6 اسطوره درباره آسیب مو ، آرزو می کنند دیگر باور نکنید

شاید در زندگی علت و معلولی خشن وجود نداشته باشد: حرکاتی که موهای شما را عالی جلوه می دهند – رنگ ، هایلایت ها ، دمنده ها – نیز مواردی هستند که بیشترین آسیب را به آن می زنند. در اینجا اسطوره ها ، و حقایق به همان سختی آموخته شده ، در مورد علمی وجود دارد که باعث ایجاد یک رشته سالم می شود.

باور نادرست 01: هرچه از شستن موهای خود صرف نظر کنید ، چربی های طبیعی آن می توانند آن را ترمیم کنند.

شب رسلان ، متخصص مغز و اعصاب نیویورک می گوید این بزرگترین تصور غلط مربوط به مو است که او اواخر مدت شنیده است. “اگرچه روغن ها می توانند یک لایه محافظتی ایجاد کنند ، اما روغن های موجود در پوست سر شما قادر به تغذیه رشته های شما مانند محصولات طراحی شده با مواد مرطوب کننده و اسیدهای چرب نیستند که در واقع به موهای شما نفوذ کرده و از آنها محافظت می کند.

افسانه 02: قرار داشتن در یک برنامه شامپو هوشمندانه است.

نه دقیقا. طبق گفته فرسنو ، متخصص پوست کاتلین بهر ، MD ، سبوم ، یک ماده روغنی تولید شده از پوست سر ، موها را سالم و صاف نگه می دارد ، اما همچنین می تواند موها را در نزدیکی ریشه ها چرب کند. ”موهای خود را هر چند بار که چرب یا کثیف به نظر برسد بشویید. این اغلب روزانه در سن جوانی و تولید روغن بیشتر است ، اما این می تواند با افزایش سن تغییر کند. ” “من توصیه می کنم شامپو را بیشتر در پوست سر که روغن غلیظ است استفاده کنید. برعکس ، فقط در انتها و رشته ها نرم کننده بزنید ، و از پوست سر خودداری کنید. “

افسانه 03: هرگز نمی توانید رطوبت کافی داشته باشید.

در اینجا یک تعادل روی حیله و تزویر وجود دارد ، اما Reslan می گوید که این مورد به نوع مو بستگی دارد: “من ترجیح می دهم از هر چیزی که” تهویه عمیق “را به شما بدهد به جای روزانه استفاده کنم تا از تجمع رطوبت اضافی که به سختی پاک می شود جلوگیری کند ، به خصوص ، موهای زبر مانند من. “

افسانه 04: اگر شوره سر نمی بینید ، وضعیت پوست سر ندارید.

این دروغ مربوط به پوسته را مقصر نامرئی بنامید. هشدار می دهد: “اکثر مردم به اندازه کافی موهای خود را نمی شویند ، و حتی اگر پوسته پوسته را نمی بینند ، پوست سر آنها مسدود شده و رشته های آنها از پوشیده شدن کسل شده است.” “من یک شامپوی سم زدایی هفتگی را توصیه می کنم که تجمع بیش از حد پوست و موها را کنترل کند.”

افسانه 05: شما می توانید یک تقسیم پایان را تعمیر کنید.

همانطور که چاد کنیون ، رنگ شناس مشهور می گوید ، این یکی نادرست است. “هنگامی که مو شکسته ، شکسته می شود.” دکتر بهر ، توضیح می دهد که انتهای خرد شده رشته هایی از کراتین است که در اثر آسیب به دورترین قسمت مو (کوتیکول) ایجاد می شود ، موافق است و می گوید تنها گزینه واقعی برای اصلاح آنها انتخاب اصلاح است. وی گفت: “درمان های مختلف اسپلیت انتها می توانند ظاهر را صاف کنند اما آنها را ترمیم نمی کنند. بهتر است در وهله اول سعی کنیم از آنها جلوگیری کنیم. “

افسانه 06: کاهش منظم راه حل واقعی است.

آناستازیا استیلیانو ، متخصص موهای فرفری می گوید که او همیشه این یکی را می شنود. “من همیشه بسیار عجیب به نظر می رسیدم وقتی آرایشگر به شما می گوید موهای خود را هر شش هفته کوتاه کنید تا از تقسیم شدن موها جلوگیری کنید. شما می توانید موهای خود را هر هفته کوتاه کنید ، اما اگر به درستی مراقب موهای خود نباشید و گرمای مداوم روی آن قرار ندهید ، باز هم موهای شما به همان اندازه شکافته خواهد شد! من معتقدم که همه افراد متفاوت هستند ، در مورد اینکه چقدر باید موهای خود را کوتاه کنند متفاوت است.

کنیون به راحتی اعتراف می کند که رنگ رپ بدی ایجاد می کند زیرا چیزی جز ویرانی ایجاد نمی کند ، اما می گوید: “کارهای زیادی وجود دارد که می توان پیش از آن انجام داد تا از بروز خسارت جلوگیری کند”. در اینجا نظرات متخصصان ما آورده شده است.

درمان مغذی شیر Reverie (42 دلار) ؛ Crown Affair The Oil (40 دلار) Living Proof احیا کننده پوست سر (32 دلار) ؛ R + Co BLEU De Luxe Repairtive Shampoo (59 دلار)؛ قلم مو Crave Naturals Detangling (12 دلار) Hair Rituel by Sisley Reconstruction Balm (120 دلار)

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>