6 بهترین محصول تقویت کننده بدن که اکنون می توانید امتحان کنید

این کمک کنندگان در خانه می توانند کلاژن و الاستین را تقویت کنند و باعث بهبود بافت پوست شوند.

1
/
6

لوسیون Hampton Sun Mineral Anti-Aging SPF 30 (28 دلار) برای جلوگیری از خرابی ساختاری بیشتر درم ، محافظت در برابر UVA / UVB با طیف گسترده ای را فراهم می کند و دارای وزن سبک ، قابل جذب و گچ سفید نیست.

2
/
6

Bawdy Beauty ابزار Bawdy (100 دلار) از عقیق ساخته شده است و می تواند جریان خون را تحریک کرده ، گردش خون را بهبود بخشد و التهاب را در صورت مالش در هر نقطه از بدن با استفاده از سکته های طولانی و فشار مداوم کاهش دهد.

3
/
6

حاوی یک مجموعه فعال زیستی از کافئین ، علف ببر و بولدو ، کرم بدن toning toning ترمیم کننده Susanne Kaufmann (185 دلار) باعث بازسازی سلول در حالی که پوست را سفت ، چاق و تغذیه می کند.

4
/
6

اکسیر متعال Payot Crème Sublime (46 دلار) هنگامی که در پوست ماساژ می یابد ، در یک روغن ذوب می شود و سیلیسیم را برای استحکام و ترکیبی از روغن های آرگان و حبشه و کره های شی و کاپوآکو برای تجدید خشکی به بدن می رساند.

5
/
6

شستشوی و تمیز کردن شستشوی بدن Olay با رتینول (8 دلار) مشتق شده معروف ویتامین A است که به افزایش گردش سلول و تولید کلاژن در هر مکانی که بدن استفاده می کنید کمک می کند.

6
/
6

همراه با تترپپتید 3 ، اسید هیالورونیک و نیاسینامید ، سرم بدن تقویت کننده boscia Peptide Youth-Restore (35 دلار) به آبرسانی و دوباره پر کردن استحکام و خاصیت ارتجاعی آن کمک می کند.

The post 6 بهترین محصول تقویت کننده بدن که اکنون می توانید امتحان کنید اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>