7 محصول مراقبت از پوست با ارزش ترین مدال از سراسر جهان

فرانسه: La Roche-Posay
کرم ضد آفتاب شیر مذاب La Roche-Posay Anthelios SPF 60 (36 دلار)

تاریخچه La Roche-Posay به 14 سال برمی گرددهفتم قرن ، هنگامی که افسانه ها حاکی از آن است که یک شوالیه در چشمه فرانسوی در La Roche Posay ، فرانسه متوقف شد تا تشنگی خود را فرو کند. گفته می شود که اسب وی از اگزما رنج می برد ، اما به محض اینکه در آب چشمه غوطه ور شد ، درمان شد. از اینجاست که داستان پوستی این برند آغاز می شود. از این آب انحصاری در مرکز حرارتی La Roche-Posay با بیش از 7500 بیمار سالانه برای تجربه خواص آب استفاده می شود. این مارک فرانسوی توسط 90،000 متخصص پوست در سراسر جهان پشتیبانی می شود ، بیش از هزاران فرد تأثیرگذار آن را توصیه می کنند ، در بیش از 50 کشور به فروش می رسند و در سال گذشته 14 و نیم میلیون جستجو جهانی را انجام داده است.

محصولات این برند به دلیل پاک کننده های باورنکردنی ، محصولات اگزما و ضد آفتاب معروف هستند. Melt-in Sunscreen SPF 60 شامل ترکیبی بهینه از فیلترهای UVA و UVB است که برای اثرات هم افزایی آنها برای محافظت از طیف گسترده انتخاب شده است. نکته اصلی این است که با تعداد کمتری از مواد برای تحمل مطلوب پوست فرموله شده و حتی حساس ترین پوست را نیز نسبت به این ضد آفتاب حساس می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>