7 نکته ای که هیچ کس در مورد دریافت اولین تزریق به شما نمی گوید

هرگز اولین بار خود را فراموش نمی کنید و این که آیا کمی شل کننده چروک در پیشانی است یا یک سرنگ پر از مواد پر کننده لب ، هرچه بیشتر بدانید بهتر کار می کند. در اینجا ، متخصصان تزریق نکات بهترین نکات را برای اولین بار در مورد چگونگی گرفتن بهترین نتیجه با کمترین میزان عوارض به اشتراک می گذارند.

قانون دو هفته ای

آیا اتفاق مهمی در پیش است؟ تولدی ، تعطیلات ، فارغ التحصیلی یا عروسی که می خواهید خوب به نظر برسید؟ طبق گفته روچستر ، متخصص پوست نیویورک ، لسلی لوس ، دکتر شما می خواهید حداقل دو هفته به خودتان فرصت دهید تا نتایج شما وقت حل و فصل داشته باشد. دکتر لوس توضیح می دهد: “در صورت امکان ، دو تا چهار هفته قبل از هر رویدادی ایده آل است.” “با مواد پرکننده تزریقی ، معمولاً تورم موقتی و گاهی کبودی وجود دارد که رفع آن ممکن است زمان بر باشد. با استفاده از نوروتوکسین ها ، اثر کامل درمان دو هفته طول می کشد. گاهی اوقات چهار هفته برای پرکننده ها یا سموم بهترین زمان است ، بنابراین در صورت لزوم وقت برای یک تماس وجود دارد. “

موضوع دردناک

اگر سابقه تبخال دارید ، دوریس دی ، متخصص پوست نیویورک می گوید شما باید زودتر به انژکتور خود اطلاع دهید زیرا ممکن است برای جلوگیری از سرماخوردگی از قبل به دارو نیاز داشته باشید. “اگر مستعد شیوع بیماری هستید ، توصیه می کنم Valtrex مصرف کنید ، به خصوص اگر در لب ها مواد پرکننده دارید.”

مطمئنا شات

دکتر دی همچنین خاطرنشان می کند که اگر قصد واکسیناسیون دارید ، بهترین توصیه این است که قبل از استفاده از مواد تزریقی ، کمی صبر کنید زیرا ممکن است سیستم ایمنی بدن را به طور موقت ضعیف کند: “من معمولاً دو هفته قبل از انجام فیلر اجتناب می کنم یا بعد از انجام هرگونه واکسن ، “او می گوید. “من یک روز بعد از کار دندانپزشکی مشکلی با انجام فیلر ندارم.”

خورشید و خواب

آنی گونزالس ، متخصص پوست میامی می گوید به نحوه خواب و زمان سپری شده در زیر نور مستقیم آفتاب توجه کنید تا از پیری بیشتر پوست جلوگیری کنید. او می گوید: “من به پشت خوابیدن توصیه می کنم ، زیرا گاهی اوقات ممکن است طرف خوابیدن شما علائم اولیه افتادگی داشته و چین هایی عمودی روی پیشانی ایجاد کند.” “من همچنین توصیه می کنم از کرم ضد آفتاب روزانه استفاده کنید ، حتی در محل کار خود ، زیرا همه ما دیدیم که چگونه راننده می تواند با سرعت بیشتری پیر شود و لکه های آفتاب و چین و چروک بیشتری داشته باشد.”

جستجوی فعال شدید

ایرنه گلادشتاین ، جراح چشم و پلاستیک نیویورک ، MD اضافه می کند: “در حالی که هر روش تزریقی مجموعه خاصی از توصیه ها را به همراه دارد ، توصیه های خاصی وجود دارد که در کل طیف درمان های تزریقی گسترش می یابد.” “این توصیه ها شامل پرش از لایه برداری خشن و رتینول با غلظت بالا حداقل چند روز قبل از تزریق و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض محافظت در برابر آفتاب نیست.”

کبودی را از بین ببرید

برای جلوگیری از کبودی ، شارلوت ، متخصص پوست NC ، گیلی موناوالی ، MD می گوید که مصرف مولتی ویتامین ها ، روغن ماهی ، آسپیرین غیر پزشکی یا NSAIDS را یک هفته قبل از قرار تزریقی متوقف کنید و از الکل 24 ساعت قبل از قرار ملاقات خودداری کنید. وی گفت: “پس از درمان می توانیم از لیزرهای رنگ پالس و پد آرنیکا استفاده کنیم تا کبودی و تورم پس از درمان را تا حد زیادی کاهش دهیم.” وی توضیح می دهد: “رنگ پالس شده در صورت لزوم 48 ساعت پس از درمان برای تسریع در از بین رفتن کبودی انجام می شود.” “برخی از پزشکان این را به عنوان بخشی از درمان پر کننده خود به بیماران ارائه می دهند.”

حرکت را محدود کنید

اوماها ، متخصص پوست ، جوئل شلسینگر ، دکتر MD می گوید حداقل بعد از تزریق از ورزش بعد از تزریق خودداری کنید. وی توضیح می دهد: “گاهی اوقات ، یک رگ کوچک کمی آسیب دیده است ، اما به اندازه کافی برای ایجاد کبودی در زمان تزریق نیست ، اما ورزش می تواند منجر به کبودی کامل شود.” “بهتر است برای انجام هر کاری که شامل خم شدن ، فشار آوردن یا فشار بیش از حد باشد صبر کنید تا روز بعد.”

دکتر Schlessinger همچنین توصیه می کند هرگونه درمان صورت یا بدن را که می تواند نتیجه را مختل کند به تعویق بیندازید: “هر یک از ماساژها را تا یک یا دو روز بعد از عمل نگه دارید و از عمل صورت به مدت یک هفته یا حدوداً اجتناب کنید زیرا می توانند مناطقی را که جابجا می کنند جابجا کنید. مواد پرکننده تزریق شد. ”

به یک انژکتور خبره مراجعه کنید

مهمتر از هر نکته دیگری می گوید Dover ، جراح پلاستیک صورت دیوید هارتمن ، دکتر ، اطمینان این است که یک متخصص آموزش دیده و باتجربه در حال انجام درمان شما است. “تا کنون ، اکثر مشکلات در استفاده از نوروتوکسین ها و مواد پرکننده در دست تزریق کنندگان تازه کار رخ می دهد که به سادگی درک درستی از آناتومی اساسی صورت ندارند و از مزایای خاص دانش کافی ندارند. یا معایب مختلف مواد پرکننده و نوروتوکسین ، “توضیح می دهد.

“حتی مشکلات احتمالی جزئی مانند کبودی ، تورم ، درد ،” سنگینی ابرو “، عدم تقارن یا درمان بیش از حد ، هنگامی که انژکتور شما با دانش ، آموزش و تجربه کافی باشد ، بسیار کمتر اتفاق می افتد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>