5 پزشک برتر در حمایت از #StopAsianHate نفرت دارند

ما از روابط خود با متخصصین برجسته پوست و جراحان پلاستیک در سراسر کشور افتخار می کنیم و بسیار مفتخریم که با برخی از با استعدادترین و درخشان ترین افراد صنعت کار می کنیم. پنج پزشک زیر بخشی از آن گروه هستند – قابلمه ذوب متخصصان از نژادها ، قومیت ها و فرهنگ های مختلف – و اتفاقاً آسیایی-آمریکایی هستند. ما با آنها به #stopasianhate درمقابل جوامع جزیره اقیانوس آرام آسیای آمریکایی می ایستیم و می خواهیم صدای آنها شنیده شود.

1
/
5

“آمریکایی های آسیایی-آسیایی در طول تاریخ آمریکا همیشه اقلیت بسیار ساکت بوده اند و تعصب نسبت به گروه من واقعاً جدی گرفته نشده است. من در دوره ای بزرگ شدم که تقریباً در سطح روزانه و هنگامی که من کودک خردسال بودم ، بی احترامی نژادی به سمت من پرتاب می شد. حتی به تازگی ، من بیمارانی را به دلیل اصل و نسب آسیایی بودن ، بیانیه های بی ادبانه و بی ادبی به من داده اند. مهم نیست که من در اینجا متولد شده ام ، در اینجا بزرگ شده ام ، که اولین زبان من انگلیسی است ، من به اندازه بقیه آمریکایی هستم و سالها تحصیل و آموزش را بیش از بیشتر داشته ام. من هنوز هم به یک لجن نژادی تبدیل شده ام. متأسفانه ، تعصب در مورد آمریکایی های آسیایی – و همچنین سایر اقوام و مذاهب – در حال از بین رفتن یک بن بست مهم است ، جایی که جان ها از دست می رود. من امیدوارم که از طریق آموزش عمومی و قانونگذاری ، ما به عنوان آمریکایی ها بتوانیم تغییر ، روشنگری و صلح را در بین همه ما ایجاد کنیم و بتوانیم یک بار دیگر متحد شویم. از این گذشته ، قدرت ما به عنوان آمریکایی قابلمه ذوب شدن مردم مختلف است. کشور ما بر اساس قدرت تنوع ما بنا شده است. ”
– بلومفیلد هیلز ، متخصص پوست MI ، لیندا سی. هونت ، MD

MW NB59 Honey

اعتبار عکس: دکتر هونت

2
/
5

“من به عنوان یک مهاجر آمدم ، و از طریق فداکاری و سخت کوشی آنقدر خوش شانس بودم که در یکی از بهترین بیمارستان ها حضور داشتم ، به عنوان یک جراح پلاستیک ، در ایالات متحده در جوامع مختلف در سراسر کشور کار کردم و با اقوام مختلف تعامل داشتم در همه مکان ها تجربه من همیشه گرم و استقبال کننده بوده است. آنچه اخیراً رخ داده مرا شوکه کرده است. طی یک سال گذشته ، جامعه آسیایی-آمریکایی قبلاً دچار حملات خشونت آمیز و نژادپرستانه شده است. اکنون با افزایش حملات نفرت انگیز اخیر ، برخی از بیماران و کارمندان ما هنگام انجام زندگی روزمره خود نگران رفاه خود هستند. حتی اگر امروزه باید جامعه ای نسبتاً ایمن و منصفانه باشد ، چنین نیست. من هرگز فهمیدم که همه چیز می تواند خیلی بد شود. بیشتر مردم نسبت به یکدیگر مهربان و محترم هستند و درصد کمی از این اقدامات را انجام می دهند ، اما هنوز هم باید متوقف شود. در کالیفرنیا ، جامعه آسیایی-آمریکایی کمک زیادی به جامعه می کند – ما مشاغل متنوعی داریم و بسیار سخت کوش هستیم. با کالیفرنیا در راه بهبود بیماری COVID ، مردم می خواهند زیبا به نظر برسند و به زندگی روزمره خود برگردند. اگر آنها حتی از رفتن به فروشگاه مواد غذایی می ترسند چگونه آنها باید این کار را انجام دهند؟ این باید تمام شود. نفرت باید متوقف شود # استوپاسیانات »
– آرکادیا ، جراح پلاستیک آرتور ی. یو ، MD

3
/
5

“روند اخلاقی اخیر خشونت علیه آسیایی-آمریکایی ابرهای افکار و احساسات تاریکی را در من ایجاد کرده است. من عصبانی هستم که هدف من قرار گرفتن چیزی است که با آن کاری نداشتم. من از عزیزانم مخصوصاً مادر پیرم که تنها زندگی می کند می ترسم. من برای بچه های نوجوانم که باید با این تعصب کنار بیایند ناراحتم. در سال های اخیر ، سعی کرده ام ذهن آگاهی را بپذیرم ، سعی می کنم در برابر افکار و احساسات منفی واکنش زیادی نشان ندهم ، اما یافتن آرامش درونی با این شبح نفرت در آنجا دشوار است. من معتقدم که اکثر آمریکایی ها عقاید اقلیتی را که علیه جامعه آسیایی اقدام می کنند مشترک ندارند. متأسفانه نژادپرستی و نفرت پنهانی در برخی وجود دارد. و مردم با سخنان و بلاغت دیگران جسور شده اند که بعضی اوقات با خشونت رفتار می کنند. امیدوارم ما به عنوان یک کشور بتوانیم با آگاهی و همدلی روزافزون پاسخ دهیم. من همه شما را تشویق می کنم که در محکومیت این نفرت فعال باشید. ”
دیوید دبلیو کیم ، دکتر جراح پلاستیک صورت سان فرانسیسکو

4
/
5

وی افزود: “من به دلیل آسیایی بودن هرگز مورد خشونت قرار نگرفته ام ، اما به مناسبت هایی به من لقب نژاد نژادی داده اند. من به عنوان یک جراح مهاجر کره ای-آمریکایی هرگز نگذاشته ام که این مسئله مرا آزار دهد. من نگرانم که مردم نژادپرست اکنون احساس قدرت بیشتری می کنند تا نفرت خود را از طریق روشهای خشونت آمیز ابراز کنند. بازگشت به زندگی قبل از همه گیری با تأکید بر مدنیت بسیار کمک خواهد کرد. خوشبختانه ، جامعه پزشکی کاملاً روشن فکر است ، بنابراین من هرگز نژادپرستی آشکاری را در حرفه خود ندیده ام. صادقانه بگویم ، بسیاری از پزشکان بزرگ آسیایی وجود دارند ، بنابراین اگر پزشکان آسیایی را دوست ندارید ، ضرر خود را خواهید دید. ” – وستبورو ، کارشناسی ارشد جراح پلاستیک صورت Min S. Ahn، MD

NEA NB58 Min S. Ahn MD ، FACS GCR مشخصات نهایی

5
/
5

“من احساس قربانیان می کنم. نژادپرستی نسبت به آسیایی ها متأسفانه در فرهنگ آمریکایی موضوعی فراگیر و اغلب نادیده گرفته شده است. امیدوارم رویدادهای اخیر تغییرات لازم را ایجاد کرده و ما را به سمت وحدت بیشتر سوق دهد. ”
ادوارد اس. کواک ، دکتر جراح پلاستیک صورت در نیویورک

NEA NB53 Kwak V10

The post 5 پزشك برتر در حمایت از # نفرت انگیز استاپ در آسیا اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>