8 ضد آفتاب ضد چسبندگی که باعث می شود SPF احساس راحتی کند

کنار گذاشتن کرم ضد آفتاب یک گزینه نیست ، به ویژه اگر هدف شما رسیدن به یک پوست سالم و سالم است. در حالی که بسیاری از فرمول های SPF-spik می توانند ضخیم و ضخیم باشند ، این فرمولاسیون های جدید باعث می شوند که مرحله بیشتر شبیه یک درمان باشد تا یک کار طاقت فرسا.

1
/
8

Supergoop! Sheerscreen SPF 30 (38 دلار)

100 درصد ماده معدنی معادل ضد آفتاب ضدعفونی مورد علاقه طرفداران این برند ، این فرمول صاف ، جلدی غیر قابل ردیابی و با ظاهری طبیعی را روی پوست با گچ صاف یا گچ سفید ایجاد می کند.

2
/
8

SkinBetter Science sunbatter SHEER Broad Spectrum 56 ضد آفتاب جمع و جور (65 دلار)

این کامپکت جامد خامه ای کاملاً شفاف از پوست محافظت می کند ، در حالی که با هر کاربردی درخشش خوبی ایجاد می کند ، و آن را برای لمس کاملاً SPF در طول روز مناسب می کند.

3
/
8

مرطوب کننده شفاف Saie Sunvisor Broad Spectrum SPF 35 (34 دلار)

روغن آلوئه ورا ، ویتامین E و آرگان و گندم یک جز a آبرسانی به این ضد آفتاب معدنی تمیز و با رنگ کمی اضافه می کند تا جلوه ای شبنم و با ظاهری طبیعی داشته باشد.

4
/
8

کرم ضدآفتاب COOLA Refreshing Water (46 دلار)

به نظر می رسد مرطوب کننده جدید ژل کرم مورد علاقه شماست – این ماده حاوی آب نارگیل و اسید هیالورونیک است – اما از برخی از محافظت های SPF 50 جدی نیز برخوردار است. در مورد برد-برد صحبت کنید.

5
/
8

لوسیون مرطوب کننده صورت CeraVe AM SPF 30 (19 دلار)

بیش از 600 خریدار Ulta خوشحال هستند: این فرمول چند وظیفه ای ارائه می شود. آبرسانی به هیالورونیک اسید و سرامیدها به همراه نیاسینامید تسکین دهنده برای ترمیم سد پوست آسیب دیده در حالی که SPF 30 با طیف وسیع باعث آسیب بیشتر می شود.

6
/
8

Estée Lauder Perfectionist Pro Multi-Defense Aqua UV Gel SPF 50 (45 دلار)

هشت آنتی اکسیدان ، رسوراترول ، عصاره چای سبز و ویتامین های C و E باعث می شود این فرمول آبرسانی و نورآبی بیش از یک ضد آفتاب باشد.

7
/
8

ضد آفتاب معدنی Biossance Squalane + Zinc Sheer Mineral (42 دلار)

این ضد آفتاب تسکین دهنده و خنک کننده – همچنین غیر سمی و بدون ریف است – توسط 14 درصد اکسید روی ، عصاره نیلوفر آبی و اسکوالان تأمین می شود تا پوست را شاد ، مرطوب و محافظت کند در طول روز.

8
/
8

ژل ضد آفتاب TULA Protect + Glow Daily Spectrum SPF 30 (36 دلار)

آیا هایلایتر است یا ضد آفتاب است؟ این فرمول پرفروش – مانند کرم ژل روی آن می لغزد و درست در آن فرو می رود – پوست را بسیار شبنم به نظر می رساند ، حدس می زنید.

The post 8 ضد آفتاب غیر چسبنده که باعث می شوند SPF Feel Luxe شود اولین بار در NewBeauty ظاهر شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>