5 کاری که کریستی برینکلی انجام می دهد تا 66 ساله اینقدر عالی به نظر برسد

کریستی برینکلی در تاریخ 2 فوریه تازه 66 ساله شد ، اما با توجه به چهره درخشان و پوست صاف او اطمینان پیدا کردیم که او به عقب پیر می شود. با نگاهی به مصاحبه های بسیاری که ما با این سوپرمدل انجام داده ایم در طول سال ها ، او همیشه پاسخ های مداوم دارد وقتی از او در مورد چگونگی ظاهر خود می پرسیم جوانی. برای دیدن اسرار زیبا و آزمایش شده زیبایی او و کارهایی که او برای سالم ماندن انجام می دهد ، به آن مراجعه کنید.

او یک رژیم غذایی غنی از آنتی اکسیدان دارد.
برینکلی بیشتر سلامتی خود را مرهون تغذیه تمیز و رژیم غذایی گیاهخواری (که از سیزده سالگی به بعد انجام می دهد) می داند. در مصاحبه با نیوبایتی، برینکلی به ما می گوید که چگونه “در یک رژیم رنگین کمان مشترک است.” او توضیح می دهد ، “هرچه تعداد رنگهای بیشتری در روز بخورید ، بهتر است.” در صبح ، او دوست دارد که روز خود را با مجموعه ای از میوه های رنگارنگ آغاز کند و برای شام ، با خوردن سبزیجات مختلف سبزیجات را به ارمغان می آورد. رژیم غذایی غنی از آنتی اکسیدان وی نیز مقصر پوست بی آب و شبنم وی است.

او به انواع تمرینات مختلف اعتماد می کند.
بدن ملایم کریستی ثابت می کند که او می داند هنگام کار کردن در مورد چه چیزی صحبت می کند. او به ما می گوید که “بهترین تمرین ورزشی داشتن روتین نیست ، بلکه آن را مخلوط می کند.” برینکلی معمولاً دوست دارد با Total Gym خود را گرم کند ، دستگاهی در خانه که شما را مجبور می کند از وزن بدن خود برای ایجاد قدرت استفاده کنید. پس از آن ، او اغلب تمرینات خود را در خارج به پایان می رساند ، چه این به معنی دویدن در جنگل ، دوچرخه سواری در ساحل ، پارو زدن ، سوار شدن با کایاک یا کلاس های یوگا است. او هر روز آن را روشن می کند ، که به او امکان می دهد هر قسمت از بدن خود را کار کند و انرژی خود را حفظ کند.


او به قدرت مکمل ها اعتقاد دارد.
Biosil (56 دلار) ، مکمل کریستی که قسم می خورد ، برای افزایش تولید کلاژن ، الاستین و کراتین ساخته شده است. او به ما می گوید هر زمان که دچار استرس می شود ، مژه های او در گوشه ها نازک می شوند و موهای او حالت تکه ای پیدا می کند. “دوست عالی آرایشگر من به من گفت استفاده از Biosil را شروع كنم و این واقعاً به من كمك زیادی كرده است. مزیت اضافه شده: ناخن های من بهتر هستند و همچنین باعث ایجاد کلاژن و الاستین در بدن می شوند. تمام قسمتهای متحرک بدن شما برای انعطاف پذیری به آن نیاز دارند. این واقعاً به همه چیز از قلب تا رگ های خونی کمک می کند. ” همچنین در جعبه قرص برینکلی: ویتامین های B ، E و D ، به علاوه کلسیم برای افزایش سطح مواد مغذی وی.

شما همچنین می توانید مانند: بزرگترین اعترافات زیبایی کریستی برینکلی

او جوان را شروع کرد.
برینکلی از روشی که پس از خواندن مقاله ای در مورد چگونگی ظاهر مردها همیشه پنج سال جوانتر از زنان هم سن ، می گوید: “من خیلی زود لایه بردار بودم.” چرا؟ زیرا مردان تقریباً هر روز اصلاح می کنند که باعث لایه برداری روزانه می شود. او به ما می گوید که این مهمترین قسمت از برنامه های مراقبت از پوست او است – همراه با خنده های زیاد ، که بهترین ابزار ضد پیری است.

برینکلی همچنین یک کاربر بزرگ ضد آفتاب است و سعی می کند بر روی بچه هایش تأثیر بگذارد تا همان حالت را داشته باشند. او به ما می گوید که کنار گذاشتن استفاده از ضد آفتاب “اولین حسرت زیبایی اوست زیرا سریعترین راه برای پیر شدن پوست شما آفتاب است”. بیشتر توافق نکردیم!

او از رویه ها نمی ترسد.
برینکلی بارها در مورد کمک در دفتر کار خود که از کسب آن افتخار می کند ثبت کرده است. “مهم است که به خاطر داشته باشید که بعد از جراحی پلاستیک ، شما هنوز هم می خواهید شبیه خود باشید. او می گوید ، اگر گردن من باعث بزرگتر از آنچه احساس می كنم می شود ، این فقط درمورد اصلاح چند مورد كوچك است ، نباید شرایط “باعث شود مثل شخص دیگری جلوه كنم”. راه حل او؟ اولتراپی ، یک روش غیر تهاجمی و سفت کننده و لیفت کننده پوست است که پوست گردن ، چانه و ابرو را هدف قرار می دهد تا خطوط و چین و چروک ها را بهبود بخشد. او می گوید: “چیزی که بیشتر در این مورد دوست دارم این است که بسیار طبیعی است – به معنای واقعی کلمه است که به بدن شما می گوید همان رفتاری را که از کودکی شما داشت انجام دهید.” نیوبایتی. “وقتی جوان ترید ، بدن شما به طور طبیعی کلاژن و الاستین ایجاد می کند و آن درخشش جوانی را به شما می بخشد ، و سپس شروع به کند شدن می کند. اولتراپی می گوید: “خیلی سریع نیست. شما به آنجا برمی گردید و کارهای خود را شروع می کنید. ”