15 کرم رژگونه که در خطوط ریز قرار نمی گیرند

“قوانین” آرایش می تواند طولانی مدت باشد ، اما دو چیز مسلم است. یکی ، اگر در محل مناسب – روی سیب گونه های شما قرار گیرد ، همیشه از سوراخ شدن صورت جلوگیری کنید – رژگونه می تواند “لیفت” تازه ای به صورت برساند. دو ، برای ظاهر جوان تر ، فرمول های خامه ای و غیر پودر همیشه بهترین گزینه برای جلوگیری از حل شدن در خطوط ریز هستند.

آیا به دنبال خیط و پیت کردن نهایی با ظاهری طبیعی با صفر شدن کیک هستید؟ این رژگونه های کرم دار تحویل می دهند.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: 10 بهترین رژ لب و لکه برای رنگ ماندگار

1
/
15

لوازم آرایشی ساعت شنی Vanish Blush Stick (46 دلار)

این رژگونه مخملی ، کرم به پودر – در شش سایه موجود است – روی پوست می لغزد و منافذ پوست را برای ایجاد اثر پوست دوم ، تار می کند.


2
/
15

رژگونه کرمی Kjaer Weis (32 دلار)

روغن ها و عصاره های طبیعی این رژگونه خامه ای و کلاسیک را ایجاد می کند – این برند فقط دو رنگ کاملاً جدید از جمله Blushing را در تصویر به وجود آورده است – در بین افراد مشهوری مانند Olivia Wilde ، Claire Danes و Rosie Huntington Whiteley مورد پسند است.


3
/
15

رژگونه سای سای (22 دلار)

با استفاده از نرم افزار doe-foot ، این فرمول تزریق شده از طریق گیاهان را به بالای استخوان گونه قرار دهید و با نوک انگشتان مخلوط شوید تا رنگ فوق طبیعی را منتشر کنید – بافت منحصر به فرد ژل و کرم شما چین و چروک نمی یابد.


4
/
15

رژگونه مایع خرج کردن نرم Rare Beauty (20 دلار)

این رژگونه هیبریدی و روشن کننده رنگ که در جایی بین مایع و کرم قرار گرفته است ، به راحتی مخلوط می شود و یک پایان نرم و پودری را پشت سر می گذارد که چین و چروک نخواهد داشت.


5
/
15

رژگونه چوبی گونه های Westman Atelier (50 دلار)

کمی از این رژگونه خامه ای را روی سیب های گونه خود قرار دهید و با انگشتان خود مخلوط شوید تا برافروخته ای سریع و با ظاهری طبیعی ایجاد شود و در پوست ذوب شود.


6
/
15

شدت رژگونه لوازم آرایشی Kosas (هر کدام 34 دلار)

طرفداران رژگونه های برند تمیز زیبایی ، Blush Intensities جدیدشان را دوست دارند ، که در اصل نسخه های کلاسیک پانچ شده است. مورد علاقه ما؟ هشتمین موزه ، در تصویر ، که یک فوشیای چاپلوس را با مروارید گل رز مروارید تقویت کننده درخشش جفت می کند.

اعتبار عکس: لوازم آرایشی Kosas

7
/
15

رژگونه Aqua Blush (44 دلار)

هر سه سایه این رژ خنک کننده خلاقانه باعث می شود پوست بدون هیچ وزن اضافی زنده شود. بعلاوه ، از آنجا که از طریق آب تأمین می شود ، رنگ آن بسیار تمیز و قابل ساخت است و برای مبتدیان رژگونه مناسب است.

اعتبار عکس: شانتکای

8
/
15

رژگونه خامه ای Clé de Peau (60 دلار)

سبک تر از هوا و به لطف آبرسانی به روغن آرگان ، ترکیب آن بسیار آسان است ، این رژگونه شلاق نه تنها موخوره ترین پوست را بدون هیچ لرزش می دهد ، بلکه منافذ پوست را نیز تار می کند.

اعتبار عکس: Clé de Peau

9
/
15

رژگونه کرم Decorté (35 دلار)

مرواریدهای شفاف باعث می شوند که این رژگونه نرم نرم و ملایم نشود. عصاره های گیاهی طبیعی از خشک شدن پوست جلوگیری می کنند.

اعتبار عکس: Decorté

10
/
15

NARS Multiple در ارگاسم (39 دلار)

این ملایم قابل حمل برای مسافر یک ضرورت است ، از نوع پودر اصلی خامه ای تر است – همچنین می تواند روی گونه ها ، درب ها و لب ها نیز مورد استفاده قرار گیرد – اما همان برافروختگی روشن از درون را دوست دارد.

اعتبار عکس: لوازم آرایشی NARS

11
/
15

رنگ قابل تبدیل Stila در گل صد تومانی (25 دلار)

به هر دلیلی ، هر صاحب نظر برای رژ گونه ، این رژگونه اصلی را در کیت خود دارد: احساس بی وزنی می کند ، درست بدون اینکه به نظر برسد غرق می شود و تمام روز طول می کشد.

اعتبار عکس: لوازم آرایشی Stila

12
/
15

رژگونه و روشنگر Wander Beauty On-The-Glow (42 دلار)

موجود در سه سایه کامل کننده رنگ پوست ، ویتامین های C و E روشن کننده پوست در این روشن کننده دو در یک که در سطح و زیر کار می کند ، اضافه کار می کنند.

اعتبار عکس: زیبایی سرگردان

13
/
15

رژگونه پودر زده شیزیدو مینیمالیست (29 دلار)

این نام ممکن است چیز دیگری را نشان دهد ، اما این رژگونه دارای بافتی مانند موس است که خشک می شود و به زیبایی و مات لطیف می شود.

اعتبار عکس: Shiseido

14
/
15

مومیایی رنگ گونه Clinique Chubby Stick (26 دلار)

با داشتن فرمول فاقد روغن ، همراه با مواد تمیز و م ،ثر ، این چوب رنگ و رنگ پوست براق و شکستگی صفر را تضمین می کند.

اعتبار عکس: کلینیک

15
/
15

آرایش کوتاه لب + گونه MILK (15 دلار)

کره مرطوب کننده انبه و روغن آووکادو باعث می شود تا پوست در این چوب دو در یک تنش و رطوبت نداشته باشد.

اعتبار عکس: آرایش شیر

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو








Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>