15 متخصص پوست محبوب محصولات مراقبت از پوست می خواهند شما را بیرون بیندازید

ما می دانیم که رتینول و SPF هرگز نباید از قفسه بالای کابینت های دارویی ما خارج شوند ، نوشیدن تناول آب برای داشتن رنگ شبنم کلیدی است و درم ها بهترین راه نجات برای پوست بهتر هستند – اما در مورد محصولاتی که آرزو می کنند بیماران آنها چه کنندهرگزدوباره لمس کنید؟ در اینجا ، محصولات موجود در این موارد مثبت هرگز لیست نمی شوند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: 5 کاری که کریستی برینکلی انجام می دهد تا 66 سالگی به این زیبایی به نظر برسد

1
/
15

فعال اکسید شده

سانتا مونیکا ، متخصص پوست ، آوا شامبان ، MD ، توصیه می کند: “هر چیزی که حاوی ویتامین C یا رتینول باشد را در هوا پرتاب کنید ، مگر اینکه در هوا محکم باشد و در یک ظرف کاملاً مات قرار گیرد.” ، با اشاره به اینکه اکسید شدن مواد فعال ، ارزش کمی برای آن باقی می ماند. “قرار گرفتن در معرض هوا محصول را اکسید می کند و اساساً آن را غیر از یک مرطوب کننده غیرفعال می کند.”

سرم ها

گتی ایماژ

2
/
15

نئوسپورین

دکتر فت لودردیل ، متخصص پوست FL ، دکتر متیو جی الیاس می گوید این داروی رایج برای آلرژی های تماسی و واکنش های شدید پوستی – که توسط ماده اصلی نئومایسین نیز شناخته می شود – ممکن است آسیب بیشتری نسبت به کمک به پوست داشته باشد. “این در واقع آلرژی سال را به دست آورده است ، بنابراین این اولین محصول است که آرزو می کنم بیماران دیگر استفاده نکنند.”

3
/
15

پاک کننده های خشک ، خشک

به گفته دکتر شبان ، از پاک کننده های بسیار خشن یا خشک کننده ، که معمولاً از سدیم لوریل سولفات یا سدیم لوره اتر سولفات تشکیل شده است ، باید خودداری شود. دکتر احساس “پس از پاکسازی” رایج می گوید: “پاک کننده های بسیار سورفاکتانت می توانند تعادل طبیعی پوست ما را از بین ببرند یا به هم بزنند.” “در عوض ، سایر گزینه ها و مواد تشکیل دهنده می توانند پوست را تمیز ، متعادل و آبرسانی کنند.”

پاک کننده

4
/
15

ویتامین E

اگر به خصوص با زخم روبرو هستید ، دکتر الیاس می گوید از محصولات حاوی ویتامین E دور بمانید: “این ماده دیگری است که می تواند باعث آلرژی در تماس و واکنش های پوستی شود.” “این اثرات حداقل – شاید بدتر – بر روی زخم ها دارد ، بنابراین ما به بیماران توصیه می کنیم از آن استفاده نکنند.”

5
/
15

لایه بردارها یا دستگاه های خشن

زنوویا گابریل ، متخصص پوست ، نیوپورت بیچ ، CA به شدت توصیه می کند که از استفاده بیش از حد از لایه بردارهای خشن ، اسکراب یا اسفنج / دستگاه های خشن برای پاکسازی صورت ما جلوگیری کند. وی توضیح می دهد: “بسیاری از مردم تصور می كنند اگر پوست خود را بیش از حد تمیز یا تمیز كنند ، پوست بهتری خواهند داشت – این اصلاً چنین نیست.”

“پوست یک اندام فعال زیستی است که دارای سد پیچیده ای است که برای بافت های سالم ، کنترل عفونت و کنترل التهاب لازم است. بیش از حد مالش دادن یا لایه برداری بیش از حد باعث سستی و التهاب پوست می شود و گاهی آکنه را بدتر می کند. “

6
/
15

روغن نارگیل خالص

در حالی که روغن نارگیل برای بسیاری از افراد یک ماده اصلی مراقبت از پوست و خود است ، دکتر زنویا می گوید بسیاری از ما بدون درک اثرات بالقوه آن را آزادانه استفاده می کنیم. او می گوید: “روغن نارگیل ممکن است در کوتاه مدت مرطوب کننده باشد اما کمدی است و منافذ پوست را مسدود می کند.”

آرش اخوان ، متخصص پوست نیویورک موافق است. “من در مورد برخی از روغنهای گیاهی و گیاهی خالص احتیاط می کنم – روغن نارگیل خالص می تواند برای پوست مستعد آکنه مشکل ساز شود.”

اگر تمایل به آکنه در بدن دارید ، دکتر زنویا نکته خوبی ارائه می دهد: “صابون های محبوب روغن نارگیل را به عنوان ماده ای تشکیل می دهند ، بنابراین حتماً برچسب های محصول خود را بخوانید.”

7
/
15

روغنهای پاک کننده

این یکی ممکن است سخت به ما دوستداران مومیایی کننده پاکسازی کند. ساپنا پالپ ، متخصص پوست نیویورک می گوید: “کاش بیماران من روغن های پاک کننده را از بین ببرند.” “این باعث ایجاد و بدتر شدن آکنه می شود!”

