7 تغییر شکل موی افراد مشهور که خود ما را القا می کنند

با یک وضعیت عادی جدید در افق و تابستان در گوشه و کنار ، بسیاری از مردم انتخاب یک “جدید” برای جشن گرفتن هستند. برخی از افراد مشهور مورد علاقه ما می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و به اینستاگرام مراجعه کنند تا ظاهر تازه خود را نشان دهند.

بریجتون ستاره فیبی داینور به تازگی از رنگ های تیره و بلوند خود فاصله گرفته و نگاه قرمز تندی را انتخاب کرده است ، که فکر می کنیم کاملاً مناسب او است.

تریسی الیس راس فقط به عنوان شر نماد برای نمایش نشان داده شده است سیاه و سفید، و او مطمئن شد که رشته های سیاه و سفید برجسته این خواننده را برای لباس خود فراموش نمی کند.

برای فینال از اسطوره آمریکایی، کیتی پری با یک لباس خیره کننده و خیره کننده و موهای مشکی براق ، به صفحه بزرگ برخورد کنید تا یک جفت بزرگ از جیب بلند و بلوند او باشد.

بازیگر مندی مور “برای تابستان به بلوند برگردید” و در حالی که فکر می کردیم این ظاهری منظم از سالن است ، معلوم شد که این زن 37 ساله همه کار را از دستشویی شخصی خود با کرم رنگی تغذیه ای Garnier Nutrisse (9 دلار) انجام داده است.

در حالی که برخی از ما درخواست می کنیم شارلیز ترون رنگ موی کاملاً بلوند روشن در سالن ، ممکن است دفعه بعدی که بازدید می کنیم ، به سمت رنگ های نارنجی منحرف شویم و این سبک را برای الهام بخشیدن به آرایشگران خود نشان دهیم.

هیچ وقت لحظه کسل کننده ای وجود ندارد بریتنی اسپیرز، و موهای صورتی روشن که به تازگی معرفی شده است ، بیشتر اثبات می کند که خواننده از سرگرمی ترس ندارد.

خدمت به تعریف موهای پری دریایی ، کلی آزبورن قفل های جدید اسطوخودوس خود را با عنوان “موهای جدید !! چشم انداز جدید !! “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>