13 علامت هشدار دهنده که از محصولات زیبایی اشتباه استفاده می کنید

صورت شما می سوزد یا سوزش می یابد

در حالی که برخی از پاک کننده ها و ماسک های صورت احساس سوزن سوزن شدن می کنند ، مهم است که درک کنیم تفاوت زیادی بین احساس ملایم ملایم و احساس سوزش دردناک وجود دارد. چگونه می توان فهمید که یک لک خوردگی جزئی به دلیل فعال شدن مواد فعال است یا اینکه پوست ما سعی دارد چیزی را به ما بگوید؟

هولدزورث توضیح می دهد: “مواد فعال غالباً ، اما نه همیشه ، دارای اثر سوزن سوزن شدن هستند که چند لحظه طول می کشد ، نه چند دقیقه.” “اگر پوست شما نسبت به لمس احساس حساسیت می کند ، اگر ساعاتی بعد از استفاده از محصول صورت خود را می شوید ، می سوزد یا می سوزد ، یا اگر پوست شما بیش از یک ساعت پس از استفاده از پوست بسیار صورتی یا قرمز باقی مانده است ، توصیه می کنم آن محصول را حذف کنید از رژیم شما فعلا. “

برخی از مواد شیمیایی موجود در داخل محصولات می توانند برای انواع ظریف پوست بسیار قوی باشند ، زیرا به ویژه پوست های حساس با استفاده از برخی از موارد ضروری مراقبت از پوست می توانند احساس سوزش ناخواسته ای داشته باشند.

دکتر Shainhouse پیشنهاد می کند: “اگر احساس می کنید پوست شما در حال سوختن است ، به نام زیبایی رنج نبرید – آن را بشویید.” “به احتمال زیاد پوست شما نسبت به محصولی که استفاده می کنید بسیار حساس است.”

دکتر جلیمان هنگام انتخاب محصولات توصیه می کند با احتیاط بیشتری عمل کنید. بعنوان مثال برخی از محصولات ضد پیری می توانند برای انواع پوستهای حساس بسیار قوی باشند ، به خصوص به این دلیل که رتینوئیدها حاوی مواد قوی هستند که می توانند احساس گزش کنند. دکتر جلیمان می گوید: “اگر پوست شما در اثر استفاده از رتینول می سوزد ، با متخصص پوست خود در مورد تغییر به ماده ضد پیری ملایم تری مانند ویتامین C یا رسوراترول صحبت کنید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>