3 راه اندازی جدید Sol de Janeiro فوراً ما را به بهشت ​​منتقل می کند

مراقبت از بدن سریع و آسان بیش از هر زمان دیگری ضروری شده است و سه محصول جدید سل دو ژانیرو که امروز عرضه می شوند ، این ایده را به سطح کاملا جدیدی می رسانند. این که آیا مدل موهایتان کمی خوابیده به نظر می رسد یا عطر شما فرسوده است ، این موارد ضروری را پوشش داده اید. در اینجا شکست است.

مشاهده این پست در اینستاگرام

پستی که توسط سل دو ژانیرو به اشتراک گذاشته شده است (soldejaneiro)

شامپوی خشک Joia برزیلی (24 دلار)
طبق مارک برزیلی الاصل ، شستن بیش از حد مو می تواند روغنهای اساسی را که باعث سالم ماندن پوست سر می شوند بشویید. این شامپوی خشک – در آن عطر و بوی ماندگار و ماندگاری از سل و جانیرو وجود دارد که با رایحه Cheirosa ’62 تزریق وانیل ساخته شده است – جدیدترین ماده اضافه شده به خط موجود مراقبت از مو است و نیاز به شستن رشته های ما در هنگام روغن شدن را کاهش می دهد. با تشکر از رس کائولن برزیلی ، نشاسته برنج و ویتامین B5 ، که مارک ادعا می کند بدون سنگین کردن موها ، خاک را جذب می کند ، چربی را جذب می کند و پوست بدن را آبرسانی می کند ، می توانیم برای همیشه روزهای بد مو را خداحافظی کنیم.

ریو دیو (16 دلار)
این دئودورانت نرم و خامه ای بدون آلومینیوم و ضد بو است و به راحتی به زیر بغل می رود و سریع کار می کند بدون اینکه باقی مانده سفید روی لباس شما بماند. ترکیبی از استر اسید سیتریک در این چوب وجود دارد که باکتری های ایجاد کننده بو در زیر بازوها را خنثی می کند. روغن نارگیل برای نرم شدن و مرطوب سازی ، کره دانه انبه برای ایجاد یک مانع پوستی سالم و جلوگیری از سوختگی تیغ و آنزیم های پاپایا برای مبارزه با موهای داخل شده. اگر دوست دارید قبل از خواب چرت بزنید ، این برند توصیه می کند که این بوی خوشبو را درست قبل از بالش سر ، زیر بغل تمیز بزنید تا رایحه ای عالی داشته باشد که یک شب و در طول روز بعد ادامه یابد.

بوی ’40 مو + غبار معطر بدن (19 دلار)
Sol De Janiero دارای دو مه و بدن است که از قبل در فهرست آنها وجود دارد: Brazilian Crush Cheirosa ’62 Mist & Body Mist Fragrance (19 دلار) که رایحه اصلی این برند را در خود جای داده است و Brazilian Crush Cheirosa ’71 Mist & Body Mist Fragrance (19 دلار) ) ، که از رایحه کلاسیک-کارامل تست شده برند دور می شود و در عوض ترکیبی از شکلات سفید ، نارگیل و نمک دریا وجود دارد. Cheirosa ’40 Hair + Body Fragrance Mist جدیدترین مجموعه رایحه معطر ، بخشی از مجموعه Bom Dia Bright است و نت هایی از آلو کهربای سیاه خرد شده ، شکوفه های یاسمن و مشک را با هم مخلوط می کند تا رایحه ای را نشان دهد که نه تنها فریاد می زند تابستان ، بلکه فقط با یک اسپریتس تجمل و ظرافت را برجسته می کند.

The post 3 راه اندازی جدید Sol de Janeiro بلافاصله ما را به بهشت ​​منتقل می کند appeared first on NewBeauty.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>