7 عطر جدید مناسب برای بهار

همانطور که ما در خرید ژاکت های خود برای خرید سارافون ها تلاش می کنیم رایحه گرم و دلپذیر زمستانی خود را با چیزی کمی سبک تر عوض کنید. پیش رو ، پرتاب های آفتابی که نمی توانیم از آنها سیر شویم.

1
/
7

پیچ امین الدوله ی مدیترانه ای در بلوم (135 دلار)

این عطر ترد و در عین حال نرم و شیرین ، این عطر توبرز و یاسمن را برای ترسیم تصویر مقصد تابستانی مورد علاقه Aerin Lauder کار می کند.

2
/
7

Jo Malone London Hibiscus Yellow (144 دلار)

این رایحه درخشان با گلهای درخشان درخشان است – این گیاه از گل های گیاه هیبیسکوس برجسته در جزایر هاوایی الهام گرفته شده است – و التماس می کند که تمام بهار از آن استفاده شود.

3
/
7

شیر شیر (350 دلار)

با اشاره به نشانه طالع بینی گابریل شانل ، این آبشار جسورانه الهام گرفته از لئو ، توافقی از کهربا و نت های زنده از ترنج ، لیمو ، پچولی و چوب صندل را فرا می خواند.

4
/
7

Dior Tobacolor (250 دلار)

با مقایسه تنباکو دودی و نت های میوه ای رنگارنگ ، این عطر خوش رنگ و جذاب عطر کلاسیک را درست در زمان بهار دوباره تصور می کند.

5
/
7

کریستال Lancôme La Vie est Belle Soleil (100 دلار)

این عطر با الهام از شادی که مملو از یادداشت های گلهای سفید ، وانیل و نارگیل است ، شما را فوراً به بعد از ظهر غوطه ور در آفتاب منتقل می کند.

6
/
7

احساسات مختلط Byredo (270 دلار)

با احساس نیاز به تعادل در میان اوضاع پر فراز و نشیب ، این عطر با چوب درخت توس ، دارای نتهایی از جفت دلجویی ، کاسیس شیرین و بنفشه تیز است که تجربه ای کاملاً بی نظیر را به همراه دارد.

7
/
7

پسر بوی گل رز (98 دلار)

یکی از پنج مورد از مجموعه عطرهای خوب این برند ، این گزینه تمیز ، رز معروف را فرا می خواند و بافتی را با ریواس و چوب صندل برای عطر و بوی گل رز – تصور شده و اعتیاد آور – به آن می افزاید.

The post 7 عطر جدید مناسب برای بهار اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>