6 روش برای درمان چین و چروک های گردن

کرم گردن می تواند بافت ناصافی را بهبود بخشد.

قرار گرفتن در معرض اشعه های مضر آفتاب می تواند باعث تجزیه کلاژن و الاستین شود و باعث شود انعطاف پذیری پوست از بین برود و در نتیجه باعث خطوط گردنی شکسته شود. دکتر منندز می گوید: “پوست روی گردن نازک تر است و غدد چربی کمتری نسبت به پوست صورت دارد و باعث ترمیم و خشکی آن در برابر آفتاب می شود.”

شورت هیلز ، جراح پلاستیک صورت NJ ، الكساندر اووچینسكی ، MD ، می افزاید: “محافظت از آن با مقدار زیادی آنتی اکسیدان و SPF مهم است.” برای سفت کردن ، آبرسانی و پر کردن از کرم های گردنی استفاده کنید که حاوی پپتید هستند. غلظت کم ویتامین A نیز برای بهبود بافت و تحریک کلاژن توصیه می شود. ”

کرم گردن کنسانتره Decorté AQ (150 دلار) دارای ترکیبات AQ امضا شده با نام تجاری است که با پپتیدها و عصاره های تقویت کننده کلاژن ترکیب می شود ، مانند چهار نوع اسید آمینه از گیاهان ، توت زیبایی ژاپنی و توس سفید ، که به بهبود سفتی پوست در طول زمان کمک می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>