7 سلبریتی که در قرنطینه از رنگهای خاکستری خود استقبال می کنند

در حالی که سفید شدن موها می تواند نشانه پیر شدن باشد ، رشته های نقره ای به دلایل زیادی ظاهر می شوند ، هیچ یک از آنها نباید در نور منفی دیده شوند. در اینجا ، هفت سلبریتی که این را ثابت می کنند – و از هر زمان دیگری بهتر به نظر می رسند.

از امضای لب صورتی روشن گرفته تا سبک او ، بازیگر و بنیانگذار Pattern Beauty ، تریسی الیس راس می داند که چگونه هر نوع جلوه ای را ایجاد کند – موهای نقره ای شامل

حتی با ریشه های بزرگ ، زنان خانه دار ناامید ستاره تری هچر درخشان به نظر می رسد ، اما اولویت شخصی او این است که همه چیز را یکنواخت نگه دارد. برای لمس سریع ، ستاره به کیت رنگ موی Madison Reed Radiant در Sondrio Brown 6.5 (27 دلار) می رسد. او در پست اینستاگرامی خود می نویسد: “استفاده از آن آسان است و به من یادآوری می کند که چقدر مهم است که برای خودمان وقت بگذاریم.”

با گذشت روزهای قرنطینه ، عشق ما به بازیگر زن کلی ریپا قوی تر می شود ، و این با به روزرسانی صریح موهای خاکستری او متوقف نمی شود. اگر این الگوی رفتاری قابل تعویض نیست ، نمی دانیم چیست.

ما تماشا کرده ایم کشش ستاره تیا مووری در طی سالهای نوجوانی شکوفا شد و او با ابروهای ربوده شده ، پوست ابریشمی و فرهای با شکوه از آن طرف بیرون آمد. رگه های خاکستری روشن با افزودن اوومف اضافی به ظاهر او بیانیه ای می دهند.

آلیسون جنی رشته های نقره ای اخیراً اخبار خبری ما را تصاحب می کنند و ما از این موضوع ناراحت نیستیم. در یک قسمت اخیر از نمایش الن، در حالی که توضیح می داد که تعمیر و نگهداری پسوند در زندگی روزمره اش وقت زیادی را می گیرد ، پیرمرد 61 ساله در مورد کار جدید کوتاه خود واقعیت پیدا کرد.

در حالی که لیلی آلن بدون شک می تواند ما را بخوابد ، او همچنین می تواند ما را متقاعد کند که خاکستری شویم. او در یک سلفی اخیر ، در حالی که در بالکن خود ژست می گیرد ، ظاهر جدید و چهره بدون زیبایی خود را به نمایش می گذارد.

در یک بخش اخیر از نمایش درو باریمور، بازیگر اندی مک داول می گوید دخترانش او را متقاعد کردند که نقره شود. بعد از مدتی عادت کردن ، او به طور رسمی در ظاهر فروخته می شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>