5 بنیاد با پوشش کامل که اگر اپل خوب KVD مناسب شما نیست ، سعی کنید

این احتمال وجود دارد که اگر در چند هفته گذشته یکی از هزاران ویدیوی رسانه های اجتماعی در مورد بنیاد جدید Good Apple KVD را مشاهده کرده باشید ، ممکن است به یکباره نیاز به پوست دوم با پوشش کامل داشته باشید. آنچه بسیاری پس از اولین موج هیجان دیدند موج دوم فیلم ها بود که نشان می دهد افرادی با انواع پوست مختلف نتایج نه چندان مطلوبی را به اشتراک می گذارند.

برای پوست چرب ، پیر و بافت ، Good Apple در بعضی مواقع کمی صاف می شود. یک سایز همیشه متناسب با همه موارد خاص به عنوان پایه و اساس نیست ، سهولت استفاده ، طول عمر و پوشیدنی همه عواملی هستند که بسته به فرد استفاده کننده می توانند تغییر کنند. در اینجا ، ما پنج پایه پوشش متوسط ​​تا کامل دیگر را برای آزمایش بر اساس نوع پوست شما به اشتراک می گذاریم.

1
/
5

برای پوست خشک

پایه MAC Studio Fix Tech Cream To-Powder (36 دلار)

این پایه سبک و قابل ساخت Studio Fix مانند مرطوب کننده به پوست ذوب می شود و بدون گرفتگی منافذ به صورت پودری مات در می آید. این سبک احساس می شود ، باعث ایجاد پوشش باورنکردنی و خصوصیات پخش کننده نور می شود تا خطوط را نرمتر کند و یک پایان بی عیب و نقص ایجاد کند.


2
/
5

برای پوست چرب

NARS Soft Matte Complete Foundation (40 دلار)

وقتی NARS می گوید 16 ساعت لباس بلند بدون جوانه زدن ، منظورشان این است! این پایه قابل ساخت به راحتی سر می خورد اما تا حدی خشک و ملایم می شود که باعث می شود جلوه ای زیبا و ملایم ایجاد شود و به نظر می رسد در حال قدم زدن با فیلتر استوری اینستاگرام روی صورت خود هستید.


3
/
5

برای پوست بالغ

پایه بادی و پوستی بابی براون SPF 15 (49 دلار)

لازم نیست نگران آرایش با این پایه مایع سبک وزن باشید که در چین های شما ته نشین می شود و همه چیز را می پوشاند ، در حالی که پوست ظاهری شاداب و تازه دارد. ضد عرق ، مقاوم در برابر انتقال و ماسک پسند است ، که آن را به یک نگهدارنده فوری تبدیل می کند.


4
/
5

برای پوست مستعد آکنه

بنیاد کنترل آکنه Oxygentix (66 دلار)

وقتی آرایش شما باعث نمایش نگرانی های پوستی شما می شود ، شکستگی بسیار بدتر می شود. این پوست دوم با پوشش متوسط ​​تا کامل حاوی 2٪ اسید سالیسیلیک است که به پاکسازی باکتری های ایجاد کننده آکنه و یک ژل مبتنی بر آلوئه برای تسکین پوست تحت فشار کمک می کند.


یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>