2 راه اندازی نوآورانه K-Beauty که اکنون نمی توانیم از پس آن برآییم

10 سال از ورود اولین کرم BB به خاک ایالات متحده می گذرد ، اما واردات نوآورانه K-beauty – مانند این دو انحصاری آوریل از The Beauty Spy – همچنان توجه ما را به خود جلب می کند.

نور کار می کند

ماسک ورق متوسط ​​شما نیست ، Ariul LED Lumi Mask (29 دلار برای پنج دلار) دارای یک ماده سرامیکی ترکیبی ثبت شده است که اشعه های نور خارجی مانند نور خورشید یا اشعه های داخلی را فقط در عرض 5 دقیقه جذب می کند. چلسی اسکات ، بنیانگذار The Beauty Spy ، می گوید: “این باعث ایجاد طول موج های نوری می شود که به ماده اشباع شده ماسک در پوست نفوذ می کند.” هنگامی که نور جذب شد ، ماسک نور را ساطع می کند – اگر به اتاق تاریکی بروید ، می درخشد – تا نشان دهد کار می کند. “در آزمایش بالینی چهار هفته ای ، زنان 29 تا 60 ساله چین و چروک های پیشانی ، خطوط لبخند ، رنگدانه ، تراکم پوست و مرطوب شدن و همچنین درخشش فوری پوست پس از استفاده هفته ای از ماسک را مشاهده کردند.”

نتایج فوری

با افزایش اخیر شستشوی دست ، جستجوهای Google برای یافتن کرم دست سر به فلک کشیده است. آمپول دست دوم الاستوکس Pestlo (33 دلار) با استفاده از یک مخلوط اختراع شده از 12 نوع پپتید و 17 اسید آمینه مختلف برای صاف جلوه دادن پوست و به حداقل رساندن ظاهر نقص ، مراقبت از دست را به سطح بعدی می رساند ، در حدس می زنید 90 ثانیه . اسکات همچنین به دلیل تغییر بافت ، ماده گیاهی اختراع شده آمپول ، لیفتونین را – که از بلوط گرفته شده است – اعتبار دارد. “مطالعات in vivo ثابت می کند که با کاهش چین و چروک ها و ایجاد ظاهر جوانتر به پوست ، ساختار پوست را بهبود می بخشد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>