده است. چقدر سرگرم کننده است ؟! و به افتخار روز ملی رژ لب و ماه تولد لورا ، این برند با یک مسابقه سرگرم کننده خلاق می شود: با تمام سفارشاتی که از امروز تا 31 آگوست خریداری شده است ، مشتریان یک برچسب GiGi رایگان دریافت می کنند که می توانند عکسی از آن بکشند و در آن قرار دهند. اینستاگرام یا فیس بوک ، برچسب #GiGixLauraGeller برای ورود. یک برنده جایزه بزرگ تمام رژهای مورد استفاده برای ایجاد نقاشی GiGi را به همراه یک کارت هدیه 150 دلاری برای خرید همه موارد مورد علاقه خود در زیبایی در LauraGeller.com برنده می شود.

9
/
10

فرمول پزشکان

همه از محصولات لب این برند ، از جمله براق کننده برنده جایزه NewBeauty ، Organic Wear Lip Lip ، امروز 30 درصد در Ulta Beauty تخفیف داده می شود. یکی دیگر از مواردی که باید امتحان کنید: رنگ لب مخملی رز کل بو روز (8.50 دلار) ، که رنگ زیبایی را ارائه می دهد-در شش رنگ موجود است-در پایه غنی از آنتی اکسیدان از گوجی بری و آلو کاکادو که لب ها را صاف نگه می دارد و هرگز خشک نمی شود.

10
/
10

اصل شناسی

گیاهخوار ، بدون قساوت و متمرکز بر پایداری ، Axiology با فرمول های لب خود مورد توجه قرار گرفت و در روز ملی رژ لب افت قیمت دائمی را در کل مجموعه خود اعلام می کند ، که می توانید آن را در زیبایی Ulta پیدا کنید. دو رژ لب فوق العاده که ما دوست داریم رژ لب وگان است که در 17 رنگ وجود دارد و مداد رنگی وگان که در هفت رنگ موجود است و یک کیف ضروری است. علاوه بر این ، این برند همچنین در سه سایه جدید – Peace، Humble and Grounded – که در ماه اوت به بازار عرضه می شود ، عرضه می کند.

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “برترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>