3 دلیل اینکه صابون بار یک بازگشت بزرگ دارد

برای بسیاری از ما ، شستشوی بدن مورد نظر ما یک ژل ضخیم است که از یک بطری پلاستیکی فشرده می شود ، اما به لطف افزایش اخیر مراسم مراقبت از خود در خانه و تلاش برای پایداری ، نوار اساسی صابون یک بازگشت بزرگ است.

بازگشت

صابون های میله ای که به یاد می آوریم در حالی که بچه ها مورد دلخواه خود را حفظ می کردند ، به طاقچه دوش ما چسبیده اند: مواد خشن پوست را بدون استخوان خشک کرده ، آنها را تکه تکه می کنند یا اینکه همه بوی یکسان “صابون” را دارند. با این حال ، نسخه های امروزی موارد بسیار بیشتری در بخش پاکسازی بدن ارائه می دهند و از اواخر وقت ، مردم توجه می کنند. ایان گینزبرگ ، رئیس CO Bigelow در نیویورک می گوید: “بدون تردید صابون های تخته ای زندگی جدیدی را در طی شیوع بیماری دیده اند.” “نسل ژل دوش در حال حاضر دوباره نگاهی به صابون تخته ای می اندازد. این یک موج عظیم نیست ، اما ما رشد معنی داری را شاهد هستیم و فکر می کنم حتی بیشتر هم خواهیم دید.

حقایق فرمول

پس از آزمایش بسیاری از صابون ها برای جوایز زیبایی ما ، با اطمینان می توان گفت که همه برابر نیستند. طبق فرمولاسیون لوازم آرایشی استفان آلن کو ، صابون های تخته ای با واکنش روغن ها (مانند نارگیل و نخل) و چربی ها (پیه) با قلیایی قوی مانند لیس درست می شوند. وی توضیح می دهد: “صابون ها به بهترین وجهی با pH بالا – بین 8 تا 11 – تمیز می شوند – كه بسیار قلیایی تر از پوست ما است ، این یك دلیل باعث تحریک و خشك شدن آنها می شود.” با این حال ، بسیاری از میله هایی که در فروشگاه می بینیم به هیچ وجه صابون نیستند بلکه چیزی به نام syndets – مخفف شوینده مصنوعی است. کو می گوید: “سوندها به طور کلی روی پوست لطیف ترند و می توانند با pH پایین تر ، بین 6 تا 7 تمیز و کف کنند.” “آنها همچنین می توانند با مقادیر بیشتری مرطوب کننده و نرم کننده مانند گلیسیرین ، روغن و موم ترکیب شوند.”

افزایش رطوبت

در حالی که طی چند دهه روند ساخت صابون تغییر چندانی نکرده است ، گینزبرگ می گوید تجربه و فناوری به CO Bigelow و همچنین مارک های دیگر اجازه داده است که از مواد مرطوب کننده و نرم کننده بیشتر برای مزایای پوست بیشتر از گذشته استفاده کنند. “فرمول های معمول پوست کشیدن با نسخه های بهتر ، زیبا و لوکس جایگزین شده اند که باعث می شود پوست به جای خشک شدن بیش از حد ، احساس شادابی و حالت دهی کند.” امی استپانیان ، مدیر برند Dove ، این مفهوم را به خوبی می داند ، زیرا نوار زیبایی Dove اولین بار بدون صابون بود – در گروه سندی ها قرار می گیرد – که در سال 1957 وارد ایالات متحده شد. اکنون ، تخمین زده می شود که 26 نوار زیبایی در هر ثانیه در ایالات متحده به تنهایی. “این از پاک کننده های ملایم و منحصر به فرد و یک چهارم کرم مرطوب کننده استفاده می کند ، و همچنین برای شستشوی آلودگی ها و میکروب ها ، به اندازه کافی ملایم برای پاک کردن روزانه صورت ، بدن و دستها برای تمام خانواده است.”

