8 روند تمرین در خانه ، به گفته کارشناسان ، اینجا برای ماندن هستند

در حالی که نوارهای تمرینی VHS جین فوندا و سیندی کرافورد ممکن است خاطرات خوبی را از دلتنگی های تناسب اندام در خانه به ارمغان بیاورد ، روندهای امروزی یک مسیر بیشتر با فناوری را دنبال می کنند.

چرخه ثابت
در حالی که کلاسهای تمرین حضوری متوقف شده اند ، مادی سیکون ، استاد مربی در SoulCycle ، امید زیادی به زندگی پس از همه گیری دارد. “مهم نیست که در کدام پلتفرم دیجیتال باشید ، تمرینات آنلاین ارتباطی را که هر انسانی اشتیاق دارد به شما نمی دهد. هیچ چیز قابل مقایسه با انرژی موجود در اتاقی نیست که توسط اجسام کنار هم حرکت می کنند. ”

در حالی که او به دنبال بازگشت به استودیوی داخلی است ، او نمی تواند افتخار آنچه که این شرکت برای زنده نگه داشتن روح در سراسر همه گیر انجام داده است ، باشد. “SoulCycle بیشترین میزان انعطاف پذیری را در کل این بیماری همه گیر نشان داده است. ما استودیوهایی در سراسر کشور داریم که در فضاهای بیرونی فعالیت می کنند تا از دستورالعمل های سراسر کشور پیروی کنند. این را با کلاسهای جدید پخش جریانی خود جفت کنید و ما به طور جدی روح را به مردم می رسانیم.

آمریکایی ها در حین قرنطینه به طور متوسط ​​25٪ بیشتر از قبل ورزش می کردند.

سفارش خرید
مربی لسی استون ، که توضیح می دهد تدریس در کلاس های در خانه باعث افزایش جمعیت شناختی مشتری شده است ، می گوید: “مردان و زنان از 20 تا 60 سالگی در حال پیدا کردن تمریناتی هستند که متناسب با نیازهای آنها باشد.” “من متوجه شده ام که بسیاری از مردم آن را بسیار دوست دارند ، آنها در حال خرید قطعاتی از تجهیزات هستند. Peloton (1895 دلار) ، آینه (1495 دلار) ، Tonal Home Gym (2995 دلار) و تردمیل NordicTrack (2999 دلار) همه خشمگین هستند. “

جلسات کوتاه
مربی یوگا و تناسب اندام ، تارا بردلی کانل می گوید: “با توجه به اینکه بسیاری از افراد هنوز تمرین آنلاین را امتحان می کنند ، من می بینم که دانشجویان کلاسهای کوتاه تری را انتخاب می کنند.” “این بهانه بهانه ای را که به خود می دهیم تا عرق را کنار بگذاریم ، کنار می گذارد. تمرینات با شدت زیاد (HIIT) برای سوزاندن کالری بسیار مناسب هستند زیرا در یک بازه زمانی 30 دقیقه ای قدرت و کاردیو را جمع می کنید. “

بلند کردن
طبق گفته Rhys Athayde ، مربی بنیانگذار DOGPOUND ، همگام شدن با یک تمرین معمول برای حفظ عملکرد ذهنی مطلوب بسیار مهم است. “دقیقاً به همین دلیل دمبل های قابل تنظیم در حال تبدیل شدن به یک ماده اصلی در خانه های مردم هستند. با بسته بودن سالن های بدنسازی ، افراد به گزینه های کم وزنی برای وزن نیاز دارند تا بتوانند هر زمان که نیاز داشتند وضعیت روانی خود را تنظیم کنند. “

کم نمایه
ملیسا وود Tepperberg ، بنیانگذار Melissa Wood Health ، می گوید: “من یک حرکت عظیم را مشاهده می کنم که به سمت تمرینات کم ضربه حرکت می کند.” “روش MWH بر اساس این ایده ساخته شده است که کوچکترین حرکات می تواند تأثیر زیادی ایجاد کند. با تمرین “سلامتی” ، بسیاری از مردم در می یابند که هرچه بیشتر به بدن خود گوش دهند ، از نظر روحی و جسمی احساس بهتری پیدا می کنند. این بدان معنا نیست که یک تمرین با شدت بالا به هیچ وجه بد است – فقط تنها راه نیست. “

در آینده ، سالنهای بدنسازی کلاسهای حضوری و کلاسهای مجازی را برای پاسخگویی به نیازهای همه مشتریانشان برگزار می کنند.

– لیسی استون


گلوله جادویی

اریک بلوم ، بنیانگذار اریکا بلوم پیلاتس ، می گوید که او تمایل مشتریان خود را برای اقدامات ترمیمی بیشتر متوجه شده است. “حرکات التیام بخشی به افراد امکان می دهد تا از طریق ورزش استرس را برطرف کنند. آنها همچنین سیستم عصبی را از حالت استرس به حالت استراحت تغییر می دهند ، که می تواند خواب را بهبود بخشد و منجر به وزن متعادل شود.

ضربه روزانه
رمی ایشیزاوکا ، وبلاگ نویس سلامتی ، با اشاره به اینکه برنامه جدید تمرین پایدار او HōmeBodies مکان مناسبی برای شروع است ، می گوید: “افرادی که در طی همه گیر شدن بی تحرک شده اند ، یک تمرین جدید را می خواهند.” “این با هر برنامه تمرینی مجازی دیگر متفاوت است زیرا شما یک قدرت جدید یا تمرین کاردیو برای لذت بردن روزانه از خود دریافت می کنید.”

بیدار شوید + بازیابی کنید

1
/
3

بازگشت از یک تمرین طاقت فرسا با Fleur Marché Relief، Plz. (6 دلار) ، یک پچ سلامتی ترانس درمال تزریق شده با CBD که تعریف جدیدی از کلمه “بهبودی” است.

2
/
3

هیچ وزنه ای ندارید؟ مشکلی نیست JAXJOX KettlebellConnect 2.0 (250 دلار) پشت شما را با هسته چرخش انتخاب وزن خود دارد ، که وزن را از 12 به 42 پوند در یک ثانیه تنظیم می کند.

3
/
3

با تمپو استودیو مجهز به هوش مصنوعی (2495 دلار) یک تمرین بدنه در خانه را خرد کنید ، که صدها کلاس و تمام تجهیزات مورد نیاز برای تنظیم صدا را ارائه می دهد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>