15 متخصص پوست ، ضد آفتاب های مورد علاقه خود را برای تابستان نامگذاری می کنند

ISDIN Eryfotona Actinica Ultralight Emulsion Broad Spectrum SPF 50+ (55 دلار)

“مورد علاقه من این مورد از ISDIN است. این یک ضد آفتاب معدنی چند وظیفه ای شگفت انگیز است که با SPF 50 محافظت می کند ، حس زیبایی دارد ، به تنهایی یا زیر آرایش به خوبی کار می کند و برای خانمها و آقایان مناسب است. به علاوه ، یک نسخه رنگی نیز وجود دارد [included below]، برای تطبیق پذیری من هر روز از آن استفاده می کنم ، و حتی در طول روز زیر ماسک ، احساس سنگینی نمی کند و من را شکسته است. ”
– بلومفیلد هیلز ، متخصص پوست MI ، لیندا سی. هونت ، MD

“این یک ضد آفتاب معدنی است ، SPF 50 است و دارای یک آنزیم ترمیم کننده DNA است که توسط نور ماورا بنفش فعال می شود تا آسیب ناشی از نور ماورا بنفش را ترمیم کند.”
دوریس دی ، متخصص پوست نیویورک ، دکتر

“Eryfotona زیبا ترین ضد آفتاب است که من شخصاً استفاده کرده ام. تقریباً بلافاصله جذب می شود و اساساً روی پوست دیده نمی شود. این واقعاً با افزودن ترمیم کننده های DNA ، آنزیم هایی که به طور طبیعی وجود دارند و اثبات می شوند آسیب های موجود در برابر آفتاب را ترمیم می کنند ، برجسته است.
– Fort Lauderdale ، متخصص پوست ، دکتر متیو جی الیاس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>