10 محصول زیبایی قابل تعویض که کاملاً منطقی به نظر می رسند

تنها چیزی که بهتر از یافتن فرمولی است که تا آخرین قطره خوب باشد؟ یکی را می توانید به طور پایدار جایگزین کنید.

1
/
10

ژل پاک کننده سوزان کافمن (89 دلار)

این پاک کننده ملایم که موردعلاقه انواع پوستهای روغنی و ترکیبی در همه جا است ، به تازگی از یک نسخه پایدار برخوردار است. هنگامی که بطری شیشه ای شیک شما خالی شد – توجه داشته باشید: فقط 250 میلی لیتر موجود برای پر کردن مجدد است – یک شارژ قابل بازیافت (82 دلار) به سبد خرید خود اضافه کنید و بریزید.

2
/
10

شامپو و نرم کننده قابل تعویض آلومینیوم Love Beauty and Planet (هر کدام 10 دلار)

در دو محدوده ، آب نارگیل و گل میموزا و کره و گل مورومورو ، هر بطری آلومینیومی 16 اونسی با خرید یک بطری پر کردن 32 اونس (15 دلار) ، همچنین قابل بازیافت در Target ، می تواند دوباره پر شود.

3
/
10

مرطوب کننده آب قفل Tata Harper (68 دلار)

فاقد سیلیکون و همراه با گیاهان مرطوب کننده گیاهان ، این مرطوب کننده هوا به راحتی پوست را خشک می کند بدون اینکه احساس سنگینی یا چسبندگی کند. پس از رسیدن به پایین ، یک غلاف پر کردن (62 دلار) را درست در مرکز گلدان سبز امضا کنید.

4
/
10

رژگونه هرمس (77 دلار)

محفظه جمع و جور شیک را یکی از هشت سایه رژگونه الهام گرفته از گل رز نگه دارید و پس از زدن تشت ، یک دیسک جدید (48 دلار) درون آن قرار دهید.

5
/
10

Beautycounter The Clean Deo (28 دلار)

این دئودورانت بدون آلومینیوم ، برنده جایزه NewBeauty ، دارای فرمول نرم و بدون کشش است و بوی بد را در تمام طول روز از بین می برد. با deo خود تمام شد؟ یک بسته بندی مجدد (18 دلار) در کیف شیک uber قرار دهید.

6
/
10

Kjaer Weis Nude، رژلب طبیعی (56 دلار)

اولین مارک تجاری لوکس که در زمان راه اندازی در سال 2010 بسته بندی قابل تعویض را ارائه می دهد ، بیشتر فرمول های تولید شده با نام تجاری نام تجاری قابل تعویض هستند. مورد علاقه فعلی: این رژ لب ارگانیک برهنه که مطمئناً استفاده می کنید (یک شارژ با قیمت 32 دلار خریداری کنید).

7
/
10

کرم پیش و پروبیوتیک skyn ICELAND Nordic Renewal (48 دلار)

این مرطوب کننده شلاق ایده آل برای پوست واکنشی ، دارای آب حرارتی پلانکتون پروبیوتیک برای تسکین التهاب و محافظت در برابر آسیب های بعدی است. در راستای اعتبار پایدار برند ، شیشه شفاف را می توان با غلاف های قابل شارژ 100 درصد قابل بازیافت (40 دلار) دوباره پر کرد.

8
/
10

فرهنگ شستشوی ذهن و بدن با فرهنگ حمام (35 دلار)

ما نمی توانیم زمانی را در نظر بگیریم که این بطری شیشه ای روشن رنگین کمان را در دوش خود نمی خواهیم. مارک سازگار با محیط زیست با مدل مشترک و صرفه جویی در شستشوی ارگانیک و قابل تجزیه ، نگهداری یک حمام شاد را آسان می کند. همچنین اتفاقاً برنده جایزه NewBeauty می شود.

9
/
10

بنیاد معدنی Jane Iredale PurePressed Base (54 دلار)

این مارک تمیز مدتها قبل از اینکه مد روز باشد راه حل های زیبایی قابل تعویض ارائه می دهد. جمع و جور مورد علاقه طرفداران با SPF ، حجاب بی وزنی از رنگ کامل پوست را پشت سر می گذارد و با سایه دلخواه (44 دلار) پس از خالی شدن ، می توانید دوباره پر کنید.

10
/
10

کرم نرم Lancôme Absolue Revitalizing & Brightening (222 دلار)

این فرمول لوسیون مطابق با کرم برای چاق شدن خطوط و بازگرداندن انعطاف پذیری در پوست شل کار می کند. پس از رسیدن به ته شیشه لوکس ، شارژ مجدد با قیمت 188 دلار در دسترس است.

The post 10 محصول زیبایی قابل تعویض که فقط حس می کنند اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>