اگر به دنبال تمیز کردن عمیق روغن پاک کننده هستید ، سعی کنید با یک پاک کننده شیر ملایم شستشو دهید تا آرایش حل شود ، سپس با یک پاک کننده کف کننده یا شفاف کننده آن را دنبال کنید تا روغن باقیمانده یا جرم پاک شود.

روغن

اعتبار عکس: گتی ایماژ

8
/
15

الکل

Kenneth Beer ، متخصص پوست وست پالم بیچ ، اگرچه این یک محصول مراقبت از پوست نیست ، الکل می گوید که الکل آنقدر خراب می کند ، اما این انتخاب شماره یک وی برای پرتاب است. او می گوید: “این باعث خشک شدن و تحریک پوست می شود” – کاش همه بیماران من ، از جمله خانواده ام ، آن را دور بریزند.

اعتبار عکس: گتی ایماژ

9
/
15

نوارهای منافذ

جولی روساک ، متخصص پوست ، نیویورک ، گفت: منافذ پوست شما مسدود است ، عمیقتر از آنچه تصور می کنید در پوست است و فقط یک صورت طبی تمیز کننده عمیق با بخار و مواد کششی یا صورت هیدرفیوژن است. [with suction]، کمک خواهد کرد. “

10
/
15

اکسیرهای زیبایی

دکتر روساک با اشاره به روند پر سر و صدا مراقبت از پوست کره ای از مواد معطر پوست ، توضیح می دهد: “اکسیر زیبایی” یکی از آن محصولاتی است که باعث می شود بلافاصله از نظر ذهنی احساس خوبی داشته باشید ، اما کاملاً بی فایده است و از نظر مراقبت از پوست کاملاً بی فایده است. “این ممکن است بدن شما را هیدراته نگه دارد یا قرمزی شما را آرام کند ، اما عمدتا این عطر است که به شما احساس خوبی می دهد.”

11
/
15

محصولات مبتنی بر ژل

در حالی که محصولات مبتنی بر ژل معمولاً برای پوست های چرب یا مستعد آکنه به خوبی کار می کنند ، پوست خشک قطعاً باید از این محصولات اجتناب کند. دکتر روساک توضیح می دهد: “محصولات مبتنی بر ژل و صابون های خشک برای این نوع پوست خیلی خشک می شوند.” “اسکراب های قوی ، درصد بیشتری از رتینول و محصولات AHA / BHA مسئله را بدتر می کنند.”

12
/
15

اسکراب لایه برداری با ذرات آجیل

دکتر روساک ادامه می دهد: “برای هر نوع پوست ، اکثر اسکراب های لایه بردار با ذرات آجیل برای پوست شما در طولانی مدت مضر هستند.” “آنها ممکن است پوست را نرمتر نشان دهند ، اما در واقع ، این ذرات ممکن است کاملا صاف نباشند و می توانند سطح پوست را خراشیده و مانع از سد شوند ، باعث تحریک و خشکی و منجر به شکستگی شوند.” در عوض ، به لایه برداری شیمیایی مانند اسید گلیکولیک بپردازید تا سلول های مرده پوست را تجزیه کرده و رنگ پوست را روشن کند.

13
/
15

کرم های سلولیت

اگر کرم های کاهش دهنده سلولیت برای درست بودن خیلی خوب به نظر می رسند ، به این دلیل است که معمولاً چنین هستند. دکتر اخوان توضیح می دهد: “کرم های سلولیت و کرم های مارک کش به راحتی کار نمی کنند.” “اگرچه ممکن است باعث شود التهابات پوستی به طور موقت ظاهر سلولیت یا علائم کشش را پوشانده ، اما هر دو این شرایط به بهترین وجه به روشهای بسیار جزئی در مطب پاسخ می دهند.” به جای سرمایه گذاری در این کرم ها ، از پزشک خود در مورد روش های داخل مطب مانند Cellfina برای کاهش ظاهر سلولیت بپرسید.

14
/
15

محصولات مبتنی بر الکل

در اینجا جای تعجب نیست ، اما محصولات حاوی الکل می توانند پوست را به طور جدی خشک کنند و منجر به ایجاد رنگ کدر و خشک شود. دکتر روساک می گوید: “من به شدت توصیه می کنم موادی مانند الکل و عطر را از بین ببرید.” “بسیاری از تونرها و کرم ها دارای الکل هستند ، که می تواند سطح مرطوب کننده پوست شما را کاهش دهد و منجر به تحریک و خارش پوست شود.”

15
/
15

ضد آفتاب فصل آخر

دکتر اخوان می گوید: “من به همه بیمارانم می گویم که هر فصل ضد آفتاب تازه بخرند.” “حتی اگر منقضی نشده باشد ، کرم های ضد آفتاب اغلب در معرض درجه حرارت و رطوبت بالا قرار دارند که می تواند قوام و ترکیب آن را تغییر دهد ، و باعث می شود اثر کمتری داشته باشد.”

The post 15 متخصص پوست محبوب محصولات مراقبت از پوست می خواهند شما را بیرون بیندازید appeared first on NewBeauty.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>