6 س toالی که باید قبل از اولین قرار ملاقات با تزریق بپرسید

این اولین بار است یا دفعه بعد شما ، بسیاری از بیماران همچنان به تزریق برای تغییر شکل و جوان سازی روی می آورند. به گفته انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، بیش از 4 میلیون تزریق نوروتوکسین در سال گذشته انجام شد و نزدیک به 3.5 میلیون تزریق فیلر انجام شد که آنها را به دو محبوب ترین درمان زیبایی غیر تهاجمی در کشور تبدیل کرد.

اگر شما یکی از میلیون ها نفر آماده تزریق هستید و تفاوت بین Juvéderm و Jeuveau را نمی دانید ، مشکلی نیست. اگرچه شناختن مواد پر کننده از بین برنده کننده چین و چروک قبل از مراجعه به یک قرار ملاقات ، مهمتر این است که انژکتور مناسب را انتخاب کرده و س rightالات صحیح را بپرسید ، زیرا در نهایت ، آنها سوزن را تولید می کنند. در اینجا ، ما از متخصصان تزریق کننده برتر پرسیدیم که بیمارانی که برای اولین بار باید قبل یا در حین ویزیت از پزشک خود چه س questionsالاتی بپرسند.

1. شرایط شما چیست؟

وی افزود: بیشتر نتیجه این خواهد بود كه چه كسی آمپول شما را تزریق كرده است نه اینكه كدام محصول را استفاده كرده باشد. شما می خواهید یک پزشک دارای مجوز هیئت مدیره و متخصص درمان زیبایی برای انجام درمان های شما نیاز داشته باشد. ” به دنبال جراح پلاستیک ، جراح پلاستیک صورت ، متخصص پوست و جراح چشم باشید که دارای صلاحیت مناسب برای انجام اقدامات تزریقی است. دکتر مارکوویتز می افزاید: “این مرحله اول است.”

2. قبل از درمان از کدام داروها باید اجتناب کنم؟

“دوریس دی” ، متخصص پوست ، نیویورک خاطرنشان می کند: “اگر شما تحت درمان تزریقی هستید كه می تواند باعث كبودی شود ، از مصرف آسپیرین ، ادویل ، روغن ماهی یا هر ماده رقیق كننده خون خودداری خواهید كرد.” “همچنین ، ویتامین E اضافی یا قرص چای سبز. می توانید غذاها را بخورید ، اما دو هفته قبل از قرار ملاقات از مکمل ها استفاده نکنید زیرا می تواند کبودی را بدتر نشان دهد. ”

3. گزینه های من برای درمان این نگرانی اصلی چیست؟

دکتر مارکوویتز می گوید همیشه بهتر است به جای درمان یک ناحیه خاص یا تعقیب خط یا چین و چروک ، در مورد آنچه می خواهید انجام دهید بپرسید. او می گوید: “به عنوان مثال ، اگر احساس خستگی می کنید ، یا احساس می کنید که خسته به نظر می رسید ، از پزشک خود بخواهید مواردی را که می تواند آن را کاهش دهد به اشتراک بگذارد.” “بیشتر از اینکه درمان خاص باشد ، بر آنچه نگران کننده است تمرکز کنید. این که آیا این روش با فناوری و پرکننده است یا این که می توان با نوروتوکسین انجام داد ، پس باید بپرسید چه نوع و چقدر است. ”

4. چقدر قبل از رویداد باید درمان خود را انجام دهم؟

“برای بسیاری از باکره های نوروتوکسین ، سرانجام” زمان “شروع استفاده از نوروتوکسین در روزها یا هفته های منتهی به یک رویداد مهم ، مانند عروسی یا یک جشن تولد مهم مانند 30 یا 40 سالگی به عنوان مثال ،” Dover ، OH ، دکتر هاردمن ، جراح پلاستیک صورت ، می گوید: برای تزریق ، درمان خود را حداقل سه هفته تا یک ماه قبل از یک رویداد بزرگ برنامه ریزی کنید. تورم و کبودی کاهش می یابد و نتایج در آن دوره به تدریج ظاهر می شوند. ”

5. آیا باید عکسهای قدیمی را با خود بیاورم؟

به گفته دکتر دی ، آوردن عکس از خود جوانتر شما می تواند به پزشک در تجسم درمان شما کمک کند. او توضیح می دهد: “بسته به سن چند سالگی ، بپرسید که آیا باید تصویری از دوران جوانی را با خود بیاورید تا آنها بتوانند مقایسه ای داشته باشند.” “این ایده بهتری از آنچه ما در تلاش برای بازسازی و بازیابی آن هستیم ، ارائه می دهد و حتی می تواند به پزشک در مورد نحوه حرکت و بیان چهره شما کمک کند.”

6. چه زمانی باید برگردم؟

در نهایت ، پزشکانی که با آنها صحبت کردیم خاطرنشان کردند که اغلب اوقات برای دستیابی به بهترین نتیجه ، از روش ترکیبی استفاده می شود که از روش های متعدد استفاده می کند. در حالی که ممکن است نتایج تزریق نوروتوکسین طی چهار تا شش ماه کمرنگ شود ، عمر پرکننده پوست بیشتر است. دکتر هارتمن توضیح می دهد: “انژکتور متخصص شما براساس کل برنامه درمانی شما به شما می گوید که چه موقع برای نگهداری برگردید.” “بنابراین ، بهتر است قرار ملاقات بعدی خود را بر اساس آنچه تزریق کننده شما می گوید ، بسته به اینکه از چه محصولاتی استفاده شده است ، چقدر تزریق شده و سایر درمان ها انجام شود ، برنامه ریزی کنید.”

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “برترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>