16 چیز شگفت آور که رنگ موهای شما را کم رنگ می کند

شستن بیش از حد موها

پاملا گونزالس ، رنگ شناس در بنیامین نیویورک ، می گوید شستشوی بیش از حد دلیل اصلی کم رنگ شدن زودرس است. Maddison Cave ، رنگ شناس در سالن Rita Hazan ، خاطرنشان می کند این به این دلیل است که مواد شیمیایی موجود در رنگ مو باعث می شود موهای ما در برابر آب آسیب پذیرتر شوند.

او می گوید: “سعی کنید موهایتان را یک روز در میان یا حتی اگر چرب نشوید هر سه روز یک بار بشویید ،” همچنین توصیه می کند از آن استفاده کنید شامپو خشک در بین شستشوها احساس تمیز نگه داشتن اگر متوجه شدید که باید مرتباً موهای خود را بشویید ، گونزالس پیشنهاد می کند از یک شامپوی گاو با مواد شوینده کم و بدون مواد استفاده کنید.

آیدان هارتی ، ارشد رنگ آمیزی در سالن جولیین فارل ، Restore Salon and Spa در هتل Regency NYC ، می افزاید: “بهتر است فقط دو تا سه بار در هفته از شامپو استفاده کنید ، و از فرمول های فاقد سولفات استفاده کنید.” “سعی کنید یک بار در هفته یک کرم پاک کننده را جایگزین کنید تا بدون ایجاد مزاحمت در کوتیکول مو ، مو و پوست سر را به آرامی تمیز کنید ، که به کم رنگ شدن رنگ پوست کمک می کند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>