5 روش تایید شده توسط کارشناسان برای روشن و بدون برنج نگه داشتن موهای بلوند در این تابستان

مأموریت های ماسک رو به کاهش است ، #vaxxedgirlsloms تابستان در اینستاگرام رو به پیشرفت است و سالن ها از همیشه شلوغ تر هستند (بسیاری از آنها لیست انتظار دارند ، بنابراین قبل از این فکر کنید و اکنون رزرو کنید!). و با توجه به موافقان ، بیشترین درخواست سایه در این فصل بلوند است – در بسیاری از تکرارها ، اگرچه فشار زیادی برای پلاتین ایجاد شده است – اما من تعجب نمی کنم ، زیرا بور در تابستان جیغ می کشد و یک روش عالی برای روشن کردن بعد از COVID ، “سال گذشته وقت زیادی را در خانه گذرانده است”.

زرنگی سالن

مدیر ارشد مو بور Wella Professional و سفیر برند آمریکای شمالی Zach Mesquit ، که به پادشاه پلاتین معروف است ، می گوید: “مردم فقط می خواهند موهای خود را مرتب کنند و به محض گرم شدن هوا ، همه می خواهند سبک و روشن شوند.” در لس آنجلس “موهای روشن تر فقط احساس شادی می کنند. با این حال ، با موهای بلوند تفاوت های ظریف بسیار زیادی وجود دارد ، بنابراین برای افراد مهم است که در مورد آنچه هنگام مراجعه به سالن درخواست می کنند آموزش ببینند. ”

یک رنگ گرای خوب قادر خواهد بود تشخیص دهد که کدام سایه بلوند چهره شما را چاپلوس می کند ، اما مسکویت می گوید که معمولاً افراد با رنگ های گرمتر با رنگ های گرمتر بلوند ظاهر بهتری دارند و رنگ های بورتر برای رنگ های خنک بهتر است. مسکویت می گوید: یکی سایه مناسب بلوند را ایجاد کرده اید ، اولین چیزی که باید اطمینان حاصل کنید این است که در سطح بالایی قرار دارید. “این بسیار مهم است که مطمئن شوید موهای بلوند زرد نمی شوند. آرایشگر باید از روشن کننده ای استفاده کند که بالاتر از آن مرحله زرد و بدون شکستن مو بلند شود. Wella دارای یک سبک کننده BlondorPlex با فناوری بلوند داخلی است که با بلند شدن پیوندها ، پیوندها را بازسازی می کند تا شکستگی 97 درصدی را کاهش دهد. ” قسمت دوم معادله ، toning است. مسکویت می افزاید: “بلوند شدن معمولاً یک فرآیند بلند کردن و سپس تنظیم دو مرحله است.” “شما از طریق مراحل قرمز ، نارنجی ، زرد و زرد کمرنگ بلند می شوید ، و سپس از یک تونر پایه بنفش استفاده می کنید تا رنگ زرد را برای مروارید خنثی کنید.”

مراقبت در منزل

گرچه تونر یک مرحله ضروری در سالن است ، اما مسکویت می گوید که می تواند بعد از چند هفته محو شود و موها را زردتر کند. (آنها تونرها را برای استفاده از بور در خانه درست نمی کنند ، زیرا اگر طرفدار حرفه ای نیستید ، می توانید موهایتان را بهم بریزید.) برای اینکه موهای بلوند در بین بازدید از سالن پر جنب و جوش و بدون برنج باشد ، بهتر است لوازم خود را تهیه کنید زرادخانه زیبایی با محصولات تقویت کننده آماتور ، مانند ماسک ها و شامپوهایی که شاهکار رنگ آمیزی شما را به خطر نمی اندازد ، بلکه آن را تقویت می کند.

به عنوان یک فرد بلوند ، یک محصول جدید که نمی توانم از آن سیر شوم ، ماسک موی اصلاح آمینکا Bust Your Brass Cool Blonde Intense Repair (42 دلار) است که در یک مرحله تناسب و اصلاح می کند. نعیمه لا فوند ، مدیر هنری جهانی آمیکا می گوید: “این از رنگدانه های ماوراrav بنفش برای خنثی کردن اثرات زردی و برنجی آب سخت و عوامل تنش زای محیطی برای خنک و روشن نگه داشتن مو در بین مراجعه به سالن استفاده می کند.” “اما بهترین قسمت این است که در واقع پیوندهای هیدروژنی – فراوان ترین و در عین حال ضعیف ترین نوع پیوند تشکیل دهنده مو – را با فناوری Bond Cure ترمیم می کند. نتایج بالینی نشان می دهد که باعث کاهش بیش از دو برابر مو و هشت برابر کاهش 56 درصدی شکستگی می شود. ” بعد از شستشو ، آن را از طریق موهای مرطوب ماساژ دهید و اجازه دهید به مدت سه تا پنج دقیقه در آن نفوذ کند ، سپس خوب بشویید. لافوند اضافه می کند: “توجه به این نکته مهم است که این ماسک به عنوان یک درمان روزمره نیست.” ”یک بار در هفته یا موهایی که نیاز به تقویت کننده و رطوبت دارند استفاده کنید. این یک روش درمانی سالن در شیشه است و نگهداری بلوند را آسان می کند. “

یکی دیگر از مواردی که در خانه برای مو بور ضروری است ، گیاه گیاه دارویی davines Heart of Glass Sheer Glaze (32 دلار) است ، که یک محافظ گرما در سطح بعدی است و می تواند برای مو بورهای طبیعی یا موهای سفید شده در تمام سطوح استفاده شود. جیمز ابو اولبا ، آرایشگر آرایشگر ، جیمز ابو اولبا ، هنرمند ویترین بین المللی در داوینز می گوید: “موهای بلوند درمان شده به دلیل روند رنگی که دارند ، حساسیت بیشتری دارند. “بنابراین ناگفته نماند که مدل سازی گرما می تواند بدون محافظت صحیح از مو آسیب برساند. به همین دلیل است که من قلب شیشه را دوست دارم و وقتی نوبت به یک ظاهر طراحی می رسد ، هدف جدید من این است که Sheer Glaze. این به من هر آنچه مشتریانم هستند به من می دهد و من می خواهم محصولی برای بورها داشته باشم: محافظت حرارتی ، درخشش ، الاستیسیته و آبرسانی. ”

و برای شامپو ، مسکویت Wella Invigo Blonde Recharge Cool Blonde Purple Shampoo (16.50 دلار) را توصیه می کند ، که برای از بین بردن برنج بسیار مناسب است و می تواند باعث برجسته شدن موارد برجسته شود. وی توضیح می دهد: “این بهترین تعادل بنفشه است و شما می توانید آن را برای مدت 15 دقیقه روی موهای خود بگذارید و موهای پلاتینی را بنفش نمی کند ، که این ممکن است در مورد سایر شامپوهای بنفش نیز رخ دهد.” “و یک نکته مثبت به خاطر داشته باشید: همیشه موهای خود را با آب ولرم یا خنک بشویید – به خصوص در چند هفته پس از ملاقات با آرایشگاه – زیرا آب گرم کوتیکول را باز می کند و می تواند تونر را از بین ببرد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>