دکتر برنت ریج ، بنیانگذار Beekman 1802 ، نیز به صدای صابون تخته ای اعتقاد دارد: صابون شیر بز بز فوق العاده مغذی این برند 12 سال پیش راه اندازی شد ، پیروان مذهب عمده ای را به خود جلب کرد و از آن زمان بیش از 15 میلیون بار فروخته شده است. وی توضیح می دهد: “آنچه که صابون های ما را بسیار خاص می کند ، شیر بز است که بسیار غنی از اسید لاکتیک ، ویتامین ها و مواد معدنی است و دارای pH برابر با پوست انسان است ، بنابراین گوشته اسید را از بین نمی برد.” وی افزود: “این ماده نه تنها باعث تغذیه عمیق پوست می شود ، بلکه باعث تقویت پوست نیز می شود. پوست به معنای واقعی کلمه آن را در آن می نوشد. “

آگاهی از محیط زیست

برخلاف شستشوی بدن با مایع ، صابون تخته ای اغلب با کاغذ بسته بندی می شود ، که این باعث کاهش استفاده از پلاستیک می شود – این نکته به تنهایی بسیاری از طرفداران محیط زیست را متقاعد کرده است که در طول سالها به مواد پاک کننده جامد روی بیاورند. گینزبرگ می گوید: “همه ما به طور فزاینده ای درگیر محیط هستیم.” “این کار قبلاً آغاز شده بود ، اما همه گیری شتاب دهنده بزرگی بود که باعث شد ما در مورد جهان ، محیط زیست و زباله ها تأمل کنیم و همچنین نسبت به هزینه های خود نیز آگاهی بیشتری داشته باشیم. صابون های نواری به شما احساس می کنند که در مورد هر دو باهوش تر هستید و برخی از آنها بسیار خوب هستند. ” اگرچه میله های زیبایی Dove به جای کاغذ در کارتن ها نگهداری می شوند ، استپانیان می گوید آنها “سال گذشته با شروع یک کارتن جهانی کارت جهانی ، پلاستیک ورقه ورقه پلاستیکی را از داخل کارتن ها خارج می کنند ، این سفر بدون پلاستیک را آغاز می کند.”

1
/
4

نوار زیبایی Dove (3 دلار برای دو نفر)

استپانیان می گوید: “این همچنان صابون شمعی شماره یک توصیه شده توسط متخصص پوست است.” “این همچنین در نسخه های بدون بو برای پوست های حساس و همچنین انواع دیگر ارائه می شود.”


2
/
4

صابون شیر بز بز خالص Beekman 1802 (هر کدام 15 دلار)

دکتر ریج می گوید: “از بین بیش از 12 صابون که ارائه می دهیم ، پرفروش ترین محصولات ما Vanilla Absolute ، Honey & Orange Blossom ، Honeyed Grapefruit و Pure است که عطر و بویی ندارد.”


3
/
4

صابون نوار کلاسیک شیر بادام میسترال (8.50 دلار)

گینزبرگ می گوید صابون سنتی فرانسوی با سه بار تولید صابونی صاف و یکنواخت ساخته می شود که گفته می شود ماندگاری بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. “این یکی شامل کره درخت ارگ قوه و عطر اعتیاد آور است که در Grasse ، فرانسه ایجاد شده است.”


4
/
4

صابون بدن لایه بردار CO Bigelow Mentha (7.50 دلار)

گینزبرگ می گوید: “ما همیشه صابون های باران فروخته ایم ، همانطور كه ​​همیشه خودمان هم طرفدار بوده ایم.” “یکی از محبوب ترین ها برای بدن Mentha Bar خودمان است که همیشه مورد علاقه طرفداران بوده است. این ماده در حالی که با روغن نعناع خنک و شاداب می شود ، پوست را مرطوب می کند و با پودر خرد شده گردو لایه برداری می کند. “


یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>