8 بهترین ضد آفتاب برای پوست چرب

ضد آفتاب یک امر ضروری است ، اما هر کسی با پوست چرب یا ترکیبی می داند یافتن یک شریک مناسب SPF می تواند سخت باشد. در اینجا ، بهترین ضد آفتاب هایی که باعث لطیف شدن ، چربی زدایی و شادابی پوست می شوند – همه اینها در عین محافظت جدی.

همچنین ممکن است بپسندید: 14 راه اندازی جدید ضد آفتاب که پوست را خارق العاده نشان می دهد

3
/
8

کرم ضد آفتاب بدون روغن M-61 Hydraboost SPF 40 (42 دلار)

این ضدآفتاب بسته بندی شده ویتامین ها و پپتیدها بدون روغن و بدون صخره ، نه تنها از پوست محافظت می کند ، بلکه آن را برای پوستی محکم و جوان تر تغذیه می کند. حتی بهتر ، فرمول سبک بیشتر شبیه یک لوسیون است تا SPF برای پوشیدن در تمام طول روز و حداقل درخشش.

4
/
8

EltaMD UV Clear Broad-Spectrum SPF 46 (35 دلار)

5 درصد نیاسینامید (ویتامین B3) به جلوگیری از لکه ها و تغییر رنگ در این ضد آفتاب بدون عطر و بدون روغن کمک می کند – متخصصان پوست بی شماری آن را به عنوان مورد علاقه خود می دانند – که باعث تشدید انواع حساس یا واکنشی پوست نمی شود.

6
/
8

ضد آفتاب ضد آفتاب La Roche-Posay Anthelios SPF 60 (20 دلار)

این روغن محافظ ضد آب ، فاقد روغن گرفتگی منافذ ، برای روزهایی که در فضای آزاد به سر می برد ایده آل است – از SPF 60 محافظت می کند ، با آنتی اکسیدان های رفع کننده رادیکال های آزاد و پوست را مات نگه می دارد ، حتی در آفتاب ترین روزها.

7
/
8

Cetaphil PRO روغن مرطوب کننده جذب کننده SPF 30 (19 دلار)

این لوسیون مناسب برای پوست ترکیبی ، پوست دلخواه را دقیقاً همان چیزی را که نیاز دارد ، ارائه می دهد: مناطق چرب را مطابقت داده و هر گونه لکه خشک را آبرسانی می کند. حتی بهتر ، فناوری Micropearl این برند چربی را جذب می کند تا پوست را در طول روز تازه نگه دارد.

8
/
8

Skinceuticals Physical Matte UV Defense SPF 50 (34 دلار)

این کرم ضد آفتاب با مات مات با استفاده از اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم با عملکرد بالا ، با سیلیس هوادهی ساخته شده است تا 15 برابر وزن خود را در روغن نگه دارد ، و آن را به یک ماده اصلی کیسه ساحل تبدیل می کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>