6 مسئله مشترک بهداشت ناخن و نحوه حل آنها

بیش از یک سال بدون مانیکور سالن به معنای روزهای ناخن و مانیکور DIY و همچنین زمان بیشتر برای س Googleال کردن س questionsالات ما در مورد سلامت ناخن مانند این شش مورد زیر بود.

چرا ناخن های من رشد نمی کنند؟

این یک سوال پر بار است و کارشناسان موافقند که پاسخ روشنی وجود ندارد. ما می دانیم که رشد ناخن با افزایش سن کند می شود ، اما دلایل دیگر می تواند یک رژیم غذایی فاقد برخی از مواد مغذی باشد – شامل غذاهای غنی از بیوتین مانند تخم مرغ ، بادام و اسفناج – و آسیب روزانه ناشی از استفاده از لاک ناخن ، پر کردن ناخن های خود (یک فایل شیشه ای را به جای مقوا یک) ، و ناخن های خود را انتخاب کنید.

راه حل: اگرچه شواهد پزشکی زیادی در مورد موثر بودن مکمل های غذایی در رشد ناخن در دست نیست ، اما ماز هانا ، مدیرعامل شرکت Nailing Hollywood و بنیانگذار مراقبت از پوست Mazz Hanna ، آنها را بخشی اصلی از داشتن ناخن های سالم می داند. او می گوید: “من هر روز پودر کلاژن پروتئین های حیاتی (25 دلار) را به قهوه ام تحریک می کنم.” “بیوتین و ویتامین های قبل از تولد نیز برای حمایت از رشد ناخن بسیار مناسب هستند.” نکته مثبت دیگر: متخصص پوست و ناخن نیویورک ، دانا استرن ، دکتر MD می گوید مواد مغذی و اکسیژن توسط جریان خون به ناخن ها منتقل می شود ، بنابراین فعالیت قلبی یا ماساژ دست گردش خون را بهینه می کند. اولین دستگاه StimuNail از نوع خود (68 دلار) جریان خون را با حرارت ملایم ، ماساژ لرزشی و LED درمانی قرمز برای رشد سالم ناخن پشتیبانی می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>