3 دلیل برای امتحان کردن موضعی ملاتونین امشب

ممکن است بعضی ها آن را با قرصی که به خواب می رود اشتباه بگیرند ، اما شکل موضعی ملاتونین یک بازی کاملاً متفاوت با توپ است و متخصصان این صنعت می گویند این همه عصبانیت است.

روی آن نخواب

با تشکر از ملاتونین ، هورمونی که به طور طبیعی در غده صنوبری ساخته می شود و به زمان ریتم شبانه روزی ما کمک می کند ، با شروع غروب خورشید ، بدن ما به حالت ترمیم می رود – فکر می کنید جوان سازی سلول و انرژی دوباره پر می شود. در حالی که بسیاری از افراد ملاتونین را برای تحریک خواب مصرف می کنند ، اما متخصصان این صنعت می گویند که این هورمون فوق العاده همچنین می تواند اثرات جادویی در صورت استفاده موضعی داشته باشد.

سانتا مونیکا ، متخصص پوست ، آوا شمبان ، MD ، می گوید: “شواهدی وجود دارد که استفاده از ملاتونین بر روی پوست می تواند به تنظیم تولید آنزیم آنتی اکسیدان برای جبران و احیا کمک کند.” مانند قرص هایی که شب ها می خوریم ، این ماده از عملکرد طبیعی ترمیم ما پشتیبانی می کند و با استرس در خارج مقابله می کند ، اما ملاتونین موضعی نیز کارهایی را انجام می دهد که فرم قابل هضم هرگز نمی تواند انجام دهد.

از نور ماورا بنفش محافظت می کند

جینجر کینگ ، شیمی دان لوازم آرایشی و بهداشتی می گوید: “ملاتونین در مراقبت از پوست مانند یک آنتی اکسیدان برای محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش عمل می کند.” دکتر شمبان توضیح می دهد که این کار همچنین با “فعال سازی سنتز سلولی مورد نیاز برای خنثی سازی و مسدود کردن رادیکال های آزاد” این کار را انجام می دهد ، همچنین به پوست اجازه می دهد تا با آسیب ناشی از عوامل محیطی مقابله کند. من

در مطالعه انجام شده توسط PubMed ، دانشمندان اثر ملاتونین را در برابر آسیب ناشی از UVR ارزیابی کردند و دریافتند که هنگام استفاده قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب در مقابل پس از آن ، اثرات محافظتی دارد. به گفته دنیس گروس ، متخصص پوست نیویورک ، “ملاتونین اغلب در ضد آفتاب ها یافت می شود زیرا در کنار اکسید روی در محافظت از پوست در برابر طول موج های UV موثر است.”

این با سایر مواد به خوبی کار می کند

در حالی که ملاتونین به تنهایی م effectiveثر است ، دکتر گروس می گوید که این دارو به طور همزمان ، بخصوص با ویتامین C و E. حتی بهتر عمل می کند. “این دو آنتی اکسیدان عالی دیگر هستند که به محافظت در برابر آسیب رساندن به رادیکال های آزاد و همچنین اشعه های شدید UVA و UVB کمک می کنند. هنگامی که ترکیب شود ، اثربخشی فرمولاسیون بیشتر از استفاده جداگانه از این سه ماده است. ” به همین دلیل ، دکتر گروس هر سه این افراد سنگین را مورد حمله قرار داد – سه نفری که وی آن را مجتمع Mela-C می نامد – در Dr. Dennis Gross Skincare All-Physical Dark Spot Sunscreen Broad Spectrum SPF 50 (42 دلار). آنها با هم کمک می کنند تا از ایجاد لکه های تیره جلوگیری کرده و چین و چروک ها را کاهش دهند. در حالی که این آنتی اکسیدان ها هنگام استفاده با هم قوی هستند ، دکتر شمبان می گوید شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ملاتونین اثرات آنتی اکسیدانی قوی تری نسبت به منابعی مانند ویتامین های C و E دارد.

کینگ ، که توضیح می دهد استفاده از سه نفر از ملاتونین ، ویتامین C و ویتامین E بیشترین سود را در طول روز دارد ، می گوید که خوردن این سه ماده با هم نیز مفید است: “مکمل های ملاتونین می توانند به سلامت شما کمک کنند و به خواب کمک کنند ، بنابراین مطمئن شوید که یک شبانه روز را برای استراحت خوب بخوابید ، و اگر این ماده را به صورت موضعی نیز استفاده می کنید ، پوست شما به همان اندازه که صبح بدن شما احساس می کند ، تازه به نظر می رسد. “

این به روش خاص خود کار می کند

در حالی که هر دو شکل ملاتونین احیا هستند ، نسخه موضوعی آن متفاوت عمل می کند ، که دکتر گروس می گوید به طور معمول از موادی است که بسته به نوع کاربرد مزایای مختلفی دارند. طبق گفته شفق قطبی گار ، مدیر امور پزشکی ISDIN ، هنگام استفاده در شب ، “ملاتونین قابل هضم در درجه اول به دلیل اثر تحریک خواب شناخته می شود ، اما ملاتونین خود دارای عملکردهای بسیار دیگری است. هنگامی که به صورت موضعی استفاده می شود ، با کمک به عملکرد مانع پوست ، آسیب اکسیداتیو ایجاد شده در طول روز را ترمیم می کند. ” Garre همچنین ملاتونین را یک “درمان ضد پیری چشمگیر” می داند ، زیرا به تنظیم سنتز کلاژن کمک می کند ، تخریب سلول را متوقف می کند و عملکرد محافظتی سلولی را فراهم می کند. “

پیش از آن ، چهار محصول موضعی مملو از ملاتونین که برای استراحت دادن به پوست خود دوست داریم.

1
/
4

ماسک

ماسک ورقه ای ملاتونین شب (60 دلار برای 10)

یک رژیم آرامش بخش برای پیچیدن ضروری است ، و این ماسک ملحفه ای – پر از اسطوخودوس ، پروتئین ابریشم و ملاتونین برای ترمیم مانع پوستی – مکان عالی برای شروع است.

2
/
4

مرطوب کننده

کرم شبکیه زیبا از شبانه Pacifica (20 دلار)

این مرطوب کننده سبک برای انواع پوست و 100 درصد گیاهخوار مناسب است و از یک کمپلکس ثبت اختراع شده RestLab برای مقابله با علائم پیری استفاده می کند زیرا ملاتونین و رتینول به بازسازی سلولهای پوست کمک می کنند.

3
/
4

کرم چشم

چشم های حیاتی ISDIN (95 دلار)

برای کاهش پای کلاغی که توسط نور ماورا UV بنفش و استرس اکسیداتیو ایجاد می شود ، از این کرم ملاتونین ، جلبک و کافئین استفاده کنید. فقط بعد از چند ثانیه ، دور چشم جوانتر ، درخشان و شاداب به نظر می رسد.

4
/
4

ژل

موضوعات محو شده (36 دلار)

با استفاده از این ژل ، که به اسید کوجیک لایه بردار ، ملاتونین مبارزه با رادیکال های آزاد و آزلائیک اسید کاهش دهنده استرس ، روی پوست لکه می زند ، قبل از مرطوب کردن ، لکه های لجبازی کم رنگ می شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>