3 روند مویی که در سال 2021 در حال کنترل هستند

از مد گرفته تا زیبایی ، می دانیم روندها تکرار می شوند. آخرین مد از گذشته ساخته شده همه چیز مو را شامل می شود. حتی بهتر ، آرایشگران محبوب و مارک های زیبایی با انتشار محصولاتی به شما کمک می کنند تا روندها را دوباره جرقه بزنند تا به راحتی به یک ظاهر بی عیب و نقص کمک کنند. پیش رو ، نکات و ترفندهای تخصصی در مورد چگونگی دستیابی به روندها خودتان.

موی چتری

این سبک دوست داشتنی دهه های 60 و 70 بار دیگر با یک چتری بلند و واضح برای کمک به فریم صورت دوباره بازگشت می کند. شب رسلان ، آرایشگر و متخصص مغز و اعصاب می گوید: “پرده زنی اصلاح خوبی برای روند موهای بی دردسر است که بر ظاهر امروزی مسلط شده است.” “موی چتری پرده ای است و می تواند استخوان گونه را برجسته کرده و توجه را به سمت چشم جلب کند.”

چگونه استاد:
رسلان توضیح می دهد که موهای چتری معمولاً از وسط جدا شده و از صورت دور می شوند. برای دستیابی به ظاهر ، شما به یک برس بزرگ و بزرگ مانند Drybar’s Double Pint Large Round Ceramic Styler (42 دلار) نیاز دارید تا چتری های خود را دور آن بپیچید. او می گوید: “موها را جلوی برس و بالای پیشانی خود نگه دارید ، دقیقاً مثل اینكه در بالای سر خود غلتك بپیچید.” “این اطمینان خواهد داد که مو از صورت شما دور می شود. اگر برس زیر مو باشد ، این باعث می شود که موهای چتری منحنی شود و صورت شما فریم شود تا اینکه صورت شما باز شود. “یادداشت رسلان افزود: اگر می خواهید صورت خود را باریک کنید گزینه خوبی است.

وی افزود: هر كدام را كه انتخاب كنید ، چنگال ها را دور برس بپیچید و حرارت را از سشوار برای چند ثانیه استفاده كنید و به موهایتان دست نزنید تا از سوختن جلوگیری شود. قبل از اینکه برس را بیرون بکشید ، نازل خشک کن را به برس لمس کنید و به آرامی دور کنید. این لمس نهایی واقعاً منحنی انفجار مورد نظر شما را تنظیم می کند. فقط استفاده از گرما و بیرون کشیدن برس بدون تماس با خشک کن به همین راحتی تمام خواهد شد. “

ابروهای پر

روند ابرو در صنعت زیبایی به سرعت تغییر می کند. ابروهای “باریک مداد” از اوایل دهه 2000 را به یاد دارید؟ 21 سال سریع جلو رفتن و ابروهای ضخیم و مسواک زده شده که به آن “ابروهای پر” نیز گفته می شود.

چگونه استاد:
برای اطمینان از ضخیم بودن حداکثر ابروها ، از نخ کشیدن دائمی ، موچک یا اپیلاسیون خودداری کنید و تمرکز خود را روی سالم نگه داشتن شکل و عرض ابروها بگذارید. در صورت نیاز ، نواحی کم ابرو را با مداد ابرو انتخابی پر کنید. در مرحله بعد ، برای کمک به مسواک زدن موها ، یک محصول مبتنی بر موم مانند صابون شکل دهنده موی Jason Wu Beauty Bush (14 دلار) یا موم Patrick Ta Major Brow Shape Wax (22 دلار) را انتخاب کنید. برای دستیابی به ابروهای کرکی و پر از یک قرقره یا ابزاری که در یک حرکت رو به بالا قرار دارد استفاده کنید.

سبک های Shaggy ، لایه ای

Reslan می گوید: “به نظر می رسد لایه های لایه ای و پشمالو در اطراف صورت از آنجا که لایه های طولانی و کمترین حرکت در اطراف صورت روند مدیدی را تجربه کرده است.” “قطعات کوتاه تر که صورت را طراحی می کنند سکسی هستند و می توانند جوانی را به هر کسی اضافه کنند.”

نحوه تسلط:
به گفته آرایشگر وی ، لیزا ساتورن ، اما رابرتز این روند را “با افزودن پسوندهایی برای طول و پر بودن ، در حالی که صورت خود را با لایه های روان و قطعه قطعه بندی می کند” ، سنگین می کند. برای پایان دادن به این ظاهر ، موم اسپری تکمیل کننده فرم فرم Oribe (42 دلار) کلیدی است که سبک را حفظ می کند و به برش های قطعه ای بافت می بخشد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>